Lulanje med spanjem

Lluvia · 1278

Lluvia

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 15 Marec 2015, 00:00:00
Pozdravljeni

Pred nekaj dnevi sva s fantom posvojila 5 let staro psičko pasme shar pei. Prihod v nov dom je potekal brez večjih zapletov, enako tudi prva noč in prvi dan, ko je že bila nekaj ur sama.

Že prvi dan sem opazila, da so na njeni odejici vlažni madeži in takoj sem pomislila na lulanje med spanjem. Prvo sem predvidevala, da je mogoče to reakcija na prihod v nov dom in si nisem belila glave. Danes pa že cel dan preverjam njeno odejico in je po vsakem počitku vlažna. Psička je sterilizirana, prejšnja lastnica pa mi je rekla, da ona teh problemov ni imela... Je pa tudi res, da smo ta vikend pri mojih starših in ne vem ali je to posledica začasne menjave okolja.

Prosila bi samo za kakšen nasvet, kako naj postopam... Naj bom zdaj naslednjih nekaj dni, ko se vrnemo v Lj v stanovanje, pozorna, ali problem ostaja? Je to lahko kaka psihična težava, ali samo fizična? So pa madeži bledi do rumeni in imajo rahel vonj po urinu.

Hvala za kakršenkoli nasvet!



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #1 : 15 Marec 2015, 10:31:38
Veterinar.

Ce tega res prej ni bilo, je lahko kaksno vnetje (veterinar bo dal ustrezna zdravila...). Ce pa je to ze prej bilo, pa je moznost inkontinence.


Lluvia

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 15 Marec 2015, 12:37:01
Prejšnja lastnica pravi, da pri njej tega ni bilo, zato me je tudi zaskrbelo. Bom takoj jutri uredila.

Hvala lepa!