gimnazija BIC

Runo · 10650

Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
: 24 April 2014, 17:39:00
jaz bi mal več vedla o gimnaziji BIC ali gdo hodi tja kaj vse počnete kakšen je pouk? :)



Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 26 April 2014, 15:34:24
Jaz sem hodila tja in mi nikoli ni bilo žal. Imeli smo veliko praktičnih vaj v laboratoriju, razne terenske vaje po celi sloveniji, lahko se udeležiš vivarističnega krožka, kjer skrbiš za šolske živali, skratka če te zanima narava in živali je to dobra izbira. Učitelji so večinoma v redu in dobro naučijo. Gimnazija po moje ni nič kaj lažja od ostalih, imaš pa velike prednosti, če se nameravaš vpisati na kakšno smer na biotehnični fakulteti, na veterino ali kaj podobnega, ravno zaradi laboratorijskih vaj in dodatnih predmetov, ki jih druge gimnazije ne izvajajo (mikrobiologija, biotehnologija in laboratorijske vaje). Ljudje na gimnaziji so preprosti in ker je malo dijakov se bolj kot ne vsi med sabo poznajo, zato je prisotno prijetno domače vzdušje. Meni je bilo res všeč, sedaj sem vpisana na veterinarsko fakulteto in bi vsakomur, ki želi na gimnazijo, priporočala BIC.



Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 26 April 2014, 20:49:16
hvala!In res sem se bom odločila kar za Bic!  :) tvoj odgovor pa mi je zelo pomagal pri odločitvi! ;D Še enkrat hvala! :-*