Ovčji koder-Schapendoes mladički

OSTWALD · 3708

OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
: 14 Marec 2017, 12:22:30
Z veseljem sporočamo, da pričakuje naša MonAmi v sredini meseca aprila svoje prve mladičke.
Potrjeno z UV pregledom, videli smo šest malčkov.  :)

MonAmi bo 15.05. stara štiri leta in je res nekaj posebnega.
 Ona je kuža z velikanskim srcem, prijazna, razigrana predvsem pa z čutom do ljudi in živali v stiski.
Je zelo svojeglava, včasih trmasta a nikoli in do nikogar napadalna ali nasilna.

Z odliko ima opravljen BBH izpit, rally obedience I in tekmuje v agilityu large II.
V sezoni 2016 je bila v skupnem seštevku A2-L druga .

Uspešno se je pokazala na tujih in domačih razstavah in dosegla naziv mladinskega in odraslega šampionata lepote Slovenije, Hrvaške in Avstrije.
Opravila je vzrejni pregled z oceno A v Sloveniji in odlično oceno na vzrejnem pregledu v Nemčiji.

Seveda ima preverjene tudi zdravstvene teste ( Gpra/++,ECVO free,HD-A ) vsi rezultati so odlični kot pri njeni mami in očetu.




Očka mladičkov pa je Magic Meike van het Molengat -- Ramses, ki smo ga obiskali v domovini te pasme Nizozemski.

Zelo prijazen in ubogljiv kuža. Kar neverjetno, da je med večerjo lepo počival na svojem prostoru in čakal, da smo pojedli.
Ramses je registriran v matičnem klubu kot plemenjak in ni bilo nikakršnih zadržkov iz strani kluba in lastnika glede paritve.

Tudi on ima opravljene zdravstvene teste pozitivno (Gpra/++,ECVO free,HD-A,ED free)



Pričakujemo zdrave in barvno pisane mladičke.







OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 15 Marec 2017, 12:05:47
Pozabila sem dodat naše podatke  :-[
spletna stran v kateri najdete osnovne podatke o pasmi in veliko o naših kosmatinkah.
www.mybears.webs.com

Moja tel. številka 041 449 096  :)



OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 27 Marec 2017, 10:34:37
Smo že čez polovico  :) , MonAmi  ima že kar zaobljen trebušček in očitno bo veliko mleka za male medvedke.
Še vedno gre rada na sprehod, malce bolj počasi ja če pa zagleda kakšno muco je super hitra  :P .
Predvsem sem vesela, da ni bilo krize z hrano, lačna je zelooo.
Tokrat je bil njen zadnji vikend izlet, zdaj smo doma.

Firbčne babe  :D :P .


Viseč most, ja Mona se je čist znižala ker je preveč migalo





ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 27 Marec 2017, 10:43:34
Slike se ne vidijo ;) Ko kopiraš link mora imeti ta na koncu končnico .jpg



OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 28 Marec 2017, 13:39:43
Hvala, sem že iz vaje bom poskusila znova.




OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 28 Marec 2017, 13:44:07

Upam, da bo v redu. Mona na visečem mostu, ki se je zelo tresel in ona tudi ha,ha.




OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 28 Marec 2017, 13:46:46

Iz leve proti desni Bella, Didido in MOnAmi