kampi in pasja plaža

zoa · 20191

zoa

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
: 29 Maj 2016, 07:50:52
Živjo.

Letos bi rada ponovno šla kampirat z psom. Veliko kampov sicer ima oznako psom prijazni, a to še zdaleč ni nujno tako. Ponavadi so najbolj "problematične" ravno pasje plaže,ki jih navadno označijo tam,kjer je največ skal,umazanije,so brez sence itd.

Zato me res zanimajo vaše izkušnje z kampi. Sama sem že bila v kampu Mareda v Novemgradu in v kamp Straško na Pagu,kjer so kar solidne pasje plaže..

Še kdo pozna kakšno?

Hvala,pa sončen dan vsem.

 :)



Maruša

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
  • Nala
Odgovori #1 : 29 Maj 2016, 13:40:52
V kampu Medulin je tudi super pasja plaža. Pa še senco se da najt.



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #2 : 29 Maj 2016, 14:45:29
Kamp Slatina na Cresu, psom zelo prijazen kamp  :) Ogromno sence, povsod vrečke in smetnjaki, vadbišče, urejene potke itd.



Pika.shar.pei

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Katarina&Pika
Odgovori #3 : 29 Maj 2016, 20:24:57
Mi gremo v Tisno, kamp Jazina. Tja hodimo že vrsto let, smo bili eno leto tudi s psičko, letos pa bomo to ponovili, sicer z mladičkom in namesto šotora prikolico. Pasje plaže sicer ni, mi pa smo se s psom kopali izven označenega kopalnega območja, in nismo imeli kakršnih koli problemov. Ogromno sence vsepovsod, kamp pa je lepo urejen in domač.

I love my dog!!! <3


AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #4 : 27 December 2017, 18:31:58
Kamp Slatina na Cresu, psom zelo prijazen kamp  :) Ogromno sence, povsod vrečke in smetnjaki, vadbišče, urejene potke itd.

Tudi mi smo bili tam. Res super za pse, priporocam :)

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.