Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803541

papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Jap, je imela delavnico v Belgiji in se je dobro izteklo in bi zdaj to ponovila se drugje, seveda ce so interesenti....
Zorganizirano ni pa se nic tako da je prvo treba nabrati par ljudi ki bi se zanimali za to, da lahko potem malo bolj pogledamo v najem kakega prostor, in se dogovorimo vse detajle

Bom jo pa vprasal glede okvirne cene delavnice, koliko casa traja pa se za kaj stvari pa bom sproti obvescal kako napredujemo :)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Mark, z Kathleen sem se pred nekaj dnevi pogovarjala, in pravi da je bila cena za to delavnico 50 evrov. Pa sem še malo povprašala, kako bi bilo z organiziranjem dekavnice tu, in je rekla da more sama preračunat, če se ji sem sploh splača it. :)


''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Evo, še par slikc moje Chloe. :) Čez 5 dni bo stara že pol leta, meni se pa zdi, da je še vedno en tak velik otrok haha.










''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Luštna je mala  :-*
Ko praviš da se ti zdi še zmeri otrok, pri nas je tut Missy še zmer en otrok, pa je stara 4 leta  :D


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Aja, v soboto sva bili na prvi razstavi :) Dobila je zelo perspektivno in ful lep opis :))

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Čestitke  ;D
se ti da napisat keri so bli še ostali prijavljeni papilloni? :-[


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Evo še njen opis:
odličnega tipa, dobra glava, dober vrat in hrbtna linija, dobro razvito telo, korektni koti in zelo samozavestna v gibanju :)

Prijavljeni so bli pa še:
MLADI
Magic Sunrise Sky Star
Tila's Ready To Take Off (potem je bil BIS mladi 3)
Contessa De La Montez

VMESNI
Sunshine Butterfly Domingo

ODPRTI
Yukatan Vom Schwabenhof
Glockchen Von Den Kolibris

MLADIČI
No Deal's Snow White

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Lep opis  :)
pa hvala za imena ostalih prijavljenih.


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
glede cene... placati bi morali tudi njen prevoz in prostor (kjer bi morali imeti prostor kjer bi se lahko okopali enega ali 2 papilloncka) pa kakor je Ester rekla samo delavnico..ampak se mi zdi na nase stevilo in vse stroske da bomo kar veliko placali za vse to...


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Torej... mi ji lahko ponudimo apartma za bivanje. in tudi pri nas lahko izvedemo tecaj saj imamo veliko prostora.

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
aja lahko ponudim tudi prevoz iz letalisca in nazaj. pa se pac to skompenzira s tecajem.
v kolikor bi bil tecaj izveden na obali pa lahko jaz kontaktiram tudi italijanske lastnike papillonov ce bi prisli na tecaj.

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Kolikor vidim bo Septembra v Italiji. Je komu omenila to?
Lahko bi po tistem prišla sem


LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
glede na to da je lokacija blizu pomoje ni potrebe da je še tu... razen če bi bilo ful interesantov :)


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Jaz tudi mislim da bo bolje, če se takole priključimo, ker vprašanje koliko nas bo vse skupaj tukaj pri nas. Mogoče veš koliko bo cena in pa koliko prej se je potrebni prijaviti? Če bi še kdo šel potem za sigurno, se bi lahko domenili da bi se skupaj peljali :-)


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Skupina naj bi bila za 12 ljudi... trenutno je Italjanov 5 tako da je se 7 mest prostih...
je pa tukaj zdaj link z vec info http://www.zofury.it/Blog/


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
na voljo še 6 mest...


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Mene to ful zanima, in če bi bil organiziran prevoz do tja iz Slovenije pa plačam zraven za bencin bi takoj šla :) Je pa cena 150 e na osebo :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Da se še mi malo javimo...

Gracie (zdaj stara 32 mesecev ali 2 leti in 8 mesecev  :D ) in pa naš mali Zumi (ki bo čez 8 dni star 7 mesecev  :o )



P.s. slika vara, Gracie je zaenkrat dejansko vecja od Zumija... ::)


Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Zdravo,

glede na to da vas je nekaj s Primorskega konca me zanima ce bi mogoce kdo za kaksno mini papilonsko srecanje ali kaj podobnega? Mi smo do 27.7.v Izoli na pocitnicah :)

Bambi Beauty Butterfly


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
O seveda, mi smo z našimi tremi takoj za. Kako se zmenimo? Jaz imam tako dopust zdaj :)

LP Ika


Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Ti poslem zs :) ce je pa se kdo zainteresiran (mogoce tudi iz lj?) pa se naj javi :)

Bambi Beauty Butterfly


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
jaz sem iz kranja, tudi pride v poštev? :)



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
seveda, zakaj pa ne

LP Ika


Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Ja seveda zakaj pa ne, jaz sem zgolj vprasala ce ma kdo voljo in cas se dobiti nekje na obali :D ker mi smo iz okolice Murske Sobote in smo v tem koncu bolj poredko tak da se mi zdi zdaj to fajna prilika... midve sve se za jutri nekaj dogovarjale, najbolje da kontaktiras Pinky za podrobnosti :)

Bambi Beauty Butterfly


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Pozdravljeni!
Zanima me, če ima kdo podoben problem in sicer pri mojem metuljčku se vidi v očeh nekaj podobnega sivi mreni. Je to normalno za leto in pol starega papillona ali naj grem na pregled k vet-u in kaj lahko pričakujem, da je narobe?
Lp



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Ali rajši na pregled za PRA, kar je dedna bolezen pri metuljčkih. Samo kolikor sem izvedela noben od naših pregledov ni sploh zanesljiv, da je dosti boljše iti v avstrijo.

LP Ika


anessa

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Pozdravljeni!
Zanima me, če ima kdo podoben problem in sicer pri mojem metuljčku se vidi v očeh nekaj podobnega sivi mreni. Je to normalno za leto in pol starega papillona ali naj grem na pregled k vet-u in kaj lahko pričakujem, da je narobe?
Lp

pelji ga ne pregled v prvo kliniko k dr. vet. Tadeju Zemljiču.



Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Najblizje meni je dr. Zlata Cop (sem iz Kranja), tako da dr. Tadej Zemljic odpade, edino ce kdo redno potuje na relaciji LJ-MB, da bi naju vzel s seboj.



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Kaj pa v Ljubljano imaš možnost iti?

LP Ika


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Ja, Ljubljana mi je ubistvu še bližje