Ši-cu [Shih Tzu]

Karmen_ss · 680790

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #300 : 18 November 2007, 19:17:17
Se opravičujem za tole z dlako!  ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #301 : 18 November 2007, 22:08:44
Ni problema! Saj ne moreš vedet, dokler jih ne vidiš v domačem okolju. Vsepovsod drugje, na fotografijah in na razstavah, imajo dlako spuščeno.



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #302 : 04 December 2007, 15:11:33
No, da malo osvežimo to temo......mojega razvajenca sem nahecala, da je začel delat agility (sedaj se mora pridružit svojemu večjemu bratu pri treningih)...sicer je full zanimivo, ko 5 minut dela kot zmešan, potem pa skuži, da mi je nasedel...in se začne lepega delat, da bi se izmazal...ker pa je že pokazal, da je pameten in ne samo lep, mu več ne nasedam na lepe očke..... :P

tile shih-tzuji so ene obične barabe, ker vedo kak so lepi in te okoli prsta motajo s temi lepimi očkami...še noben pes me ni tak motal...GROZA!!!!

pa še slikica te barabinske face, ki me uničuje! (upam, da je pravi link  :-[...sem bolj leva glede teh stvari)
http://www.moj-album.com/slike/1562761/yozeT00ZZJZC0kJY.v.jpg


kak pa so kaj vaše kepe dlake? Kaj bomo Pana spomladi videli na kakšni tekmi?

lp, tina


Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #303 : 04 December 2007, 15:30:09
Res hudo barabinska faca, ni kaj  :D :D :D :D



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #304 : 04 December 2007, 15:47:50
to pa je že kriminal, kaka mala barabica!  ;D

kje pa trenirata agility, v katerem klubu?  :)


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #305 : 04 December 2007, 17:44:26
varja...ja mariborskem itak...članica sem že enih 8 let (pa presledek je bil vmes..od agilitaškega pokoja prejšnje psice, pa do pridobitve Jaya,.-)...
samo se bolj za sebe držimo, ker smo še v fazi treninga in se bom tekmovalcem verjetno pridružila spomladi...če bo vreme dalo, da izpilim neke zadeve..hehehehe......vsak torek ob štirih smo tam...navadno sami  :o se nam boš kaj pridružila?


no, dobro da še ostali vidite, da ga sama barabija skupaj drži! takšne face moremo lastniki shih-tzujev prenašat in ob tem ni lahko obdržat pokončne hrbtenice...te hitro zvijejo.... ;) ;D

pa pohvalit ga morem...danes je šel skoti zavit tunel...jupiiiiiiiii!!!!!!!!!!!



Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #306 : 04 December 2007, 18:00:05
Pan bo verjetno šel na prvo tekmo verjetno maja v Ložnico!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #307 : 04 December 2007, 18:06:35
z veseljem se vam kdaj pridruživa.... midve namreč bi, samo tekmovali pa ne bi.  ;D  no, jaz ne bi tekmovala, sva "rekreativki". pa mi je fino, če ni množice ljudi, pa tudi, če pa le je nekdo, da lahko z Annie trenirava pozornost NAME in ne na druge ludeke.  ;D


Bravo za zaviti tunel. Annie tunel ravno ne diši... ker je temen....in zavit....  ;D


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #308 : 09 December 2007, 13:45:33
A pride kdo v Ljubljano na razstavo? S Panom pridema v nedeljo.  8) Kako pa so kaj vaši psični naudušeni nad snegom? Pan ga je videl, pa mu ni bilo nič jasno!  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #309 : 10 December 2007, 11:10:42
Mi pridemo samo firbcat....

sneg pa je zakon!!!!treba se je po njemu metat, potem pa se ne more več premaknit, ker ga tako utrudi...komaj čakamo, da ga bo malo zapadlo, do sedaj se lahko naganjamo samo na eni zaplati snega, je pa to najbolj super zaplata in je treba dirkat kot zmešan!

