Priboljški

Bretonski.pticar · 22200

Maruša

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
  • Nala
Odgovori #30 : 13 Februar 2016, 12:12:28
Ena in edina stvar, ki pri meni vžge je kuhano meso. Z briketi trenirava samo, ko sva v zaprtem prostoru; kakšne trikce, razne vajice.  Zbirčno metko imam, kaj naj rečem.  :P Poli salama in hrenovke je ne fascinirajo za dolgo.



Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 13 Februar 2016, 21:34:49
Ena in edina stvar, ki pri meni vžge je kuhano meso. Z briketi trenirava samo, ko sva v zaprtem prostoru; kakšne trikce, razne vajice.  Zbirčno metko imam, kaj naj rečem.  :P Poli salama in hrenovke je ne fascinirajo za dolgo.

Haha, no pri meni so pa zares vžgali tele mini trening briketki: Starsnack Duo Lamb&Rice, ker je naš pes zbirčen. Je pa res da so zelooo dragi tako da, če se da jih raje kombiniram s kakšnimi cenejšimi. Mislim da je 0,5 kg teh briketkov tam malo več kot 5evrov. So pa super ker so majhni in tut luškani v obliki kosti haha

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 14 Februar 2016, 12:45:05
Tudi naša obožuje sadje, sploh kaki, pa papriko, rdečo, zeleno...za priboljške pa so briketi ali kaki pasji piškotki. slanih stvari ne sme zaradi ledvic, ker dobi vnetje, zato hrenovke in poli salama odpadeta