Torbica za priboljške

trigi · 91686

trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
: 03 Avgust 2005, 12:00:21

A se vam zdi tista posodica za priboljške uporabna ki jih prodajajo v skoraj vseh trgovinah in je take zvonaste oblike?
Meni je čudno ker jo morš stisnit da ven pride in potem lovit da ti ne pade vse ven, al se to meni samo zdi?

No, mogoče je na mestu vprašanje kašne posodice za priboljške uporabljate :)
Mogoče če lahko slikate ali pa najdete kako slikco :)

LP, Črt



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 03 Avgust 2005, 12:10:55
Ne,ne ni tista. evo tle se je vid od mary.Jaz mam tut tako,in je super,da nimaš briketov in raznih priboljškov po žepih ;) http://irenchy.moj-album.com/slike/29628/Ya3iKXRlhNmcu8vJ.v.jpg

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 03 Avgust 2005, 12:13:05
Hmmm, a to je potem zadrga na vrhu? al odprto al kako?

Sorry, take še nisem videl :)

LP, Črt



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #3 : 03 Avgust 2005, 12:20:42
Na vrhu je..hm kako bi povedala ;D.Je elastika in tist krogec,da lahko zategneš,oz,stisneš skupaj,da ne pada ven ;)( http://irenchy.moj-album.com/slike/29628/Qj6UagjXbQPIkd4A.v.jpg  tle se nekak vid  ;))

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 03 Avgust 2005, 12:25:01
jaz tudi take se nisem vidla ??? .. mi se zdaj ni jasno kak dobis ven priboljsek..torej moras vedno odtegnit, da lahko dobis ven??
jaz mam ono ko stisnes skupaj, mislim da to , katero ima trigi v mislih..pa mi je super 8) .. mam jo pa tudi ze full dolgo, pa mi se ni razpadla.. priboljskov ne lovis ven, saj nastavis roko pod posodico pa stisnes, pa ti priboljsek pade v roko, ok no, vcasih ti jih pade vec, pa pac nazaj pospravis ;)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #5 : 03 Avgust 2005, 13:50:24
Ne,jaz mam tok narazen,da lahko vzamem ven,če pa tečeva pa zategnem skupaj,da ne pada ven ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 03 Avgust 2005, 14:39:03
jaz imam tudi tako posodico kot Rincy......jo bom poslikala, da vam bo jasno( iz vseh strani;))!!!...drugace sem pa zelo zadovoljna....aja glede klikerja....ga lahko uporabljas tudi pri starejsih psih...mislim moj rondo je star 5 let..pa ko vsi tako hvaliti..zakaj pa ne bi poskusili!!???

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 08 Avgust 2005, 16:36:48
Khm no tole torbico smo sedaj kupili tudi mi, na Planini v Kranju za 380 sit, kar je pa kar velika razlika , ker sva gledala tudi tiste plastične zvonaste oblike v Zooticu za nekaj čez 1000sit :o

Aja pa še uporaba je 100% boljša, vsaj meni. Torbico napolnem z slanino, nanjo obesim še kliker in greva, in funkcionira.

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #8 : 22 Avgust 2005, 22:47:17
Ama meni pa ni jasna tista torbica katero stisneš.A lahko kdo da slikico.Prosim :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 23 Avgust 2005, 10:10:26
T.M.T. ne vem ali misliš to našo ali ne. Naša izgleda takole iz vseh možnih zornih kotov. Aja tisti, ki vam je kranj predaleč v trgovini Gali&Nika na Linhartovi imajo prav tako tele torbice. Cena je pa 490sit.

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 23 Avgust 2005, 10:17:04
Ninci a to je taka kot jo Ima Irenchy pa Rinchy?

A se vam zdi tista posodica za priboljške uporabna ki jih prodajajo v skoraj vseh trgovinah in je take zvonaste oblike?
Meni je čudno ker jo morš stisnit da ven pride in potem lovit da ti ne pade vse ven, al se to meni samo zdi?

Drugače sem mislila to?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 23 Avgust 2005, 10:21:03
Ja ja to je taka kot jo imajo irenchy, rinchy, mary, ..

Glede tiste zvonaste ti pa ne moram pomagat ::)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #12 : 23 Avgust 2005, 11:00:18
Ok sej mi je ta fuuul dobra pa bom pogledala v Mr.Petu :).Hvala za slikice

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #13 : 23 Avgust 2005, 11:32:48
ja imajo jo tudi v Mr.pet-u, alerju zoo-to-bi, tukano. Za zootic pa nevem...mislim, da ne!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 07 September 2005, 17:37:44
Evo informacija za vse, ki tele torbice še nimate. Ob naupu katerekoli Hillsove hrane nad 3kg, dobite v Zooticu ravno tako torbico, na kateri piše Hills, gratis.

