Pro Pac

Azu · 5143

Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
: 21 April 2006, 20:50:33
Jaz sedaj mojo 6 letno psičko Doro hranim s hrano Pro Pac Dog Light in sva do sedaj obe zadovoljni. ;D Briketi so zelo majhni, zato jih tudi uporabljam, kot priboljške in Dora jih obožuje.  :o

Zanima me, če ima še kdo izkušnje s to hrano (Pro Pac na splošno).  ???

Lp,
Polona 

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 21 April 2006, 21:35:18
moja dva sta bila na propacu... sta hudo alergična na pšenico tako da sem morala previdno izbirati hrano. jedla sta propac lamb and rice in sta imela lepo dlako, nista imela driske pa še všeč jima je bila ta hrana. zdaj smo šli pa na arden grange light in je tudi vse v redu. zdaj bomo kar to hrano naprej kupovali da bo malo spremembe...  :)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #2 : 21 April 2006, 21:46:23
Tudi mi smo bili zelo dolgo na pro packu. Hrana mi je bila všeč, ker smo jo porabili manj glede na ostale enakovredne brikete. Količina kakcev na dvorišču je padla na pol in tisti kupi dreka so se spremenili v znosne kupčke. Vsi moji psi so jo jedli z velikim veseljem, celo naša izbirčna žabica Zoya jo je jedla brez dodatkov. Meni je bilo všeč kupovati to hrano, ker so dolgo časa imeli akcijo - ob velikem žaklju sem gratis dobila še torbico za psa. Na eni razstavi sem celo nafehtala lep rumen nahrbtnik, ki je z menoj prepotoval pol Evrope pa je še zmeraj cel.

Na žalost je moja Zoya dobila srbeče izpuščajčke pa še barvo dlake je spremenila in sem s to hrano prenehala, čeprav bi jo lahko drugi psi mirno jedli dalje. Kljub vsemu jo priporočam drugim, ker sem mnenja, da je vredu hrana.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #3 : 21 April 2006, 21:57:43
Glede porabe se 100% strinjam. :)
Naša pa je do sedaj alergična na Pedigre(veliki rdeči izpusčaji), Eukanuba pa ji ne diši preveč, tako da bom zelo zadovoljna, če ne bo nobenih težav s to hrano še kar nekaj časa.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 22 April 2006, 09:13:27
Mi smo imeli doma 30 kg ProPaca, Indi se jih je pa že ful naveličal, zato smo prešli potem na Royal Canin in smo mešali, pa je zmeraj Royal Canin brikete ven pobral (ker so zelo veliki: 1, 5 cm × 1, 5 cm) ProPac pa pustil. Verjetno se jih je naveličal.



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #5 : 28 April 2006, 15:11:03
Nina, danes sem v Tukanu na Brdu videla tist Holistic Pro Pac. ;)

lp

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 28 April 2006, 15:12:41
Nina, danes sem v Tukanu na Brdu videla tist Holistic Pro Pac. ;)

lp

Zanimivo. Veš mogoče kakšna je cena? Enaka kot navaden Pro pac ali dražja?

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #7 : 28 April 2006, 15:19:51
Uf, to pa ne vem. Bom naslednjič pogledala. Se pa Pro Pac menda dobi samo v Tkuanu.

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 28 April 2006, 15:21:07
Uf, to pa ne vem. Bom naslednjič pogledala. Se pa Pro Pac menda dobi samo v Tkuanu.

Imajo ga tudi v Mr. Petu v BTC-ju. Pa imeli so ga celo v OBI-ju ampak ne te holistične variante, te res še nikjer nisem videla.

Lp nina



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #9 : 19 September 2006, 18:58:58
Mi smo Kani malo za spremembo kupili to hrano pa sem malo razočarana, ker ima svetlo rjavo in čisto nič kompaktno blato  :-\ Bomo mogli zamenjati. Na dlaki pa nisem še opazila kakšne spremembe (je še ne je tako dolgo da bi se lahko kaj opazilo).



mark

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 09 December 2006, 10:43:39
Ali kdo pozna to hrano in če jo je kdo že kupil za svojega psa, kakšne so izkušnje?



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #11 : 09 December 2006, 10:49:43

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)