Sibirski husky

Statebrigovic · 7886

Statebrigovic

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 15 Januar 2018, 18:28:49
Pozdravljeni,

Mi zna kdo svetovat kej bi lahko dobil rodovniskega sibirskega huskyja?

Hvala za pomoc, lp



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 16 Januar 2018, 05:53:08
Prilagam link, kjer najdeš koristne informacije: http://www.slovenski-polarni.net/slo/
Druga opcija je pa klic na KZS ali vpogled v revijo Kinolog, kjer so objavljena bodoča legla....



Tija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 16 Januar 2018, 13:27:21



Tija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 16 Januar 2018, 13:40:27



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 23 Januar 2018, 16:13:16
Ivan Pildek in Vesna Feguš, psarna Bluewinner iz Ptuja, ravno načrtujeta leglo, mladički bodo v sredini februarja. Prav tako bosta imela še eno leglo poleti. Sta moja prijatelja in lahko iz prve roke potrdim srčnost, odprtost, sta dobra človeka, vzrejata zdrave pse, imajo pregledane kolke,  narejene  teste za oči ipd. Mladičke oddata socializirane, trudita se jih navadit na sobno čistočo, povodec, jih socializirat, vajeni so otrok ipd.

Še ena možnost je Kaja Jerlah, ima v planu leglo. Brejost je potrjena. Psička ima izpite  poslušnosti in vse zdravstvene teste, oče lepotni prvak.

In pa Maja Golob, psarna Hydrargium. Odlična vzreja. Je bila menda prva s huskiji pri nas. Ima ogromno izkušenj, znanja, pse uvaža tudi iz Amerike. Dobre linije.

Vsi zgoraj omenjeni vzrejajo rodovniške pse s vsemi zdravstveni pregledi za pasmo.


Tija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0

Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 25 Januar 2018, 18:17:01
Super, Tija!
To leglo je od Kaje Jerlah, ki sem jo tudi sama omenila v prispevku višje  ;)


Tija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 26 Januar 2018, 15:40:12
 :Ja sem prebrala tvoje sporočilo :) in malo pred tem videla to najavo legla pa sem poslala. Drugače se ne spoznam na huskyje.