Driska

xmark9x · 6675

xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
: 06 Marec 2016, 10:48:53
Zdravo, pri hiši hranimo mačko , ki je bila v okolici še preden smo se vselili. Vedno večkrat pa opažamo, da ima drisko. O mačkah nimam pojma, zato me zanima kaj vse je lahko narobe? Katera mačja hrana je sploh kakovostna ( kot npr. acana, orien.. za pse)? Mogoče zajedalci ? Sicer je mačka napol divja - božati se pusti, dvigovati pa bog ne daj, drugače bi jo že peljal k vetu. Naj še povem , da je sterilizirana (po besedah soseda + v 5 letih še ni bila breja, tako da to kar drži). Cepljena dvomim da je, mogoče kakšen nasvet kako to izpeljati pri takem mačku?

lp




Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 06 Marec 2016, 11:01:28
Mleko verjetno kje dobiva. Isto imaš orijen in acano sa mačke, meni se obnese sanabele.

Pripraviš si transporter. Mačko božaš po liniji glava-hrbet, v enem momentu jo zagrabiš za kožno gubi in flikneš v transporter.



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #2 : 06 Marec 2016, 11:06:31
Jaz bi jo najprej razglistila (ce ni mozno s tableto, kar predvidevam, da ne bo slo, obstajajo ampule tudi proti notranjim zajedalcem - se kupi pri veterinarju, kjer bi se vprasala za nasvet).


xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 08 Marec 2016, 23:34:10
Hvala obema. Ima naša psica v kratkem cepljenje tako da se bom pozanimal še pri vetu. Jo bom pa ziher razglistil, potem bom pa videl, če bo vredu. Drugače pa res, v boks in k vetu.