Igrača za zvečenje

LiliTheLab · 7937

LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
: 28 Avgust 2014, 11:07:28
Naša žverca (7 mesecev) zelo rada žveči, skoraj vsak dan dobi kakšno bikovko, ki jo hitro zmaže.

Tudi igrače so ji všeč, plišekov se sicer hitro naveliča, ker so ji premajhen izziv, kosti ima pa rada.

Zdaj je imela takšno kost iz trde gume (na začetku ji ni bila všeč, ko pa je zamenjala zobke, jo je pa vsak dan imela v gobčku)



pa je že precej načeta, tako da rabi zamenjavo.

Sem poskusila tudi z igračo na ta način



pa je guma premalo močna in jo je uničila že v enem dnevu.

Imamo tudi kong air v obliki kosti,



ji je všeč, ker piska, samo s tem se bolj igra kot pa ga grize (ga je pa že celega obelila  :P)

Klasični kong



 ampak je nisem še nikjer v živo videla, da bi potipala, kako močna je guma, katero nabaviti, da je ne bo spet takoj zgrizla :-)

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #1 : 28 Avgust 2014, 11:11:44
Poskušam urediti sporočilo, pa vidim, da mi ga kar pol manjka  >:(

Klasični kong



ji je zanimiv, ampak se z njim ukvarja, samo kadar je s čim napolnjen  >:D


Razmišljam, če ji nabavim kar Kong goodie Bone



 ampak je nisem še nikjer v živo videla, da bi potipala, kako močna je guma, katero nabaviti, da je ne bo spet takoj zgrizla :-)


"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 28 Avgust 2014, 11:38:42
Mislim da ta kost obstaja tudi v ''extreme'' (posebej trpežni) verziji, za katero govorijo da je res trpežna in močna.  :)

Aha eko jo: http://www.kongcompany.com/products/for-dogs/rubber-toys/extreme-rubber-toys/extreme-goodie-bone/



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #3 : 28 Avgust 2014, 13:46:48
Ja, tale črna je ekstrem, samo da potem ne bi bila pretrdaa in bi ji bila nezanimiva, tudi zato sprašujem, ker ne vem, katera bi bila najbolj primerna, rdeča ali črna. Ali je na voljo še v kakšni drugi barvi/trdoti? No, puppy pač odpade ;-) :o

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4 : 28 Avgust 2014, 20:15:46
Kar se konga tiče je naš novofundlandec rdečega uničil, ta črn mu pa ni bil zanimiv ravno zato, ker je pretrd  ::) Je pa res da ni neki hudi prežvekovalec in je kong itak interesanten samo če je bil z nečim napolnjen. Najdlje, pravzaprav dokler ga nismo zgubili  ;) je držal fake kong iz Tukanota. Ampak kot že rečeno Neon ni glih nek hudi prežvekovalec. Kaj pa kej v tem stilu - http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=67_161&products_id=879

Sicer je tudi namenjena polnjenju s priboljški ampak mogoče bi bila tvoji interesanten tudi prazen. Je iz ful mehke gume. Naš je medium in ga ima trenutno v obdelavi že ta tretji pes pa se še nikjer ne pozna - pa je psica NOREC ko je treba hrano ven dobit in sem jo tudi videla že praznega žvakat.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #5 : 28 Avgust 2014, 20:55:01
Pejt ćez prispevke od Lunette, je nekje fajn pisala kako zaposlit labradorčev gobec. A je že kdo študiral, kako škodo dela v gobcu tale guma/plastika/ipd, ko imate tako grizoče pse? Dejte jim jagnečje stegno, goveja pljuča in podobne zadeve, zdravo in "zaposljivo"



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #6 : 29 Avgust 2014, 15:07:57
Hvala za predlog, nekaj sem že brala, bom pa še bolj podrobno pregledala njena sporočila za kakšno novo idejo.
Sem za "prvo silo" vzela kar Karlie kost,

menda jih kar pohvalijo, pa bom videla, koliko časa bo zdržala, preden nabavim Kongovo ekstrem kost ;-)

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #7 : 29 Avgust 2014, 15:10:57
Kar se tiče hranljivih zadev, ji zaenkrat ne dajem veliko naenkrat, enkrat je prežvečila celo svinjsko uho, pa je bilo očitno preveč in je vse zbruhala  :-[

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)