Torbica za priboljške

trigi · 91733

trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #30 : 12 November 2005, 20:31:09
Hehehe Irenchy... ti pa si štor :)

Je kar zaj#!o delati z tole torbico ki jo imaš sedaj ne? Meni se zdi nepraktična no... ker če hočeš kaj ven spravit ti skoraj pade ven cela vsebina torbice :)

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #31 : 12 November 2005, 22:06:15
nič ne pade ;)... :)...samo malo je štorasta ali pa sem jest ;D....za arden grange pribolške ne pride v poštev...bolj za kakšne male :) :D!...drugače pa še vedno najboljpi je žep!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #32 : 12 November 2005, 22:30:27
tako torbico bi pa tud jaz za v šolo in na sprehode mela.

ve kdo za kake trgovine, ki so bolj zahodno od kranja in bi jih imele.


lp, Lena


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 12 November 2005, 22:33:44
Govoriš o tisti prvi ali tej od Irene? Tole zadnjo od Irene bi znali imeti v Lescah v Amazoni ali pa na Bledu v tisti trgovinici 4 Tačke ali nekaj takega. Ker te sem videla že skoraj povsod. Tiste prve so bolj problematične ;)

Lp nina



Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #34 : 12 November 2005, 23:10:52
super, hvala. Bom šla pogledat

lp, Lena


missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #35 : 20 Februar 2006, 19:16:04
Jaz imam navadno črno torbico zaokrog pasu in se mi zdi še najboljša... Priporočna, poceni,...
lp


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #36 : 21 Februar 2006, 11:53:22
Uporabljam torbico, ki je namenjena tekačem - nosi se ob strani (jaz jo imam na desni), in ima prostor za eno pollitersko stekleničko, pod njo je pa če en čisto mali žepek na zardgo.

S to torbico sem zelo zelo zadovoljna, saj me manj moti kot tiste, ki se nosijo spredaj. Pa še precej hrane gre noter, tako, da mi ni potrebno zapuščati vadbišča zaradi ponovnega polnjenja.



meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #37 : 21 Februar 2006, 12:03:19
Jaz sicer nosim priboljške ponavadi kar po žepih  :-[ Za na razstave pa imam torbico za okrog pasu, ki je bila drugače kupljena za v  "diskače" ampak je res vsestranska  :)

Sem pa ravno včeraj nekaj v Zooticu kupovala in sem videla tiste plastične (pa niti ne torbice), ki stisneš, pa grejo briketi ven in še taka dvojna torbica, ki jo daš na flexi pa je kar priročna zgledala....

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #38 : 21 Februar 2006, 12:32:18
Jaz čez zimo uporabljam kar žepe  ;D Enostavno vrečko tako lepo zaviham, da z roko komot vzamem ven priboljške, raztrese pa se mi tudi ne. Ko pa pridejo višje temperature in je treba odložit jakne, uporabljam torbico za okoli pasu in v enega izmed manjših predalčkov dam vrečko s priboljški (in vrečko tudi tako lepo zaviham, da se ne raztrese po torbici, niti ven ne pade).

Žepi in torbica so mi najbolj praktični zato, ker nikoli ne nosim s seboj samo priboljškov in klikerja, ampak še polno kakšne druge šare (robčke, ključe, labelo, mobitel, žvečilke, cigarete  ::) ...etc ) in v vsakem primeru rabim neko manjšo (multifunkcionalno) torbico ali pa velike žepe.  ;D Za na kakšne razstave pa verjamem, da tovrstne torbice prav pridejo - samo teh se jaz ne udeležujem.  :-[


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #39 : 21 Februar 2006, 16:30:40
Jaz imam pa za šolanje kar specialni brezrokavnik s "premičnimi" dovolj velikimi in udobnimi žepi (celo na hrbtu). Tako, da je prostor za igralno klobaso, žogico, pa tudi za namestitev motivacijskih pripomočkov na prava mesta, za tiste, ki to potrebujejo. Proizvajalec je Bende, kupila pa sem ga pri svojem inštruktorju za obrambo v Celju.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #40 : 21 Februar 2006, 19:32:15
S temi torbicami ste me tako navdušili, da bom si stvarco poskusila nabaviti ob prvi priložnosti :). V skoraj vsaki jakni in bundi ter po žepih (ne v vseh hlačah! ;)) imam namreč "drobtinice" od priboljškov, ki jih je težko počistiti.  ::) Vrečk se mi pa ne da uporabljat, ker moram potem vzeti celo ven, če hočem samo en košček ...

