Torbica za priboljške

trigi · 91719

blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #90 : 12 Februar 2013, 16:53:42
:) Jp, takrat ima pa tudi Blumina kaksno lusno torbico za pasom :)
Po navadi taksno, kamor drugi spravljajo drobiz.  ::)




Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 12 Februar 2013, 17:49:42
No sej naše so tudi bolj drobižne...no za eno miniko mam od zav. Trig. tak mini-mini nahrbtnik (oni temu obesek za ključe not pospravit)...sicer pa vsi pravi pohodniki nahrbtnik s sabo nosijo :P
Pa en tak čist simpatičen in enostaven ''žep'' sem imela od Gappaya...pa je dobil noge po enem od treningov >:D

Ne sam res pa malo ideje zbiram kakšne bi si posodobili. Zna bit tudi kaj doma zašito, da lahko potem večkrat pereš. Pa jaz kar katero ''podarim'' tko da na vsake toliko pa paše se z novim ''afnat'' ::)

Am ona hurttina je dokaj fiksna, a ne? Tko kot te za pas? Ok razen to da ima praktično odprtino.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


rooxye

  • *
    • Prispevkov: 291
    • Točke: 0
  • I love dogs more than you do.
Odgovori #92 : 20 November 2013, 21:16:00
A kdo ve kje kupiti tole torbico od OTWARD HOUND-a? Sploh še prodajajo star model?

http://nt.petplanet.co.uk/images/product_images/extra_images/6756/20_outward_Hound_treat_bag_in_use.jpg

Zelo mi je všeč, pa praktična izgleda... :) Mogoče kje v SLO...?

http://ilovedogsmorethanyoudo.tumblr.com/

Progressive Reinforcement Dog Training
Founded in science, ruled by ethics.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 04 April 2014, 11:34:26
Jaz imam že nekaj časa Doggone Good in sem zadovoljna.




Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


BlackSwan

  • Gost
Odgovori #94 : 04 April 2014, 11:54:13
Jaz imam že nekaj časa Doggone Good in sem zadovoljna.



Tole izgleda super. Z njihove spletne strani pošiljajo le v Ameriko in Kanado :) Lahko poveš, kje si jo dobila?



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #95 : 04 April 2014, 12:17:03
Za malo boljšo predstavo glede velikosti. Na levi je navaden DVD na desni pa CU. Lahko naročiš z kar nekaj strani jaz sem uporabila Dogbooksonline.co.uk (kjer pa je trenutno razprodana), lahko poizkusiš naročiti z Positive animal solutions http://www.positiveanimalsolutions.com/Doggone_Good_Rapid_Rewards_Training_Pouch_p/doggonegood.htm jim pa moraš napisati email v katerem jim poveš kaj bi rada kupila pa ti oni nastavijo poštnino.


Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #96 : 04 April 2014, 12:52:17
Jaz jo imam tudi ze par let in je odlicna. Meni je vsec ker je tako ogromna, da stojijo notri priboljski, zogica, ob strani lahko zapnem vrecke, v zadnji zep telefon in v sprednjega kljuce...
Jaz sem jo narocila iz Clean run-a, ampak takrat so se imeli tiste akcije z brezplacno postnino, zdaj na zalost nimajo vec :( pa pas takrat ni bil z brezplacno postnino, tako da ga nimam, ampak se da zapet za zep ali rob hlac. Edino, ce je preslaba elastika od hlac, mi jih vlece dol ;)

battito animale


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 04 April 2014, 13:23:19
Jaz sem imela (oz. 1 še imam) že veliko različnih torbic za priboljške pa mi nobena ni bila ravno praktična. Zdaj imam eno Trainer (sem jo dobila za nagrado na razstavi) za okoli pasu in mi je najbolj praktična od vseh.  :) Imam noter še kliker, igračo, telefon itd., pa še stabilna je in lahko tečem z njo in vse. Daleč najbolj praktični pa so še vedno žepi.  :-[ ;D



sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 04 April 2014, 23:10:08
Jaz sem jo narocila iz Clean run-a, ampak takrat so se imeli tiste akcije z brezplacno postnino, zdaj na zalost nimajo vec :( pa pas takrat ni bil z brezplacno postnino, tako da ga nimam, ampak se da zapet za zep ali rob hlac. Edino, ce je preslaba elastika od hlac, mi jih vlece dol ;)

