NERO ZAKAJ TE NI NAZAJ?

nerka · 26433

andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #90 : 22 April 2006, 18:25:10
ola pupe... sem rekla večina...

Tiste ki jaz vidim, ko hodim okrog, so lepo v pesjaku bolj ali manj za okras... Kako to vem, tako ker vidim kupe dreka zraven. Če bi imel sprehode in ukvarjanje, teh kupov dreka tam nebi bilo. Je bolje tistim, ki imajo 30 kvadratnih metrov na zajli...
A se strinjamo?

Sicer pa se mi zdi čisto logično, da člani družine spijo skupaj. Vem pa tudi, da je za pse, ki so zunaj lahko čisto lepo poskrbljeno in se dobro počutijo.

Ampak, vas/nas, ki smo na forumu ni niti 1% vseh, ki imamo v Sloveniji pse...

Moje pasme pa tako in tako ne dobi nihče, ki bi hotel imeti psa zunaj pa čeprav ga nikoli nebi zeblo... In to niti iz tujine...

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #91 : 22 April 2006, 22:30:23
Sicer se je razvila debata...me pa nekaj zanima...zakaj nerka, ki je odprla temo ničesar več ne piše...? Kot vidim je bila danes že prijavljena... ::)
Zakaj je sedaj utihnila?



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #92 : 22 April 2006, 22:31:07
le zakaj??? hmmm

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #93 : 22 April 2006, 22:32:49
se sprašujem tudi jaz...



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #94 : 22 April 2006, 22:51:17
Če smo se pa vsi nanjo spravili.Jaz samo upam da bere in da bo upoštevala nasvete  :)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #95 : 23 April 2006, 11:18:44
Ja...tudi jaz upam, da bo upoštevala vse dobronamerne nasvete....

p.s. Nina (Rinchy) kmalu boš imela 1000 sporočil  :o



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #96 : 23 April 2006, 11:21:54
Nerka, če ne kaj drugega vsaj povej če je že kaj novega o Nerotu.  :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #97 : 23 April 2006, 12:37:01
Heh, Kobi ma sicer pesjak, kjer je ponoči čez poletje, pa takrat k nima noben časa ... ma pa lepo toplotno izolirano hišico, pa še zunanji ograjeni del ima streho ... tk da je ta trenutek, ko je zunaj sonce v hiši prav lepo hladno.

Itak ima pa vsak dan dolge sprehode, pa ....    so pa bogi tisti psi, ki nimajo toplotno izolirane hišice & povrhu še noben nima časa za njih.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Lanyca

  • Gost
Odgovori #98 : 25 April 2006, 15:44:13
Ja ne vem ka bi radi, za mene ni za na verigo... ::) A v hlevu so na verigah ?

Nimam pojma če je v hlevu živina na verigi. Velikokrat sem jih videla na verigi pa sem pač tako napisala. No saj v bistvu ni noben za verigo, ne. Ne človek in ne žival. :)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #99 : 25 April 2006, 18:38:09
Moje živalce so kar se da svobodne, papigi imata celo sobo na razpolago dan in noč, Alba pa spodnji del bajte in ogromen zagrajen prostor  :P :P. Hec na stran ko že razpravljate o kravah, če jih je malo so lahko brez problema spuščene v hlevu, saj itak malo hodijo okoli, dokler imajo pred sabo dosti hrane. Tako je pri starših od sestrinega moža. Smilijo pa se mi tiste krave, ki so 24-7-365 v boksih in neba tudi pod razno ne vidijo. Pa verjemite obstajajo.
Tudi pes od vsakega je včasih kje privezan, če ne drugega ko vas pred trgovino počaka. Seveda pa se to ne more primerjati z verigo, ki je pri nekaterih včasih malo da ne že vraščena v vrat. Groza.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/