katera pasma je tole?

edilovesdogs · 8476

edilovesdogs

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
: 19 Marec 2015, 16:52:15
torej, pred dvema dnevoma sem s svojo mlajšo sestrico šla na sprehod z psom od prijatelja. Pes je bil fantastičen, ni lajal ali bil agresiven, samo rečem njeno ime in me takoj pogleda in pride k meni, ve kje naredit potrebo itd. še najbolš je blo zato kr je to blo u šiški in se ni podila z avti. pol smo ji metal palico pa mal je skakala naokol in še z drugimi psi je bla dobra.
Ampak na žalost nevem njene pasme in ena prijazna punca je šla mimo nas in tekla je s psom in je rekla: a je to (NEVEM KAKO SE IZREČE SORY ČE JE NAROBE) kozmo al kkšna druga pasma? use tri so mi enake < citiram. tkrt nism vedla o čem govori in sm mal raziskala ampak ne najdem take pasme.
torej a mi lahki pomagate kera pasma je tole, je rjave barve in ma dlako pa pač dolge uhlje? haha
eo bom prlepla slikco  :-) to je moja sestra
Aja pa tako sm dala zato kr je bila noč in se nebi vidu pes



aegir

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 Marec 2015, 16:56:35
Men izgleda kot irski seter.

lp



edilovesdogs

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 19 Marec 2015, 17:12:10
hvala bom pogledala
lp  :-)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 12 Januar 2016, 20:28:06
Živjo.

Brat vztraja, da vprašam, če morda kdo ve, mešanec med katerima pasmama bi lahko bil ta kuža.

Lp, M.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4 : 12 Januar 2016, 21:17:17
Ni samo ena pasma v njem. Miks različnih. Nekaj ovčarjev in kdovekajše. Kaj pri hudirju ima pa zlotano okoli telesa? oprsnico iz ketne?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 14 Januar 2016, 15:03:44
To mu tudi jaz govorim, tako da ne vem kakšen odgovor pričakuje. Pojma nimam kaj ima namotano, ni naš, tudi jaz prvič vidim kaj takega.

Lp, M.