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 21 Februar 2006, 21:56:52
Jaz sicer nosim priboljške ponavadi kar po žepih  :-[ Za na razstave pa imam torbico za okrog pasu, ki je bila drugače kupljena za v  "diskače" ampak je res vsestranska  :)

Sem pa ravno včeraj nekaj v Zooticu kupovala in sem videla tiste plastične (pa niti ne torbice), ki stisneš, pa grejo briketi ven in še taka dvojna torbica, ki jo daš na flexi pa je kar priročna zgledala....

a lahko tale del malo bolj razložiš, hvala  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #42 : 21 Februar 2006, 22:02:40
Vrečk se mi pa ne da uporabljat, ker moram potem vzeti celo ven, če hočem samo en košček ...
V bistvu z vrečkami ni problemov, če jih lepo zavihaš. Jaz vse priboljške dam kar v tiste vrečke, ki se jih uporablja za navadna živila - npr za zmrzovanje. In potem jo lepo zaviham do priboljškov in takoj, ko sežem z roko v žep sem z roko že pri priboljških.
No ja, vsakomur je nekaj drugega praktično.  ;D


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #43 : 22 Februar 2006, 01:22:10
Meni so pa te torbice z vrvico grozno nepraktične, ker sem vedno s prsti lovila priboljške po njih  ::)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #44 : 22 Februar 2006, 12:24:27
Sib: glede torbice za flexi ... sedaj se prodajajo v skoraj vseh trgovinah za male živali posebne torbice ki si jo lahko pripneš na flexi... na vsaki strani flexija imaš potem eno manjšo torbico v katero lahko spraviš priboljške, ključe, pa mogoče še kaj... v trgovini izgleda priročno ... v praksi pa nebi vedel (lahko da fleksi postane 'rahlo' težak)

Lp, Črt



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #45 : 02 Julij 2006, 10:43:43
Jaz sem v petek šla v NM, da bi našla tako torbico kot jo imajo ninci, mary, Rinchy ampak mi ni uspelo. V Bubi v BTC-ju sem videla samo tako kot jo ima Irenchy (ampak mi ni bila kaj preveč všeč), v Tukanu pa sploh nobene. :'(
Zgleda bom morala v Ljubljano. :-[

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #46 : 02 Julij 2006, 12:21:27
Jaz sem v petek šla v NM, da bi našla tako torbico kot jo imajo ninci, mary, Rinchy ampak mi ni uspelo. V Bubi v BTC-ju sem videla samo tako kot jo ima Irenchy (ampak mi ni bila kaj preveč všeč), v Tukanu pa sploh nobene. :'(
Zgleda bom morala v Ljubljano. :-[


Lahko pa ti jo kdo kupi in pošlje ti pa mu nakažeš denar recimo ;) (v primeru, da te ne bi hoteli peljat v Lj. ;))

Lp nina



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #47 : 03 Julij 2006, 00:35:24
Sam sem ravno red kratkim kupil torbico za priboljske in sicer v ZOO MOUSER (upam da sem rpav napisal) v Lipnici. Je kr prostorna, z roko brez problema prides noter, zatakne se za pas (ma prisito tak trakec in potek pas skozi potegnes). Je zelo prirocna za solanje naprimer. Ne spomnim pa se tocno koliko je stala-mislim da okrog 5 evrov.

Lep pozdrav



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #48 : 03 Julij 2006, 09:17:53
Kadar nimam nobenega žepa uporabljam navadno torbico za okoli pasu. Všeč mi je ker ne mahedra naokoli in grejo notr tud žogice , pa ključi v manjši predalček.
Največkrat uporabljam kar žepe.
Če pa učim kaj bolj statičnega oz se vrtim okoli enega mestoa 10 m sem in tja, pa posodico s pribojški postavim nekam in vzemem po nekaj briketov v pest vsakič. Ko grem mimo. Ker dajem po en briket imam v pesti z lahkoto za 10 klikov hrane. Na 10 klikov itak navadno dam vsmes pavzo oz igro in v tem času poberem novo pest iz skledice.
Predvsem kadar hranm kakšne kuhane košče je to najbolj praktično, oz najmanj umazano

