NERO ZAKAJ TE NI NAZAJ?

nerka · 26429

nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
: 15 April 2006, 14:32:38
ko sem dobila mojega psička, je bil star 2 meseca, takoj sem se zaljubila v njegove učke. Ker je moj očka veterinar, ga je hotel nekdo usmrtiti, jaz sem si pa takrat močno želela psička,zato sem rekla tistemu gospodu, da je škoda ubiti tako majhnega in razigranega kužka kot je bil Nero.naš mali črnušček je tako postal del naše družine,znjim smo hodili na sprehode, ga učili "dat tačko" in podobne stvari. do ljudi je bil zelo prijazen, vsakega je pozdravljal z njegovo malce gršo navado da jih je "potacal" ko so prišli k hiši. Jaz sem se počasi zelo navezala nanj. ko ga je zbil avto, ga je bolela tačka in jo je pustil oskrbeti le meni, tako sva postala zelo dobra prijatelja.Vedno je pojedel goro briketov, saj je rastel.Bil je pravi prijatelj.. Nekega dne pa sem prišla domov, pa mojega črnuščka ni bilo nikjer. Iskala sem ga po celi vasi, šla okrog Repenj, pa ga nisem našla, takrat so mi ga prvič ukradli. Čez 2 dni je prišel domov lačen, žejen in premražen. Bila sem ga zelo vesela, poskrbela sem zanj,potem je šel spat. En teden je bil doma potem so mi ga pa spet ukradli, zdaj ga pa ni že 4 mesece,od takrat nisem več taka kot sem bila, ker sem izgubila svojega najboljšega prijatelja NEROTA :'( :'( :'( :'(     nero, kjerkoli si, upam,da ti je lepo in upam da se vrneš...



lp
Nerka

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 15 April 2006, 17:12:10
živjo!
Kakšen pa je Nero?pasma itd.  malo ga opiši! iz kje pa ste...dela vodic mislim ;), ker prvič slišim za tega pesjana :-\!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lanyca

  • Gost
Odgovori #3 : 15 April 2006, 17:54:08
Pomoje ga niso ukradli in so se mogoče gonile psičke in je šel malo sem pa tja za psičkami. Potem pa prišel nazaj.
Glej  če bi ti imeli namen psa ukrasti, ga ziher več ne bi nazaj dobil, če si napisala, da je prišel nazaj.
Lahko je kam odšel in zdaj živi pri drugi družini, no veliko je možnosti.
Samp upanje umre zadnje in koliko psov je nevem po koliku časa prišlo nazaj, jaz oz. ati jih je že veliko videl in slišal.
Upam, da se kuža vrne, aja koliko je star? Kakšne pasme je-bil?
Mene tudi zanima ??? :)


Lp



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #4 : 15 April 2006, 21:08:30
Ja, priloži nekaj podatkov o Nerotu (kdaj je ušel, pasma, slikica mogoče)  :'( Sicer pa upam, da bo našel pot domov, čeprav po 4 mesecih... Držim pesti!

Lp,

Suns.


nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #5 : 15 April 2006, 22:43:58
bil je mešanček med labradorcem pa boxerjem full je biu kjut škoda d nimam slik ukradl so ga pa zato k je bil tok sweet

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #6 : 15 April 2006, 22:46:47
nimam slikc....ni se pustu slikat pa ni ušu k se nebi iz ketne kr sam strgu :'( :'( :'(

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #7 : 15 April 2006, 22:48:21
iz repn pr vodicah sm,irenchy vrjetn se poznava sam ne veva ena za drugo

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #8 : 15 April 2006, 22:59:16
gremo z psi kar doskrat tam okoli vas na daljši sprehod ampak so vedno vsepovsod samo privezani psi na ta prvi steber, ki je možen da je pripeta ketna. >:(. zakaj bi ga ukradli...?

nekako se mi zdi da vem kdo si :-\

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #9 : 16 April 2006, 09:03:42
a je bil mogoče črne barve?

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 16 April 2006, 09:41:20
....naš mali črnušček...

 ;) verjetno je bil.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 16 April 2006, 09:42:16
Nerka
 začni pisati tako kot se zagre in preberi Pravila.


Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #12 : 16 April 2006, 09:51:38
Zdaj ko sem prebrala celotno zgodbo sem se spomnila, da je Črt šel enkrat v Kranju k eni družini poslikat črnega mešančka med labradorcem in bokserjem  z imenom Nero, ker so ga oddajali. Kuža se je potem oddal enemu veterinarju in midva sva oba mislila, da je šel v dobre roke, k veterinarju pač. Človeku, ki naj bi z psom znal...  :-\ >:( Na tole zgodbo zdaj nimam komentarja. Ubistvu upam, da je kje na toplem in ne na kakšni verigi, ker tak pes kot je Nero bil tja niti slučajno ni spadal.  :-\ :-X :(

Evo mogoče se ga kdo spomni po slikah.

Lp nina

Pa še zgodba Nero išče dom



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #13 : 16 April 2006, 11:33:58
točno tole isto zgodbo sem včeraj slišala, ko sem omenila da je v repnjah izginil ::) pred 4 meseci pes.

bil je mešanček med labradorcem pa boxerjem full je biu kjut škoda d nimam slik ukradl so ga pa zato k je bil tok sweet
nimam slikc....ni se pustu slikat pa ni ušu k se nebi iz ketne kr sam strgu :'( :'( :'(
ker pes pa ni luškan. ?  včeraj sem se pogovarjala in dobila informacijo, da se je tale vaš pes non stop potepal, da so vam sosedje grozili in tudi ko ste ga pripeli se je izmuznil in ste ga nato oddali, ker pač ni prenesel verigo >:(?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 16 April 2006, 11:39:31
točno tole isto zgodbo sem včeraj slišala, ko sem omenila da je v repnjah izginil ::) pred 4 meseci pes.
ker pes pa ni luškan. ?  včeraj sem se pogovarjala in dobila informacijo, da se je tale vaš pes non stop potepal, da so vam sosedje grozili in tudi ko ste ga pripeli se je izmuznil in ste ga nato oddali, ker pač ni prenesel verigo >:(?



Hja... saj mogoče so se otroci psa naveličali, staršem pa se tudi ni dalo skrbeti zanj. Psa so oddali ali pa.... (oče je le veterinar a ne :-\ :-X) in psa nekega lepega dne enostavno ni bilo več. Otrokom rečemo, da ga je nekdo ukradel... in problem je rešen. Še vseeno pa bi raje videla, da ga je dejansko res nekdo ukradel kot pa tale moj scenarij. Sploh če so sosedje resno grozili zaradi psa.... se mu je lahko zgodilo marsikaj.


Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #15 : 16 April 2006, 11:43:38
če jaz mislim na pravo osebo mislim, da oče ni veterinar :-\.

ko smo bili na rolanju sem srečala lovce in vsak ki zagleda 4 pse zraven na rolarjih o vau a so pridni itd. in sem ga vprašala za tega psa pa je kratko in jedrnato odgovoril, da ga je bilo vsepovsod dovolj ampak da ga zdaj že dolgo časa ni na pregled.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #16 : 16 April 2006, 12:40:01
če jaz mislim na pravo osebo mislim, da oče ni veterinar :-\.

Nerka je napisala tole:
Citiraj
Ker je moj očka veterinar

 ??? ;)

Lp nina



nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #17 : 16 April 2006, 12:42:14
moj je bil skos privezan pa moj oči je veterinar pa ni ga blo povsod dovol tko da ne verjamem da bi ga ustrelil al pa da bi ga oči odpeljal, ker ga je mel full rad

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #18 : 16 April 2006, 12:43:27
moj je bil skos privezan pa moj oči je veterinar pa ni ga blo povsod dovol tko da ne verjamem da bi ga ustrelil al pa da bi ga oči odpeljal, ker ga je mel full rad

Nerka pa je to kuža, ki je na mojih slikah?? Zakaj pa ste ga imeli na verigi??


