Wolf of Wilderness

Aska101 · 9429

Aska101

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
: 17 Julij 2017, 16:07:20
Zdravo.

Ima kdo izkušnje z briketki Wolf of Wilderness?
Trenutno je psička stara 6 mesecev in imava TOTW Losos Puppy Stream, vendar razmišljam da bi mogoče poskusili še kakšno drugo znamko briketkov. Je kar precej aktivna, mešanka z Sibirskim haskijem.  :) :)



Dasa_S

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 03 Februar 2018, 07:05:40
Mene tudi zanmajo izkušnje z hrano Wolf of Wilderness.



mišula

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 13 Marec 2018, 00:04:47
Ima kdo kakšne izkušnje? Tudi mene zanima če je OK tale hrana?
Sestavine:
Losos: 27% beljakovin, 16%maščob...
sveže piščančje meso (41 %), kosi krompirja (posušeni), lososove beljakovine (10 %, posušene), perutninske beljakovine (10 %, delno posušene in hidrolizirane), rezanci sladkorne pese (sladkor odvzet), laneno seme, perutninske maščobe, pivski kvas (posušen), jajce (posušeno), natrijev klorid, lesna celuloza, divji sadeži (0,3 %, posušeni: brusnice, ribez, maline, bezgove jagode), zelišča (0,2 %, posušena: pelin, šentjanževka, kopriva, kamilica, rman, lapuh, korenina regrata), izvleček kvasa (posušen, = 0,2 % beta-glukani in manan-oligosaharidi), jabolko (posušeno), cikorija-inulin (0,1 %), lososovo olje, sončnično olje.

ali pa recimo jelen: beljakovine 25%, maščobe 15.5%
piščančje sveže meso (41 %), kosi krompirja (posušeni), perutninske beljakovine (16 %, delno posušene in hidrolizirane), beljakovine jelena (4 %, posušene), rezanci sladkorne pese (sladkor odvzet), laneno seme, perutninske maščobe, pivski kvas (posušen), natrijev klorid, jajce (posušeno), divji sadeži (0,3 %, posušeni: brusnice, ribez, malina, bezgove jagode), zelišča (0,2 %, posušena: pelin, šentjanževka, kopriva, kamilica, rman, lapuh, korenine regrata), izvleček kvasa (posušen, = 0,2 % beta-glukani in manan-oligosaharidi), jabolko (posušeno), cikorija-inulin (0,1 %), lososovo olje, sončnično olje.

Hvala :)



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Marec 2018, 16:29:30
Jaz sem vmes sprobala pri moji ovčarki verzijo z raco. Ji je odgovarjala, prebava ok. Me pa moti, da piše raca, losos, jelen, potem pa pogledaš sestavo in je not sami piščanec. Se mi zdi kot nekakšno zavajanje, piše eno, not je drugo.


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 Marec 2018, 23:40:25
Za kakšnega alergika na piščanca, ne pride v poštev  ;)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #5 : 16 Marec 2018, 14:06:59
Okus raca etc...Ne pomeni nujno, da je raca noter, samo okus race. Jaz sem se res navadla brat sestavine, za pasje in svoje potrebe.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!