RESNICA O BRIKETIH ZA PSE

nina123 · 2920

nina123

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
: 29 Marec 2014, 19:50:07
Mi imamo doma jack rusell terierja in ko je bil še majhen smo mu dajali brikete royal canin. Vse okej. Potem pa smo začeli kupovati druge malo cenejše brikete ampak se vseeno kakovostne je blo tutu vse ok. Potem smo dobili cane corsota in mu začeli kupovat brikete v kinološkem društvu. iMEL JE TEŽAVE S PREBAVO IN HUDE VETROVE.Potem pa nam je prijateljica predlagala neke konzerve ROYAL CANIN ki naj bi bile odlične. Pes je po njih BRUHAL. Potem pa smo mu kupili čisto poceni brikete iz hoferja (neke zelene s sivo rjavim psom). Naš pes je dobil čudovito dlako,ni prdel in vse je blo ok. Vem de je zdejle zgledel to k ena reklama ampak ni.Jst sam povem svoje izkušnje in resnico o briketih



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 Marec 2014, 20:54:48
Eh..  ::)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 29 Marec 2014, 23:27:21
aha v drugi temi je pa ogromna krava...a so počitnice al kaj?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 30 Marec 2014, 16:23:18
haha, ja čara, pa štirje ga držijo  :P :P :P :P



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #4 : 30 Marec 2014, 17:52:04
Punca ima srečo, ker ravno tisti briketi iz Hoferja niso niti ne tako zelo poceni niti ne tako zelo zanič.


nina123

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 31 Marec 2014, 14:49:00
hahaha kva nej če je pa velik pa štorast. to je tko ljubkovalno sej ni mišlen nč slabga. sploh ni napadalen al pa kej ampak je prou prijazen pa mal scrklan ni se treba zdej tle na mene spravljat



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 31 Marec 2014, 15:08:40
JRT je velik? :P Se mi zdi da je tukaj o kakem ''čistokrvnem brez rodovnika'' govora. :P

Sicer pa nisi ravno odkrila česa posebnega, psu pač ena hrana ne paše, druga, s slabšimi sestavinami pa mu. RC ni po sestavinah nič posebnega in je čisto mogoče da psu preprosto ne odgovarja, ne moreš ravno na podlagi enega psa, pri katerem si poskusila 2 vrsti briketov govoriti neke resnice o pasji hrani. :P

Sicer pa tako za primerjavo: moj je imel pri prejšnjih lastnikih Romeo (Hofer), od kadar sem mu jaz tudi uradno lastnica pa ima Acano. Razlika je velika, čisto drugačna dlaka, drugačen in manjši kakec (predvsem za dlako sem vesela, ker prej ga sploh nisi moral dlje božati). Ne vem sicer če se mi samo zdi ali če je res kaj na tem, ampak prej sem mu mogla kar pogosto čistiti učesa (če ne se mu je naredilo dosti ušesnega masla in ga je začelo boleti), zdaj pa mu jih že od kadar ima novo hrano nisem in nič ne kaže na to da bi jih mogla... :)



Matilda

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 31 Marec 2014, 15:51:52
Jrt ni velik, cane corso pa je.

Spare me the propaganda.