CAC Barje

AslanTheAlabai · 6657

AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
: 27 Februar 2017, 19:54:15
Sej ne vem, ce je meni dovoljeno to tukaj pisat, prosim čaro alpa kdor je tukaj zadolzen da zbrise ali premakne ce ni okej  :).

No v glavnem, jaz sem Taja prijavila na CAC Barje, ampak nimam prevec izkusenj z handlingom in me kar malo skrbi, priblizno vem kako poteka, vendar bi bila hvalezna za vse vase nasvete  ::). Aja pa Taj je star 7 mesecev. Zanima me prakticno vse od povodcev do ubistvu vsega. Aja, zelela sem it malo pogledat na kaksno razstavo, pa sem zamudila in kakor vidim je cac barje prva oz. ni vec razstav pred njo. Torej vse ki imate izkusnje z razstavljanjem najlepse prosim, da povedo cim vec in delijo svoje znanje, za katero vam bom zelo hvalezna,
AslanTheAlabai

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 27 Februar 2017, 20:28:40
Kontaktiraj kakšno punco, ki se ukvarja s hendlingom oziroma poučevanjem razstavljanja, pa ti bo pokazala osnove in povedala tudi kaj rabiš. Če si doma v okolici Ljubljane, priporočam Lano Premk. Google jo najde. Pa nočem nikogar preferirat, ampak ona je mene učila in sem z njo zadovoljna.
Fino je, če ti za prvo razstavo nekdo razloži in pokaže vsaj osnove - tukaj se lahko razpišemo na dolgo in široko, ampak izkušen hendler ti bo pokazal tudi kako razstavljaš svojega psa, da poudariš njegove kvalitete in skriješ morebitne slabosti.



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #2 : 28 Februar 2017, 15:43:15
Keka, najlepsa hvala  :) Mogoce ves koliko racuna ???

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 28 Februar 2017, 20:09:35
Ne vem kakšna je zdaj cena za individualno poučevanje, pa najbrž tudi ne bi želela, da to javno razglašam na forumu. Vprašaj jo, saj ti ni treba it k njej potem, če se ti bo zdelo predrago ;)