MOJI LJUBLJENČKI

gusarčka★ · 7962

gusarčka★

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
: 13 Maj 2016, 20:35:41
Pa sem se odločila, da bom še jaz imela temo o mojih zlatih srčkih. Naj se vam predstavim. Prvo kot prvo ime mi je Ana, in tako se je začela moja zgodba. Imela sem samo čistokrvne pse.  :-* Imela sem največ psov pasme chow chow enkrat sem imela tudi samojeda. Psičko pasme chow chow, ki ji je ime Dream sem dobila ravno pred petimi leti. Z njo sem se preselila v Bosno in Hercegovino. Amppak tam je bilo veliko potepuških psov, ki so trpeli. Odločila sem se, da jim bom pomagala. Prva psička, ki sem ji pomagala je bila Zoy, ki je že našla nov dom. Vsem kužkom, ki so bili brez doma nisem mogla pomagati. Na enkrat sem imela pri meni največ šest psov. In tako sem pomagala z vso pomočjo. Zdaj imam štiri kužke v začasni oskrbi pa imam mamico in njene mladičke, ter brata od mamice, ki je bil z njo, ko sem našla mamico. Vseh sedem mladičkov je rezerviranih prav tako bratec mamica Fiona pa še išče dom. Amppak zdaj bom predstavila MOJE kužke. Prvo bom kar mojo Dream.
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Dream sem dobila pri izkušenem vzreditelju. Zelo jo imam rada zdaj je stara pet let. Obožuje hrano  ;)
Rada hodi na dolge sprehode kjer poišče vse zapuščene kužke, ki jim poskušam pomagati.

 
LAJKA
Lajka je pasme pitt bull. Našla sem jo z petimi mladički. Bila je prijazna in videlo se je, da so jo lastniki mučili. Z Lajko sem se takoj povezala tako sem takoj vedela, da bo ona moj pes. Mladički so stežka našli domove saj imajo lastniki predsodke nad to pasmo. No pa so le našli domove. Lajka obožuje kopanjeeee. Zaradi nje imam bazen tudi v hiši, da sem lahko tudi pozimi kopa.


HUGO
Hah. Našla sem ga, ko je umiral. Poleg njega je ležal njegov zvesti brat Palček. Hugo je umiral, ker je pojedel strup. A je preživel. In sem se odločila, da ga vzamem. Tudi Palčka sem vzela. Hugo se je ozdravil in še zdaj je vesel kuža. Našla sem ga starega en mesec. Je zelo lep kuža, zdaj je star eno leto. Na sliki z Palčkom, ko sem en dan po tem ko sem ju našla.


PALČEK
Palček je zelo zvest in priden in učljiv kuža, katerega imam tako rada, da si ne morate predstavljat. Pa še slikica.


Ana


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1 : 13 Maj 2016, 22:28:09
Slika čovčova je ukradena iz strani Nizozomske psarne, Hugota in Palčka si snela iz Podarimo.si, tudi pitbulko si snela iz neta. Pa kaj je s tabo? Koliko profilov imaš odprtih?


♡melani♡

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • RON&AXA&BAČI
Odgovori #2 : 13 Maj 2016, 22:40:32
Kaj res je ponaredila slike ? Samo mogoče pa si zamešala, nevem no ;)

Ron in Axa moje življenje sta
Bači enako velja za tebe


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #3 : 14 Maj 2016, 04:24:18
Niso ponarejene, samo ukradene.
Recimo:
https://www.houdenvanhonden.nl/globalassets/rassen/fci-5/chow-chow/chow-chow-fawn-korthaar.jpg
ali pa
http://www.podarimo.si/slike/slika31352367923hhr.jpg
Pri ukradenih slikah ni tako lahko skriti njihovega izvora, veš. Koliko "sester" (bolje rečeno klonov) pa vas je?


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #4 : 14 Maj 2016, 04:32:20
Tudi  ostale tvoje slike so ukradene, Evica previca aka Melani aka Gusarčka aka nevemkateraže z tvijimi desetimi živalmi na mojpesnetu.
Recimo tale
http://3milliondogs.com/blog-assets-two/2014/12/13.jpg

Za ostale se mi ne da gledat, če zelo želiš pa tudi lahko.

Imaš bogato domišljijo, začni raje pisat novele.