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #310 : 10 December 2007, 14:41:38
Rapgirl, v Ljubljani se sigurno vidimo, ker bom zapisnikar na specialki kluba za tibetanske pasme. ;)

Sneg je tudi pri nas zakon! Je treba noret, ga jest, se valat, brke ornk spucat, pa spet noret, laufat...  :o

Skratka, dela en kup pa zmanjka ga šele, ko sneg skopni 8)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #311 : 10 December 2007, 16:47:39
Mene v krogu ne boš videl, ker bo ga razstavljala moja prijatelica, ki ima več izkušenj s tem. Sicer ima doma novofundlanko, ampak se s Panom, ko vadita super ujameta!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #312 : 15 December 2007, 17:32:42


Vsem, tako dvonožnim, kot štirinožnim želim lepe in vesele praznike, Anita.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #313 : 15 December 2007, 20:38:01
Lepa slikica! Tudi jaz in moje mrcine vam želimo lepe praznike! Pa čim manj petard in raket!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #314 : 19 December 2007, 17:35:56
iiii, jolyans...kak to narediš...jaz bi tudi takšne voščilnice pošiljala!!!!!!!!!!!!!!!  :o

kak so vaši lepotci....mi smo trenuto bolani...tamali si je na nekem trnju porezal jačka, jaz tega nisem vedela, potem si je paničo to lizal in sedaj imamo hot spot, ki se celi s hitrostjo polža, bogi revček pa je cel teden stal, ker mu ni pasalo niti sedenje, niti ležanje...pa še postrižt sem ga mogla po zadnjem delu, da je sedaj kot nek škrat z nogami na o. jolyans, ti bi se kar za glavo primla, ko bi videla moje strižne sposobnosti....katastrofa!

pa kaj slikic pripopajte!!!!!!!!!!!!!!

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #315 : 19 December 2007, 17:47:00
Felina! Upam, da se boste hitro pozdravili. Baje se pozimi rane hitreje celijo.  ;) Jaz tudi nisem ravno spretna s škarjami!  :-\
Mi se imam super!  :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #316 : 19 December 2007, 20:48:32
Joj Felina, mi je res hudo za mojega vnučka :(.
Upam, da bo čim prej okreval  ;D.
Tukaj pa eno novoletno darilce za vaju.
LP, Anita.




Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #317 : 19 December 2007, 23:24:50
joooj, kak dobro!!!!!!!!!!!!hvala! res lepo darilce! pa še na tej slikici je tak srčkan!pocartaj svoje lepotanarje...

Žep pa je že bolje...že nagaja in je že nadležen kot ponavadi...samo malo je še kriza, ker ne sme na sprehode, da se jajčka ne okužijo, pa srbi ga, pa ko nisem prisotna more satelit nosit in takrat naravnost otrpne, kak mu daš satelit gor, tak ostane  ;D...heheheheh ... sicer pa upam, da ga bo to izučilo, da ne bo lazil po vsakem šavju za Jayem, pa hotel zajce lovit...pa naslpoh on misli, da je velik pes, najmanj doga!

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #318 : 20 December 2007, 10:25:39
Joj, Anita ti pa res delaš krasne voščilnice. :-*

 Mi je vedno bolj nerodno za mojo.  :-[   ;D  Je pa en izmed prvih poiskusov dela v kakem programu, tako da imam izgovor.  :P


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #319 : 20 December 2007, 12:17:15
aaaa!meni se meša...žep si vedno znova raztrga jajčka na pregibu, ko hodi na lulanje in kakanje in po bajti!!!!potem se vedno znova zagnoji in spet celo večnost celi in spet ga vse srbi in meni se bo zmešalo, ko se itak na tem mestu celi izredno počasi, zaj pa še to ugotovim.....grozaaaa!!!!

v katerem programu delate te zadeve? jaz bi tudi to mela  ???

