Torbica za priboljške

trigi · 91729

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #60 : 04 Maj 2007, 17:39:28
Takšnale je moja: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=141.msg2161#msg2161
le da gor piše Biomill ;D

Hm.. a pride jutri kdo od vaših na vajo? Lahko jo komu dam pa ti jo potem preda, če ti je ok. Se mi zdi, da boš tako najhitreje prišla do nje.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #61 : 04 Maj 2007, 17:41:45
Nevem če kdo pride - če pridejo Urška al Andreja dej njim - čene pa bomo se že nekako zmenli :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #62 : 04 Maj 2007, 17:45:52
Okej :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #63 : 05 Maj 2007, 13:55:36
jaz uporabljam žepe :)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #64 : 20 Avgust 2007, 21:15:41
jaz pa sem si ravnokar SAMA sešila tako torbico za briketke(malo, čisto malo preveliko sem naredila, zato zdaj lahko v njo stlačim briketke+halti+kliker+... :-[)Pošljem še slikice

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #65 : 20 Avgust 2007, 21:20:27
 ;Devo tu je ;D

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #66 : 20 Avgust 2007, 21:21:59
Iiiiiiii je lepa!  :o 8)



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #67 : 21 Avgust 2007, 21:06:32
Jaz pa uporabljam kar vrečko za magnezij, ki se jo lahko dobi v trgovinah s plezalno opremo.
Izgleda podobno kot ta sešita.




mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #68 : 22 Avgust 2007, 16:55:49
Ni vrečka za magnezij malo draga rešitev? ??? Tudi sama plezam in za vrečko za mg. sem dala kar veliko vsoto.

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #69 : 22 Avgust 2007, 17:43:13
Ni ravno zelo poceni, ampak če rabiš in to na hitro seveda.  :)
Mislim, da sem dala 15 evrov.
Sicer pa pri toliko variantah, ki sem jih prej kupila, preden sem odrila, da je le-ta idealna za moje potrebe, sem v skupnem zagonila krepko več kot pa to. Četudi sem za vsako dala dokaj manj. Če bi že na začetku tole kupila, bi verjetno marsikaj prišparala. (sama si je namreč ne bi napravila, ker si običajno za te stvari ne vzamem časa  :-[ )



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #70 : 22 Avgust 2007, 19:32:46
mia+zar res si lepo torbico sešila :)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #71 : 22 Avgust 2007, 21:24:13
kaj pa pravite na tele torbice. So od ruffweara in meni se zdijo totalen odklop.
http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=146

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #72 : 22 Avgust 2007, 21:25:17

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #73 : 24 Avgust 2007, 13:59:13
naj povem da za tako torbico potrebuješ le 30-45min, da jo sešiješ (še za tiste v trgovini porabiš več časa za izbiranje najlepše  :P )

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #74 : 24 Avgust 2007, 15:29:51
jaz pa lahko povem,če za nagrado kdajkoli hraniš karkoli drugega kot brikete, bo pranje torbice, da ne začne smrdet ko kuga  ::) vzelo tolk časa, da imam jaz raje mehkejše stvari v polivinil vrečki v žepu, brikete pa kar direktno v žepu  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 30 Avgust 2007, 11:29:24
No itak sem jaz tole prepozno vidla v trgovini mi pa tudi na misel ni prišlo da se kaj takega prodaja.  ::)
Midve mava zdaj kar tole od Eastpaka in se prav fajn obnese. Poleg tega mi pa za ven tudi kdaj prov pride.  >:D


CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #76 : 30 Avgust 2007, 11:35:54
Vrečke za magnezij so super,edino velike so samo za brikete.Edino magnezij ne vem kako naj orenk spravim z nje...

Chiba ta tvoja mi je še najbolša :-[.Kje si jo kupila :D?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 30 Avgust 2007, 11:47:21

Chiba ta tvoja mi je še najbolša :-[.Kje si jo kupila :D?

Kupila sem jo v Kranjskem Hervisu. Je pa moja vojaško zelene barve. :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


neronka

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 05 September 2007, 15:21:28
jaz mam navadno torbico za okrog pasu...je čist v redu pa še na pravi višini mi je. spredaj ma še en mali predalček ki je po nekem naklučju ravno dovolj velik za klikerja, v vlki predal pa gre še manjša žoga za igranje. :)


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #79 : 31 December 2007, 18:48:25
Glede vrečk za magnezij:
1. Kako spraviti mg ven, če je od znotraj kosmata?
2. kakšna notranjost je najbolj primerna (kosmata, tista plastična, ovčka...)?
3. A ste kupili v velikosti S, M ali L?

                                                          Lp
                                                                Mia

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 15 Maj 2010, 14:35:04
Dinotu sem na CAC Barje kupila torbico za priboljške, zeleno z vrvico in tistim za stisnit.Zadnjič greva z dinotom na sprehod pa prideta 2 psa, zlata prinašalka in nek mešanec z zlatim prinašalcem, rjav. Samec je bil precej dominaten, samica tudi. Dino ponavadi laja ko vidi psa, ker bi se rad igral. Zdraven je bil visok zid, na drugi strani cesta po njej pa železnica.Nisva se imela kam umakniti.Nato sem stekla čez cesto na travo alo proč od tirov, stresla vse iz torbice, ki je bila polna in šla spet čez cesto. Samica je jedla, samec ne.Šel je za nama. Če sem Dinota prijela v naročje me je pes skoraj podrl. Jaz toliko velika in težka kot sem nisem mogla psu nič. Dinota bi lahko še ubil. Poznam primer. Teniški žogici in cufo sem kar spuščala po tleh, z dinotom pa hodila čez cesto in nazaj.Tam so bili tudi neki majhni otroci. Nato se mi je dino snel z ovratnice in pes je s sprednjima tacama stal dinotu skoraj na glavi, dino je bil skoraj cel pod njim. Če sem hotela prijeti dinota je pes renčal. Nato sem ga še sama ne vem kako dobila in dala na zidec, misleč da pes ne bo šel gor in sem mu mirno nadevala ovratnico. Pes je medtem vohljal okrog. Naenkrat med renčanjem skoči na zid. Dino je bil še brez ovratnice. Bila sta sama na ozkem zidcu, vendan sem dinota nekako dala dol. Potem je pes vohljal, midva pa šprintala domov in med potjo opozarjala lastnike s kužki. Nato sem šla s starši po cufo,žogic pa nismo našli. Včeraj izven za jih je našla psica ki jo poznam in jih ima zelo rada. Pa naj jih ima, mi jih imamo veliko. Dino je OK.OT
Dix ima tisto zvonasto, ampak ni praktična. ;D



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #81 : 15 Maj 2010, 14:50:42
Če te prav razumem psico poznaš, samca pa ne? Če poznaš tudi njega podaj prijavo, ker ni normalno, da vaju tako napada po cesti.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #82 : 16 Maj 2010, 21:51:50
Vrečke za magnezij so super,edino velike so samo za brikete.Edino magnezij ne vem kako naj orenk spravim z nje...

Saj vem, da je staro vprasanje, ampak mogoce komu se kdaj prav pride ... Vrecko streses, skrtacis z zobno scetko, potem jo pa parkrat operes in je kot nova.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 14 Januar 2013, 11:39:25
Jaz sem si na začetku kupila tisto, ki jo lahko kupiš v večini trgovin za majhne živali pa se je izkazala za neuporabno. Je premajhna in zelo težko dobiš ven priboljške, med samim sprehodom pa še nonstop skače sem in tja da sem na koncu bila čisto modra. Potem sem pa z Boschevimi priboljši dobila eno - s to pa sem zelo zadovoljna je zelo velika in zato z lahkoto daš celo roko not in hitro vzameš ven priboljške pa še pritrdi se dobro in ne opleta kot te majhne. Ni ravno višek lepote je pa uporabna.   :D

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 12 Februar 2013, 10:43:19
En uprašanje  :)
Kaj vam je ljubše oz. kaj se vam je izkazalo za najbolj optimalno - takšna ''fiksna'' torbica na pasu (te ''športne'' za okorog pasu) ali takšna, da se samo s karabinom pripne in ''binglja''?

Pri prvi je meni super, ker ima še dodatne predale...me pa moti, ker ko delam z majhnim psom pa se vse dogaja bolj pri tleh pa mi učasih kak briket ven pade ko se sklonem med igro  ::) Pa malo sem se jih že naveličala, ker so po toliko pranjih že mal ''dodelane'' ;)
Pri drugi pa se bojim, da bomo razsipali še bolj, ko skačemo in tečemo naokoli. So mi pa super fine, ker imajo precej velike odprtine, da lahko konkretno sežeš po priboljšku.

Pod katero ''kategorijo pripenjanja na pas'' spadajo magnezijeve torbice? Si še nisem vzela časa za ogled v športni trgovini :-[

Bi se malo ''posodobili'' in nehali uporabljat žepe (pa tudi bunda ni vedno ista), ker rabim za vsakega psa posebej nagradice (eden alergik pa bog ne daj da kaj pomešamo) pa še vodnika se dva menjava in je učasih nadležno uskladit torbica+njena vsebina+vodnik+pes. Je pri nas kar praktično ''ta torbica+ta pes'' ne glede na ostalo ;).

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #85 : 12 Februar 2013, 12:27:42
Lunette,
tecajniki so me naucili, da obstajajo tri faze, vecinoma povezane z dolzino ter kvaliteto solanja psa.
- Prvi fazi recem torbicarstvo. V te prevladujejo torbice raznovrstnih oblik, velikosti in barv.
- Druga faza je faza vreckaric. V to fazo preidejo skoraj vsi vodniki, ko ugotovijo, da bo potrebno torbico skrit, ce zelijo, da bo pes delal tudi, ce/ko je ne bo za pasom. Ta faza je vmesna faza, ko je hrana ze v zepih jaken, a se vodniki se bedno borijo za svoja cim bolj cista oblacila.
- Tetja faza je faza zeparjev. Vecina nas je povezanih z ustanovami Hofer, Lidl,...  :P Do tja pride vecina vodnikov, ki dolgorocno sola pse. Cim vecji zepi in cim vec jih je tem boljse. Zep na hrbtu je zelo zazeljen, zato nas je vecina tudi kolesarjev, hahaha  :P :o

Vecina vodnikov gre cez vse te faze kljub podrobni razlagi, da res ni potrebno iti cez vse te faze in, da lahko brez skode preskocijo prvi dve. Vendar si vecina svezih vodnikov neskoncno zeli spoznati vse faze solanja in tako poskrbijo, da gredo lepo po stopnickah preko svojega izobrazevanja  :D :D :D :o



Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 12 Februar 2013, 13:09:04
O to je pa tako res  :D :D
Sem šla prav po vseh opisanih fazah :o :D



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #87 : 12 Februar 2013, 13:38:37
 :D :D :D

Joj kako res  ;) :o ceprav od vseh miljon sprobanih mi je bila najboljsa tastara crna Hurttina, sploh poleti, ko smo bolj brez zepov, res skoda, da ni zdrzala vecno  :-*


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #88 : 12 Februar 2013, 13:44:32
Joj, en grdi skrat je v mojem tekstu spremenil besedo vedno v bedno . Ti grdi, grdi skrat! :-[



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 12 Februar 2013, 16:25:03
 :D kaj pa ko daš čez tud te faze, da moreš pač delat še z drugimi kakor s svojimi pa preideš iz žepov nazaj na torbice  :P
En čudovit telovnik z žepom zadaj imam...pa ga nekako ne morem več oblečt, ker mam gor KZS - KD...napisano ::)
In pa seveda dnevi ko nimaš na sebi nič kar bi imelo žepe so seveda tudi delikatni. Jaz pa rada delam tudi takrat in seveda v največji poletni sceni z ledeno kavo in psom ob sebi  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.