Prvi obisk legla

Pika.shar.pei · 1751

Pika.shar.pei

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Katarina&Pika
: 17 April 2016, 12:31:17
Pozdravljeni.
Zanima me pri kolikšni starosti legla je primerno prvič obiskati mladiče.
Hvala :)

I love my dog!!! <3


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 17 April 2016, 14:51:23
V dogovoru z vzrediteljem. :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Majčika

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 17 April 2016, 19:45:09
Mi smo šli na obisk, ko so mladički dopolnili peti teden. Ko so dopolnili šesti teden, so oni obiskali nas :). Danes so napolnili sedmi teden. V tem tednu se bodo še intenzivno cartali z vzrediteljico in mamico brez našega obiska. Naslednjo soboto pa pride končno domov ;D.

Življenje je lepo, če ga živiš:)


Pika.shar.pei

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Katarina&Pika
Odgovori #3 : 18 April 2016, 21:22:03
Mladički so danes stari dva tedna in en dan pa sva z vzrediteljico kontaktirali že pred kotitvijo. Pa sm tok navdušena da bi čimprej kake slikce in kake novičke. ;D

I love my dog!!! <3


Majčika

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 19 April 2016, 20:42:16
Tudi jaz sem bila nestrpna (v bistvu sem še vedno - v soboto je "big day"). Slikice so bile pa že od skotitve dalje in potem vsak teden (za album). Saj, če se zdaj ozrem nazaj, je še kar hitro minilo teh 8 tednov (če seveda ne štejem vseh priprav, obiskov različnih vzrediteljev, odločanj kaj je bolje in kaj ne..., lahko rečem, da je to kar projekt zadnjih dveh let). Ampak neučakanost je bila vseskozi prisotna. Uživaj s svojim kužkom. Predvidevam, da bo shar pej ali?

Življenje je lepo, če ga živiš:)


Pika.shar.pei

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Katarina&Pika
Odgovori #5 : 21 April 2016, 00:06:18
Smo se dogovorili da jih v soboto že prvič vidim.  ;D
Ja vem tut pri men je blo probližno leto in pol odločanja branja po spletu kontaktiranja lastnikov z izkušnjami itd. Vbistvu bo kuža bokserček. Mešanka z shar pejem je naša prva psička, ki je stara že 8 let pa se ji že leta mal poznajo.  :P Seveda pa se za nakup še enega psa nismo odločili zaradi njene starosti, ampak zaradi moje velike želje in zanimanja po kinologiji in treniranju psov.

I love my dog!!! <3


mandarina

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 16 Maj 2016, 12:39:47
Jaz sem mojo Lizo, torej mojo prvo psičko obiskala vsak dan saj jo je imela prijateljica. Merci samojedko, pa sem prvič obiskala četrti teden, ko je bila stara en mesec in potem vsak teden po dvakrat.  8) Enako je bilo z Demi.