Izdelki Nootie

manchy · 6785

manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
: 04 Oktober 2016, 21:07:46
Pozdravljeni,

zmeraj sem bila zelo zadovoljna z Nootie šamponi in spreji (sprej sem uporabljala tudi za odišavljenje posteljic, kavča itd...).
Nazadnje sem kupila na zalogo in sedaj sem hotela ponovno nabaviti in ugotovim, da je Zoorex Maribor, kjer sem prej nabavljala, zaprl svoja vrata. Planet psov, ki pa je tudi včasih imel na voljo, pa ima na spletni strani samo še en izdelek.
A morda še kdo uporablja te izdelke in ve kje bi lahko kupila. Brskam po googlu in ne najdem v nobeni spletni trgovini v Sloveniji...
Hvala in lp,
Manja

Bulldogs... And nothing else...


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 05 Oktober 2016, 08:16:32
Na našem tržišču jih več ni. Pa meni tako in tako niso bili všeč. Sem vzela 1 šampon in ga 1x uporabila nato prodala naprej. Spreja pa tako nisem uporabila....
Če res želiš, potem ti ostane amazon in ebay.

Lahko pa pri nas najdeš alternativo? Jaz rabim psico k sreči redko skopat, navadno takrat, ko se nadišavi s čim zunaj. Letos zaenkrat 1x.

Imam pa Biogroom-medeni šampon in čeravno je iz flaše zelo neprijeten vonj, tak močan, je potem zelo prijeten, nežen meden + kože ji ne nadraži.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 05 Oktober 2016, 12:27:16
V slo. jih ni več. Če rabiš predvsem zaradi parfuma ti ne znam pomagat, Šamponi pa meni od ScruffyCops dišijo še boljše kot Nootijevi in so čisto na naravni bazi.



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 07 Oktober 2016, 16:19:47
Šampon imamo zdaj od Dorwesta sivko in je super. Predvsem parfum mi bo manjkal :(

Bulldogs... And nothing else...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 08 Oktober 2016, 10:46:28
V slo. se baje dobijo parfumčki znamke Yuup. Ne vem pa kako dišijo, to boš morala pa sama preverit  :)