Meni glede torbice Doggone Good na Cleanrun-u še kar pokaže, da je brezplačna poštnina, prav tako pas, da se nanj pripne.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #99 : 04 April 2014, 23:15:34
Ha, svasta. Ko sem pred par meseci gledala (pa ne torbice, to imam ze ene dve leti), so pisali, da ne bo vec free shippinga. Hvala za info :)

battito animale


sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #100 : 05 April 2014, 14:40:48
Res imajo že dolgo časa iste izdelke, jih več ne menjavajo, tako da drži, kar si napisala. Samo tisto, kar pa je v tej rubriki, pa se verjetno še vedno da naročit.



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #101 : 01 December 2014, 20:12:10
A bi šel v sprednji ali zadnji žep telefon Samsung S3? Jaz mam torbico, podobno tej, ampak za na sprehode še vedno rabim extra torbico za mobi, ključe, robčke. Mela bi pa rada eno samo za vso to šaro plus priboljške.



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 02 December 2014, 09:15:03
Dimenzije telwfona so cca 14×7 cm. Res mi je zelo simpaticna tale Doggone torbica. Sam ce ne gre not moj mobi, nimam kej z njo :-)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #103 : 02 December 2014, 10:42:54
po mojem bi moral... Dimenzije torbice so 14x17 in zep je cez celo zadnjo stranico.

battito animale


BlackSwan

  • Gost
Odgovori #104 : 02 December 2014, 11:05:37
Xperia Z3 (dimenziji: 14,6 x 7,2) gre komaj noter brez knjigice (se lih zapre z zadrgo), s knjigico se ne da.
Samsung S3 je krajši (13,7 x 7,1) tako da ne bi smelo biti problema, če je brez ovitka.
Ima pa oče Samsunga S3 pa lahko zvečer za ziher probam z njegovim, če te zanima :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #105 : 02 December 2014, 11:18:35
Če imate tako ogromne telefone je mogoče uporaba brezrokavnika še najboljša opcija. (tudi kak ribiški, sicer pa kinološki.
Jaz imam Cat b100. Ga stlačim povsod.   8)

Ali pa rukzake.

Mogoče eventuelno tale http://www.hunter.de/unser-sortiment/unterkategorien/ext/1331014/4/0/32254/G%C3%BCrteltasche%2B%2BProfi.html


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #106 : 02 December 2014, 13:37:39
Iskreno...I wouldn't be caught dead v ribiškem telovniku! :-[ Pa pozimi? Čez bundo? Ruzak je brezveze, pol je čist ok to k mam zdej; naramna torbica, ki se jo že drži nickname "pasja".
BlackSwan, dej plis probaj, če gre  :)
Gledala sem Hurrtine, sam so drage k žafran!



BlackSwan

  • Gost
Odgovori #107 : 02 December 2014, 14:51:22
Sporočim. :)

Tole bi sama kupila, če ne bi bilo tako drago :o



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #108 : 02 December 2014, 17:26:24
Za zimo imam bundo z več žepi in odsevni telovnik zase in psico
Evo telovniki in bunde. Niti približno niso poceni, ampak recimo da imaš dolga leta to reč. Odvisno koliko ti rabi.
http://www.vomar.si/gappay_1.html

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #109 : 02 December 2014, 21:54:47
Jaz mam pa za zimo svojo staro nosečniško bundo. Klinc, jo je treba amortizirat, preden jo upokojim. :-). Naslednja, ki bo kupljena v namen pasjega sprehajanja, bo imela definitivno bolj uporabne in praktične žepe...pa v pasu ne bo tako "prilagodljiva"  :D



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #110 : 02 December 2014, 22:11:36
Sporočim. :)

Tole bi sama kupila, če ne bi bilo tako drago :o
Uau, ni sicer lepa, ampak, mater, s to jakno pa res ne bi rabila več nobene taške :-) Sam draga pa je, ja!