Lp nina



nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #19 : 16 April 2006, 12:48:59
ja to je kuža iz vašega opisa imeli smo ga pa na ketni zato, ker je bil v gradnji pesjak in ga nismo mogli imeti v hiši

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 16 April 2006, 13:05:49
nincy, a bi mogoče vedla kje bi bil?ker če ga dobim nazaj, bi bla najsrečnejša punca na svetu :'(

Citiraj
če ga dobim nazaj, mu spečem najbolše kriminatle za kosilo, naj ma kuža vesele pa še skopala ga bom da bo dišal Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Če bi vedela, kje je ta pes, bi to že kje objavila. Jaz ga nikoli nisem videla. Črt ga je šel slikat ko mali ni imel še niti 7 tednov, ker so ga za objavo na forumu prosili njegovi prejšnji lastniki, ki ga žal niso morali obržati in so mu poskušali poiskati dober dom. Zgleda jim to pač ni uspelo. Ko so ga oddali so nama to sporočili in zgodba je bila zaključena... do danes ko sem prebrala tole tvojo zgodbo.

Kar pa se tiče kopanja in kriminatlov pa... pasji svet se ne vrti okoli mesa niti okoli kopanja, ampak okoli človeka. Torej...
Pa tudi ne vem čemu kopanje, saj je zunaj na verigi pa lahko smrdi, a ne ::) :-\

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #21 : 16 April 2006, 15:03:11
če prav razumem naj bi bil pes ukraden in nato oddan naprej? ali kako?

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #22 : 16 April 2006, 15:18:57
Hja... saj mogoče so se otroci psa naveličali, staršem pa se tudi ni dalo skrbeti zanj. Psa so oddali ali pa.... (oče je le veterinar a ne :-\ :-X) in psa nekega lepega dne enostavno ni bilo več. Otrokom rečemo, da ga je nekdo ukradel... in problem je rešen. Še vseeno pa bi raje videla, da ga je dejansko res nekdo ukradel kot pa tale moj scenarij.
Občutek imam, da je tole najverjetnejši razplet dogodkov...  :-\ Vsaj kakor sem uspela razumeti zgodbo.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #23 : 16 April 2006, 18:24:09
čakte zdele sem mal gruntala ;). ta pes je bil pri dveh strarejših osebah, ki sta ga oddajala. potem ga je vzel neki veterinar ( od nerke oče) in nato je tam čudežno zginil.

oh ja ninci tale tvoja zgodbica mislim da bo postala resničnost.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #24 : 16 April 2006, 18:26:21
čakte zdele sem mal gruntala ;). ta pes je bil pri dveh strarejših osebah, ki sta ga oddajala. potem ga je vzel neki veterinar ( od nerke oče) in nato je tam čudežno zginil.

Točno tako  ::)

Lp nina



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #25 : 17 April 2006, 21:30:43
in ona hoče sedaj Shy-ja dobiti...   >:(


nerka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • NERO kjerkoli si vrni se!!!
Odgovori #26 : 17 April 2006, 21:33:19
nism rekla da ga hočm sm sam rekla da ha bom mogoče uzela če ov kratkem ogradimo vrt al pa če dobim svojo sobo bo mel shy svoj kavč :P :P

NERI,bil si sonček (i hate dog killers)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #27 : 17 April 2006, 21:34:00
nism rekla da ga hočm sm sam rekla da ha bom mogoče uzela če ov kratkem ogradimo vrt al pa če dobim svojo sobo bo mel shy svoj kavč :P :P

mislim, da se lahko od tega scenarija kar posloviš...


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #28 : 17 April 2006, 21:37:50
Če boš rekla,zdej lahko dobim psa,ker imam kavč(ker je tako pač napisano),si se pošteno zmotila.Kuža bo rabil tudi kakšno nežno roko,ki ga bo vzgojila in privadila na tuje ljudi,pse,na različne poke,glasove...hkrati pa rabi tudi sprehode,ki sigurno nebi bili kratki.Sicer pa verjamem,da se Polona prej zelo dobro pozanima kam gre pes in kako bo tam živel.

Drugače pa...ne moram verjet,da lahko taka lušna kepica konča na verigi.. :-\ :'(

lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 17 April 2006, 21:47:08
hehe še dobro da polona ne da vsakemu psa.... shy defenitivno ni pes za otroka, ki ne ve veliko o psih. sploh pa ni za na verigo, kjer bi pri vas po vsej verjetnosti tudi pristal tako kot je prejšni pes...  ::)