Angleški Bullterrier

Gost · 56678

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #210 : 24 September 2006, 22:03:15
Čak, za povečave je zadolžen Bobi...ampak dobiš na mail. A, mam dobrega novega fotkiča, kaj ?  8) Sem si ga želela že od lani, od Luxemburga, ko se mi je prejšnji razletel, pa nikoli nisem našla dovolj časa, da bi ga šla iskat. Ko pa sem dobila leglo pa sem si rekla, zdaj ali nikoli, da bom imela lepe slikce za spomin na moje žabončke. Boš videla kakšne fotke bomo prinesli z naših popotovanj  ;)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #211 : 08 November 2006, 15:41:53
Oddaja se 5 mesečna Angleška Bullterrierka z našega majskega legla.
Focoso Armani Chick ( Chi-Chi ) je rojena 24.05.2006, za seboj ima 2 specialni razstavi ( opise vidite na naši spletni strani ) hodila pa je tudi v malo šolo. Išče se lastnik, ki ji bo nudil topel domek, veliko ljubezni, ki bo imel čas za njo in jo bo razvajal kolikor se le da.






ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #212 : 08 November 2006, 16:17:29
A nisi zadnjič imela že napisan, da ima nov dom ??? :-\

Lp nina



Lola

  • Gost
Odgovori #213 : 08 November 2006, 17:35:25
So jo mislili vzeti eni s Kranja a so po premisleku in ugotovitvi da ne bodo imeli časa za njo in da bo večino časa doma sama, odločili da je bolje da je ne vzamejo. Tudi meni je v interesu da ima dom kjer jo bodo imeli tako radi kot jo imamo mi, dase bodo ukvarjali z njo itd., kot si želim pri vseh mojih mladičkih