Smrčkov gaj

metica · 10703

metica

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
: 18 Avgust 2015, 22:08:04
Oj vsem.
Imam 7letno psičko Piko, mešanka z zlatim prinašalcem in labradorcem.
Zanima me ali ima kdo izkušnje z varstvom svojega ku6ka v Smrčkovem gaju, ko ste šli na dopust ali v bolnico? Zanimajo me vaše izkušnje in mnenje. Drugo leto se mi obeta ena hospitalizacija in šla bom na počitnice z letalom pa rabim dobro in zanesljivo varstvo kjer bi se Pika dobro počutila.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 19 Avgust 2015, 10:47:56
Svojo psico bi zaupala samo nekomu, ki ga poznam osebno in ima reference od poznanih ljudi z malo bolj zahtevnimi psi.
Pa tudi če bi imela flegma psa, samo k poznanim in preverjenim. Za tegale prvič slišim. Tudi nisem zasledila nekih mnenj lastnikov psov. Okej dve mnenji, pa še za te, nisem sigurna, če so jih napisali lastniki psov. Pač glede na stil pisanja.

Za dopustovanja sem pa sama mnjenja, da se vedno prilagodijo 4 nožnim članom familije, da gredo zraven. V končni fazi imamo med dopustom največ časa za pse. Vsaj večina nas.

Službena potovanja in hospitalizacije so pa druga reč.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


metica

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 19 Avgust 2015, 16:17:11
Hvala lepa za odgovor. Sr zelo strinjam z vašim pisanjem. Ua smrčkov gaj sem slišala  preko tv in sicer preko oddaje o živalih in ljudeh. Prebrala sem njihov splet pa se mi zdi precej sladkosnedno napisano. Zato želim slišat mnenje in izkušnje koga, ki je imel psa tam.
Sem pa danes govorila z njimiidogovorjeni, da se slišimo, da prideva s Piko septembra na obisk. Obljubili so da naju pridejo iskat in naju bodo peljali k njim. Žal dama zaradi invalidnosti (gluhoslepota - močna slabovidnost in močna naglušnost) nisem mobilna in bi jih težko našla sama.
Po ceniku so precej ugodni in ponujajo prevoz smrčka, da ga pridejo iskat in ti ga pripeljejo nazaj. Več pa tu; www.smrckovgaj.si



fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 19 Avgust 2015, 22:38:57
Prijateljica je že nekajkrat peljala psičko tja in je vedno zelo pohvalila. Osebnih izkušenj pa nimam.

lp