Za pesjanarje > Nega

Suh smrček

<< < (2/3) > >>

m_tejch:
Tale Dermoscent sem tudi že imela pred leti...pa sem skoraj sigurna, da je imel vonj..pri nas za nos ni bil ok, na tačkah pa se je odlično obnesel...pa ok...če ni hudih težav kot je keratoza, bi verjetno ostalim psom moral pomagati...Ribodermin med drugim vsebuje tudi ribje olje, še vseeno pa po mojih kriterijih ni natur ;-) (vazelin, lanolin, beli vosek, vanilin) se morem pa popraviti trenutno imam doma ribje mazilo lekarna Ljubljana, mogoče Ribodermin ne vsebuje vsega tega...

Ima pa moj labradorec težave tudi s tačkami, čudne, zadebeljene blazinice,...vendar niso popokane do krvi kot nos..za cink ne vem...smo tako v teh 12. letih probali vse živo, pa sem se na koncu sprijaznila s sprotnim reševanjem težav, saj njegova edina težava ni keratoza..

čara:
Če za tace še nisi poskusila s cinkovo mastjo, je menda fajna reč pri raznih kožnih težava, rahanah na tacah...

čara:
No, skoraj 2 leti je naokoli, sedaj pa mažem skrček z ribjim mazilom. Tako suh smrček je imela, da je par luskic prav stran štrlelo. To pa ne more biti prijetno. Pa si nič kaj dosti ne poliže, prav lepo pusti. Mažem po potrebi, preverjam stanje šnofle :D 

ninci:
Jaz sem Brihti suh smrček mazala s kokosovim oljem in je top!

čara:
Tist pa nimam doma. Ampak zdaj je nos OK, ni več razpokano, ni več šmirgl. Pred spanjem ji namažem nos, pa predno grem v službo.
To si verjetno uporabila običajno kokosovo olje, ki je hkrati jedilno, ki ga najdem na policah v trgovinah?

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

[*] Prejšnja stran

Pojdi na polno verzijo