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #49 : 03 Julij 2006, 12:05:10
Naša je strgana  :-\ Morem kupit eno bolj praktičko. Ono gumjasto. Ke to moram skoz odvezvat pa nazaj zategnit. Malo preveč dela je.  ;)



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #50 : 03 Julij 2006, 18:28:44
Jaz si bom tudi morala omisliti eno tako torbico za okrog pasu, ker se mi je moja na rinko strgala, pa še smrdeti je začela (kos sira se je zataknil na dno in se ga dolgooo ni videlo... :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #51 : 03 Julij 2006, 18:37:39
ja če smrdi se da pa v pralni stroj  :D naša je tut smrdela pa sem jo oprala.  ::)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #52 : 05 Avgust 2006, 21:16:30
Evo, takšno sem kupila danes (končno) :):


Podobna kot jo imajo ninci, Rinchy, mary,... samo zmanka je druga pa velikost najbrž ni čisto enaka, ampak je zelo podobna.
Kupila sem jo pa v Mr.Petu za 462 SIT. Aler ima samo tako kot jo ima trenutno irenchy, v zooticu pa sem videla podobne Irenini.

Lp



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #53 : 05 Avgust 2006, 22:42:36
Jest imam torbico za okoli pasu - ledvico, pa je najbolj priročna; notri gre veliko priboljškov, kakšna ne prevelika igračka, spredaj ima še en manjši žepek na zadrgo, kamor dam vrečke, na haklček od zadrge pa pripnem še kliker :).
Dobi se v trgovinah z nahrbtniki, torbami... Skoraj povsod ;).

Lp, Ana



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #54 : 13 September 2006, 23:01:37
Jaz imam pa za šolanje kar specialni brezrokavnik s "premičnimi" dovolj velikimi in udobnimi žepi (celo na hrbtu). Tako, da je prostor za igralno klobaso, žogico, pa tudi za namestitev motivacijskih pripomočkov na prava mesta, za tiste, ki to potrebujejo. Proizvajalec je Bende, kupila pa sem ga pri svojem inštruktorju za obrambo v Celju.

Urška, koliko okvirno stane takšen brezrokavnik?

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Koki

  • Gost
Odgovori #55 : 14 September 2006, 08:34:50
Ne vem sicer, ali je to kakšen prav poseben brezrokavnik, a opis se sliši zelo podobno kot so pač ti običajni "ribiški" bombažni (platneni) brezrokavniki, ki jih veliko nosijo predvsem moški in imajo en kup žepov vsepovsod. V običajnih trgovinah je zadeva precej poceni - no, najdeš dražje in cenejše, tisti najbolj ceneni pa se tudi hitro sperejo, obrabijo itd.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #56 : 04 Maj 2007, 14:27:23
Jaz uporabljam ponavadi kar žepe, brez vrečk. Sicer je malce nerodno, ker so žepi umazani, ampak se mi zdi še vedno veliko bolj priročno kot katerakoli torbica.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #57 : 04 Maj 2007, 16:36:40
Urška, koliko okvirno stane takšen brezrokavnik?

To bi tudi mene zanimalo  :)

Po internetu sem jih nekaj že gledala, tak dokaj soliden pride na ca. 40€. Najbolj se pohvaljeni ti iz programa Bende ali Gappay. Nekaj bo treba umislit, saj ima moj brezokavnik že veliko premajhne žepe, za vso to kramo katero potrebujem na treningih.
Te vrečke na zateg so mi pa tako nepraktične, jih ne maram. Skoz tisto odpiranje-zapiranje ::) , ko je treba laufat in skakat pa polovico zgubim. Te handy-treaty zadeve imam tak za na sprehod, so ena precej praktična in hvaležna reč. Ampak za cel trening mi ne zadostujejo in rajši uporablam kar navadno predpasno torbico.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #58 : 04 Maj 2007, 17:24:33
Če bi kdo želel tisto torbico na štrikec imam eno doma in jo ne rabim, tako da jo odstopim.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #59 : 04 Maj 2007, 17:36:54
Jaz bi eno tako zoe :)

ker mam eno ampak je full večja - prevelika

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."