PROSIM POMAGAJTE

FunnyBunny · 6111

FunnyBunny

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
: 28 Junij 2017, 15:24:03
Moja psička je imela zjutraj drisko, to se je ponovilo še po tem 3x nato je pa še bruhala, bruhanje je bilo čudno vsebovalo je gosto sluz barve, nič ni jedla le brikete in neke vampe, možno pa da je tudi kakšn stiropor, prosim pomagite :'(



Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 28 Junij 2017, 19:37:47
Kako naj ti pomagamo prek foruma? Če je kaj tako zelo nujnega, se gre k veterinarju... Sicer je pa o driskah in bruhanju napisano ogromno in komot malo prebrskaš po forumu.



FunnyBunny

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 Junij 2017, 07:14:39
Ni blo nč tazga, šla bi do njega če se nebi počutla vredu je bla pa še vedno živahna, ker njej nikol ne zmanka batarij vedno je pripravljena na bežanje in lovljenje pod mizo (najbolj poredna kužika na svetu:P)



FunnyBunny

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 Junij 2017, 07:18:18
in za vsako drisko nemorm it k veterinarju ker ma kr pogosto, samo vprašala sm zarad bele goste sluzi, pobrskala sm sam nč nism najdla o beli sluzi



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #4 : 29 Junij 2017, 08:09:35
Pogosta driska je bolezensko stanje ali slaba oskrba. Bi rekla da slednje, ker neki vampi + stiropor pač ni zgled primerne prehrane. Dajte se doma malo pogovorit o tem kaj dajati psu, koliko, če dobi kaj od južne ali konc mesa ne dat že prvič kilo ampak par dni uvajajte njen organizem z manjšimi končki, in pa predvsem jo pazite da ne bo ponesreči jedla stiroporja ali drugih neprimernih stvari. Pa kaka kura razglistenja verjetno ne bi škodila.



FunnyBunny

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Junij 2017, 16:17:11
Vampi so bli iz trgovine en kos iz mr peta ker nobe sploh doma ne je tega, sploh pa ne jz ker sm vegeterijanka, stiropor pa vrjetn ni ampak obstaja 1 % da ga je ker je neki zravn iz stiroporja, nima tok pogosto ampak enkrat je imela kar hudo in vedno kej najde na tleh, npr. ko jo lovim pod mizo o mi zbeži se hitro najde kaj za njo za pod zob, čeprav ni požrešna, ampak je tudi malce razvajena včasih, kot sm že rekla največja lumpa na svetu in imam res tzežave z lajanjem, neuboganjem, preveč energije, uničevanje igrač, pa tud mala boječka je pri velikih psih ki jih ne pozna, saj je mela že slabo izkušnjo zaradi slabe pasje šole, kjer je bil nek piknik in trenerka mi ni ravno pustila da jo umaknem, ma nevem kaj je že blo (to je bla najslabša pasja šola, saj naprimer je ravnala kruto npr. ker se ni hotla usesti jo je potisnla da je 3x zacvilila) in nikakore nima slabe uskrbe, samo zanimal me je ker me je res skrbel, če bi j odločala kdaj gremo vetu bi šli že vsaj 1000000000000x (stara sm 14 let tko da nemorm odločat) in vrjetno so bili krivi neki lidlovi briketi kar je še najbolj mogoče saj jih ni navajena ponavadi ji sam iz mr peta ker ga mamo čist blizu in v lidlu so vrjetn slabše kvalitete ali pa dež in je kej šla pit, ker iima prost vhod zunaj, lahko bi bila pa kriva kraja borovnic ki so bile mokre od dežja in niso bile zrele (čeprav nevem če ma ravno rada borovnice) IN ŠE ENKRAT PONAVLJAM NIMA SLABE OSKRBE in če kdo ve kako bi jo naredila bolj pridno in poslušno naj prosim pove, ker nič ne pomaga, ne pasja šola, ne agility, nič, ampak vseen je najboljša psička na svetu tko kot moja zajčka:P



FunnyBunny

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 29 Junij 2017, 16:18:15
Aja pa zdej je že vredu