Kaj vse si Nasi Mackoni dovolijo?

irenchy · 4942

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 03 Avgust 2005, 23:34:39
Kaj vse si nasi mackoni dovolijo ;D ;D

nas Tiggy:
-gre v kuhinjo..no ni vazno kateri kos...samo kuhinjski je najboljsi...ga prevrne...vse zmece ven...se udobno namesti in zaspi.
-gre k sosedu, ki ima gugalnico...leseno ....na eni strani(na drogu) je ze toliko spraskal, da je ze prava luknja in samo se cakam kdaj se bo podrla.
-dovoli si pospravit mojo sobo...se posebej moje knjige, zvezke..tako dobro, da jaz potem popolnoma vse najdem
-dovoli si, da se namoci v jacuzziju( kako se to napise nimam pojma :P)
-dovolil si je za bozic podreti jaslice...bile so ze tako majhne potem jih pa se tigi unici...mislim ovcke mu niso bile vsec....DoKaz

no trenutno se jih vec ne spomnim ;)...rada bi pa vedela kaj hodi vasim mackonom po glavi in kaj si dovolijo!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lanyca

  • Gost
Odgovori #1 : 04 Avgust 2005, 10:28:31
Hmm ja tudi naš maček si dovoli veliko skoraj preveč. Gre na omare v kuhinji in vse zmeče dol.
Ali pa v kuhinji smo imeli 10 l mleka vtetrapakih no in naš maček Deni je šel in pregriznil, ter jih vlekel po kuhinji in to vseh 10. ko smo se zjutraj zbudili smo imeli mlečno poplavo. Aja vsako noč pride v mojo sobo in želi spati na pauštru, če mu ne dovolim me praska in skače po meni dokler se ne umaknem ;D.  Ima se za nekaj več kot Lana in vedno ji nagaja.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 04 Avgust 2005, 10:50:16
No pa da razložim kaj vse si dovoli naš Frajer:

- lulanje v banjo :P, ker mačji wc zato res ni dovolj dober. Če si ravno sredi tuširanja pač lepo počaka na vrsto.
- ponoči če se le da spi na moji glavi (dobesedno, se ne hecam, enkrat se bom samo zadušila pod njegovo težo :-\!)
- nadzira opravljanje potrebe na wc-ju, seveda bi takrat najraje sedel v naročju in se čohal :-[
- luknjanje tetrapakov
- lezenje v hladilnik in ležanje v posodi za zelenjavo ::)
- luknjanje plastenk Fruca, seveda vmes vse polije po tleh in .... oh sploh ne bom komentirala

Pa sigurno bi se še kakšna taka neumnost našla

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3 : 28 Avgust 2005, 20:24:33
khm no pa sem mislila da je moja šmaca-maca Max porednež

nekaj cvetk

- v dnevni ima ceuga sranja žogic in odlakanih kupljenih mišk, ki jih z veseljem podi. Vmes pa naredi kakšno salto ali premet čez sedežno in ker mu kremplje strižemo samo občasno se večinokrat to sliši kot bi se nekaj trgalo in seveda vsi letimo na kup gledat ali je še kaj sedežne ostalo  ::)

- Lovljenje okrog sedežne, ki ni čisto pomaknjena k zidu. Ponavadi se tga loti takrat, ko je treba v klet na WC (na mara bit sam spodi)

- Zaletavanje v steno. Včasih ko lovi muhe se malo prepozno zave, da je treba tudi doskočit nazaj na tla in nemalokrat se sprva zaleti v steno in potem pade na tla (na hrbet postrani,... samo na noge ne)

- Skakanje na kuhinjski pult. To pa sovražim, ker je dolgodlakec  in pusti vso svojo dlako na pultu. Včasih pa si med ohlajanjem kakšne reči kar privošči kakšen košček ali dva. Sledi hitra selitev v klet in nekaj časa je potem mir.

To je nekak taglavno. Niti nič posebnega. Moraš videt če ne se ne zdi nič posebnga.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lanyca

  • Gost
Odgovori #4 : 29 Avgust 2005, 11:24:32
Kaj si pa dovolita Kitty in Loti. :(
 Uf igrata se z zavesami do tal, ki jih imamo v dnevni sobi in zabadata notr svoje kremplje. :-\
Hodita po pultu v kuhinji in skačeta na omare. Iz okenskih poklic mečete na tla rože.
Pred nekaj dnevi, ko sm dajala Lani hrano se je ena muca splazila notr in ni mogla ven ter se je skotalila po stopnicah. In po vsej dnevni rassipala hrano.
Hodita tudi po strehi laninega pesjaka in strehi kurilnice.
mali porednici. :o



Pina

  • *
    • Prispevkov: 232
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 Oktober 2009, 19:17:40
Moja mačka si tudi vse dovoli naprimer:
spi na polštru(oziroma kamor se uleže)
je samo gosto hrano drugače je pa lačna
spi v rožah
če ji grem jaz ali kdo drug na živce ga preprosto udari:)
češem jo lahko samo kadar mi ona dovoli...





Luni_Lu

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
  • I very miss you Luni
Odgovori #6 : 14 November 2009, 21:15:03
Naša Luna je res prava lumpka...
Vsem miškam takoj potrga repke, okice in ušeska.  :) :)
Naša je taka kot tvoja Fanči, Pina.

Rada imam pse in mucke, in seveda tudi druge živali!


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 28 Januar 2010, 03:23:06
Moja Pici je čist usekana.  :o Kot prava mačja najstnica (8 mesecev), se podi okrog vogalov v stanovanju, da se kar "kadi" za njo. Pri norenju pozabi na vsa prepovedana mesta (miza, pulti) in šiba skor po zraku. Zelo rada tudi skoči na rob!! stola (tam, k se človek nasloni s hrbtom) in se nekaj časa guga naprej pa nazaj in tuhta, al se ji splača še kakšno neumnost naredit. Zelo rada meče stvari dol z mize, vžigalnik, škatlice cigaret, svinčnik (se trudim met čimmanj stvari na mizi, samo prazna pa nikoli ni). Če česa ne najdem, grem kar lepo na kolena in pogledam pod hladinik in vedno čuda stvari ven zbrskam.  :D

Bognedaj, da pustim torbico odprto, mi zvleče ven vse, kar diši po kruhu, že večkrat si je takole v trenutku moje nepazljivosti privoščila kratko "malico". Sendvič ali karkoli diši po kruhu (pekovsko pecivo itd.) zvleče iz vrečke, strga alu folijo in napade kruh, v pičli minuti - očitno so prejšnje slabe izkušnje, dokler ni prišla k meni, pustile grozljiv pečat v njeni mačji dušici oz. naredile gromozansko luknjo v želodčku, tako da se loti vsega. Grizlja celo posušene liste neke rože, če jih najde na tleh. Sam, da je crunchy, pa je cel žur. Mesece nazaj, ko sem bila še naivna (haha), sem jo zalotila s šopom skuhanih testenin v gobčku. Ko me je zagledala, je urno skočila s pulta in jo ucvrla v svoj "kot". Ja, hudič je, k misliš, da si skoz lačen!  ::)



delfinčika

  • Gost
Odgovori #8 : 29 Januar 2010, 20:48:54
Naš Lump ma pravo ime. Ne bom usega naštevala, kar naredi:

1. Danes je podr jelko (ki je po čudežu še živa in zdrava)
2. Svojo miško je zmrcvaru v neki sekundah.
3. Zelo praska.
4. Zelo rad gleda v wc, včasih ga moram celo v naročju držat.
5. Ko sem mu enkrat hrano dajal, je na vska način do nje hotu in mi je začel po nogi plezat....

...in še bi lahko naštevali.

Pa še neki. Ko je jezen name se tko napihuje in postran skače. Men je to tok grozn smešen. Ga bom gdaj probala slikat

In zelo rad teče. Enkrat sedim za računalnikom in bereme eno temo na PeSjanarju ko z vso hitrostjo pridrvi naš mačji ferari in skoč na mizo (pri tem seveda podre kar nekaj svinčnikov.) in dol z mize. Pa še enkrat tak krog, da je celo mizo na glavo obrnu 8) ::)

Ah ja pa blazno rad grize pliškote moje.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 31 Januar 2010, 14:26:28
Ja, tud moja Pici je nora na pliškote oz. ker le-teh nimam, mi ukrade tiste obeske za ključe. Ima enega levčka (večja igračka), ki mi ga je sestra dala kar tako, Pici ga pa na vsake toliko napade, sploh, če levček "oživi" - pol ga zmlati, zbrca, scufa, da je joj, na koncu "borbe" pa ga kot svoj največji ulov še odvleče par metrov v nek kot.  ;D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #10 : 31 Januar 2010, 16:01:00
Naš ma pa najraj mojga plišastga risa. Enkrat ga je celo po stanovnju vleku ;D ;D