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #320 : 20 December 2007, 14:39:06
Felina, poskusi mu jih mazati z Lampretovim mazilom za otroške ritke.
Je zelo mastno in deluje proti vnetju.
Verjetno je njegova koža na jajčkah suha in zato vedno znova poka.
Sicer pa imam jaz dobre iskušnje tudi s kremo Bepantol za hitro celjenje ran.
Program pa boš dobila naslednjič ko se vidiva.
Pa poljubček Žepku :P.



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #321 : 21 December 2007, 18:49:15
No, ena taka zimska fotka, primerna za ta mrzel čas,
moj viking Žepek:



jolyans...trenutno mu mažem s kuretinom al kaj je že...se na zdravila čist nič ne spoznam, ne da se mi pa it gledat kaj piše gor... :-[, potem, ko pa bom to izpraznila, kar pa se bo zgodilo kmalu, pa bom kupila te zadevice...morem rečt, da že dobiva ponovno črna jajčka, tako kot je treba. sem čist navdušena nad tem.
pa polubčkala sem ga!  8)

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #322 : 22 December 2007, 10:04:02
Kok smo lepi. Tudi naš Pan ima polno kepic na tačkah, ko gre ven na sneg!  ;D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #323 : 03 Januar 2008, 17:59:37
Hej! Že dolgo ni noben pisal. Kako so vaši shih tzujčki preživeli novo leto? Pan je bil namreč neustrašen, samo malo zmeden, ker je pokalo povsod okoli njega pa ni vedel koga bi najprej nalajal.  ;D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #324 : 03 Januar 2008, 19:40:33
No, pa bom še jaz!  :o

Smo prišli iz počitnic, kjer je bilo zasneženo in zelo mirno. Jajčka so se lepo zacelila...Jolyans, hvala za napotek, je super pomagalo in resnično pospešilo celjenje s svetlobno hitrostjo. Ko pa bodo čist zaceljena, pa se priporočava na ureditev frizurce, da bo ponovno podoben shih-tzuju, ne pa ocufanemu pretepaču  ;)

S petardami sploh nimamo problemov, v bistvu ga sploh ne gane....lahko poči cel rafal, on mirno spi dalje, tako da imam resnično srečo, da je tak flegma.

Lp, Tina

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #325 : 03 Januar 2008, 19:43:16
Jaz bi pa prosila za en majhen nasvetek. Ko Pana razčešem se potem strese.  :-[ Kako ga naj navadim da se ne strese? Na razstavi to ne bo ravno lepo potem zgledalo! :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #326 : 03 Januar 2008, 19:51:55
ne sekiraj se...vsi se na razstavah tresejo, zato pa imajo med razstavljenjem v ringu vsi v rokah krtače,  da popravljajo narejeno škodo.... ;) sicer pa bi se tudi sodniki morali zavedat, da pes ni igrača in da se celo strese, sploh bolj pogosto, če je malo v stresu.

upam, da se bosta lepo predstavila v lj  ;)

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #327 : 03 Januar 2008, 20:04:19
Hvala! Se bomo potrudili. Drugače pa je to tako in tako prva in verjetno tudi najina zadnja razstava.  ;) Meni ni toliko do razstavljanja, bolj se s Panom osredotočava na agility in pa spomladanske izpite!  ;D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #328 : 05 Januar 2008, 15:05:06
Rapgirl, kateri dan se bo razstavljal tvoj Pan ?
Jaz namreč pridem na razstavo v nedeljo, pa me zanima, če bosta tam ?
Pa kar brez panike, saj je to samo razstava. Vzeti moreta kot eno novo izkušnjo in kot razvedrilo, pa bo vse dobro.
LP



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #329 : 05 Januar 2008, 15:56:19
Pana bomo razstavljali v nedeljo. Jaz osebno ga bom zrihtala, moja prijateljica ga bo pa razstavljala.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."