BlackSwan

  • Gost
Odgovori #111 : 05 December 2014, 14:50:56
Uau, ni sicer lepa, ampak, mater, s to jakno pa res ne bi rabila več nobene taške :-) Sam draga pa je, ja!

Za sprehajanje psa pa res ne rabiš česa lepega, kdo pa gleda, sploh pozimi in v dežju ;D Gledajo psa ;D Sama si ponavadi izgleda lastnikov sploh ne zapomnim, samo psa :D
Samsung S3 gre v torbico :)



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #112 : 07 December 2014, 22:04:27
Za sprehajanje psa pa res ne rabiš česa lepega, kdo pa gleda, sploh pozimi in v dežju ;D Gledajo psa ;D Sama si ponavadi izgleda lastnikov sploh ne zapomnim, samo psa :D
Samsung S3 gre v torbico :)
Ou, jea!
Že res, da ne rabi bit lepa...ampak pri taki ceni bi pa loh mal več tut na to dal ;-)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #113 : 08 December 2014, 07:26:07
Meni je tista bunda čisto dosti lepa. Itak imam takoj vse blatno, kar je za sprehode s psico namenjeno.   :D Tako, da je na koncu pomembno samo to, koliko vzdržljiv je material in koliko uporabnih žepov ima.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #114 : 08 December 2014, 07:46:14
Sem pa šele sedaj videla da je tista bunda za vse 4 sezone. Lahko imaš samo flis, samo brezrokavnik, komplet bundo ali dežno jakno. Ko bom velika in bogata, si bom kaj takega omislila. Je drago ko pas... Ampak če pomisliš, da imaš 1 dežno jakno za cca 50+ eur (je bila znižana), zimsko bundo za cca 80 eur, torbico 10-30€ in brezrokavnik ali jopo, pulovoer, nekaj za vmes za neke vmesne prehodne dni ali pa celo trening brezrokavnik je pa nekje od 30-80eur.

Jaz sem dala hmm 30 eur za hurtta pro torbo pred leti in mi je v roku enega leta crknil kovinski mehanizem. OD takrat imam eno torbico od Mistq za 10 eur, na žuro, za priboljške in kako žogo not. Za telefon pa res ne. Poleti v res vročih dneh mi pride super, ker mi zmanjka žepov :D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #115 : 08 December 2014, 21:48:06
Našla sem jo tukaj
 http://www.traininglines.co.uk/doggone-good-rapid-rewards-training-treat-pouch.html
Pištnina je 5£. A bi še kdo iz LJ naročil z mano? Več kot jih naročimo, cenejše bodo...



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #116 : 08 December 2014, 21:57:03
Vprašaj še Positive animal solutions ali pa Dog books online. Pri njih kupujem knjige/DVDje in mi vedno zaračunajo samo dejansko poštnino.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


bazilika

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #117 : 17 December 2014, 14:27:37
Živjo, morda kdo ve, kje bi se dalo dobiti click N treat bag. Meni se je super obnesla, za nekatere naše pesjane edina dovolj globoka. Mi je pa vzmet počila pri enem od pranj v stroju (moja napaka, vem). Takole izgleda, je pa nikjer ne dobim več :(
http://www.ceneje.si/Izdelek/3611120/dom-in-vrt/male-zivali/psi/original-dog-gear-torbica-za-priboljske-click-n-treat-bag

Ps Kako pa čistite vaše torbice? Jaz imam vsake toliko nezgodo, v povezavi s kakci, klikerjem ipd. pa se mi zdi premalo samo s toplo vodo oprat.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #118 : 17 December 2014, 19:02:21
Kadar uporabljam torbico jo samo za hrano ali pa prenašanje kake žoge (imam manjšo). In če se mi ravno zazdi, sperem z vročo vodo.


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #119 : 17 December 2014, 19:18:14
Če je res umazana, ali pa sem notri imela kaj ekstra dišečega jo jaz dam v raztopino za dezinfekcijo (min. 15 min namakanja) je varna ker se drugače za dude itd. uporablja.  :)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.