Lp nina



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #15 : 09 September 2005, 19:39:12
še malo pa bo zmanjkalo hrane  :o ;D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #16 : 09 September 2005, 20:44:42
Evo informacija za vse, ki tele torbice še nimate. Ob naupu katerekoli Hillsove hrane nad 3kg, dobite v Zooticu ravno tako torbico, na kateri piše Hills, gratis.
Citiraj

A misliš, da imajo v Tukanu tudi akcijo. Ker imamo v Velenju ( na žalost ) samo eno trgovino za male živali.  :-\ :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 09 September 2005, 20:51:40
Marko to pa ne vem, najbolje da pokličeš in vprašaš. Lahko ti pa kupim eno tako torbico tistih 300sit mi ni problem dat :P Saj ni vredno kupit sranja od  Hillsa za to torbico, verjemi ;)

Lp nina



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #18 : 10 September 2005, 08:17:40
ja to je pa tudi res ... tistih piškavih 300 sit za eno torbico ni problema ...  ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #19 : 11 September 2005, 07:18:43
hm ... jaz pa nimam take torbice. Jaz mam tako za pripet okol pasa, notr dobim več hrenovk ...  ;D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #20 : 11 September 2005, 14:48:16
in kako to zgleda ?  :-\ ( slikca )



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #21 : 11 September 2005, 16:27:50
jaz imam tudi tako posodico kot Rincy......jo bom poslikala, da vam bo jasno( iz vseh strani;))!!!...drugace sem pa zelo zadovoljna....aja glede klikerja....ga lahko uporabljas tudi pri starejsih psih...mislim moj rondo je star 5 let..pa ko vsi tako hvaliti..zakaj pa ne bi poskusili!!???

lp

Ja kliker lahko uporabljaš tudi pri tvojemu, samo mogoče bo potreboval več časa da bo zaštekal kaj je to kliker. probaj, škoditi ne more.  ;)

Se oproščam za malo zgrešeno temo, opazila sem to vprašanje ;)

glede teh torbic za priboljške se mi pa zdijo super :D

LP


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 11 September 2005, 16:51:43
hm ... čisto navadna torbica in ima napeljano čez tako elastiko in se potem zapre .. . To je pa tut vsa umetnost ...  ;D nič posbnega ... drugače pa sploh ni za te namene ...  :D sipa morem kupit tisto torbico ...  ;D



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 28 September 2005, 15:46:37
T.M.T. ne vem ali misliš to našo ali ne. Naša izgleda takole iz vseh možnih zornih kotov. Aja tisti, ki vam je kranj predaleč v trgovini Gali&Nika na Linhartovi imajo prav tako tele torbice. Cena je pa 490sit.

Lp nina
Takole mam pa jst tut.. Modro in rumeno ;) Za vsakega svojo .. Sem jo pa kupila v Galiju.. majo vseh barv  ;D



robidica

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 03 November 2005, 20:23:16
zanimiva ta torbica.....kolko pa spraviš notri stvarc (beri priboljškov ;)).....



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #25 : 03 November 2005, 20:43:00
zanimiva ta torbica.....kolko pa spraviš notri stvarc (beri priboljškov ;)).....
Odvisno od velikosti pribolškov.Npr salamca če jo narežeš na 0,5×0,5 cm za v šolo naprimer,mam jst dost pol torbice,pa jo skos hvalim. ;) Ali pa naprimer za en dolg sprehod,pa še ti ostane :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #26 : 03 November 2005, 21:27:36
zanimiva ta torbica.....kolko pa spraviš notri stvarc (beri priboljškov ;)).....
kot je že rinchy rekla odvisno kaj notri nabašeš....če daš hrenovke ali poli gre kar veliko! Če daš pa piškotke od arden grange ki so veliki pol pa malo manj...če normalne no gre kar dosti notri. Karkoli daš je dovolj za en sprehod!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #27 : 11 November 2005, 17:24:41
Nam je tista razpadla tako, da nam je mami prinesla novo in sicer mičken drugačno :P :) :) ;D

slabša slika...


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #28 : 11 November 2005, 20:24:41
Irena...a ti slabo robo prodajaš ::) >:( ;D.Joke!

Tako torbico sme pa jaz v MR.Petu vidla ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #29 : 11 November 2005, 21:36:01
neyka..točno tako...mal je zakomplicirano!

T.M.T....ja...joke....mah nevem..meni se je tista zaponka zlomila, ker mi je padlo na tla potem sem pa pohodila :-\...to si pa lepo obesim okoli vratu in nemore, da mi pade dol!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras