S čim trenutno hranite?

mamarozi · 24401

mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 10 Oktober 2015, 13:43:00
A bi se lahko naslovne teme držali prosim? Zadnjih nekaj odgovorov ni imelo blage veze z naslovnim vprašanjem...



Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 10 Oktober 2015, 18:10:12
 
Zakaj makarone?
Zakaj pa ne?




Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #32 : 10 Oktober 2015, 19:21:37
Ni z njimi nič narobe, je pa nekje v prehranskem podforumu tema posebej o njih.

Še kar mešana prehrana, brikete pa preiskušam markus muhle navadno verzijo. Ima pluse in minuse, bomo videli.



Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 11 Oktober 2015, 12:59:42
Ni z njimi nič narobe, je pa nekje v prehranskem podforumu tema posebej o njih.

Še kar mešana prehrana, brikete pa preiskušam markus muhle navadno verzijo. Ima pluse in minuse, bomo videli.
aha no potem pa oprostite za smetenje  :)



toobi

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 04 Februar 2016, 08:23:13
Vprašanje za Kalsang:
A še vedno hraniš svoje šicujke z Orijen? kako se obnese ... meni je prodajalec rekel da je premočna hrana za tako malo aktivne pse, no pa sem vseeno vzela za probat, da vidimo. Imam 7 let starega samčka šicuja (brez rodovnika), je kastriran do sedaj smo bili na Hillsu nikoli problemov, razen prekomerna teža ima 8 kg, sedaj se je začel praskati za ušesi ima tudi malo vnete, zato imamo kapljice. Baje so ušesa precej povezana z žlezo, ki jo moramo tudi parkrat na leto prazniti ... v glavnem glede na to da je hills daleč od kvalitete sem se (sicer malo pozno) pa vseeno odločila za bolj kvalitetno hrano, da vidim kako mu bo ustrezala. Pa še vprašala bi, če jim daješ samo brikete ali tudi kaj mokre hrane (konzerve) ker je imel Hills tako brikete kot konzerve sem vedno kombinirala in samih briketov če ni bilo malo mesa gor, sploh ni pojedel.