Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 811408

Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Ursa!

No tudi moj Podi je bil kupljen kot razstavni pes, a ker ga nisem dobro vzgojila, da bi pustil tujcem (torej tudi sodnikom na razstavi) kazati zobe, je postal pes za na kavč in kmalu agilitaš.

LP, Špela


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Ja seveda, cene so za mladičke ;D. Problem pri nakupu odraslega psa je tudi to, da če nimaš vez ga ne dobiš niti pod razno :-\. No jaz zase vem, da se ne bi odrekla veselju, ki ti ga da mladiček, pa tudi ne delu ki ga prinaša :P

Ursa, kot je Jenny napisala je Geri dobra razstavna psička, no za Tiffany pa tudi upam da bo ;).



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Geri kaj ti potem prideš v Zagreb?

no pa da se še malo pohvalim  ;D še malo pa bo na splet prišla tudi stran od winny :P (še nekaj popravkov)


lp


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Pozdrav iz Arburetuma Volčji Potok!


Podi


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Na hitro še z moje strani. tara je tudi razstavna psička, ampak smo jo razstavljali samo par krat ker ni bila karakterno voljna do razstav. Zato smo raje to opustili ker jo nismo hoteli mučit. No en pokalček pa je vseeno odnasla ;D


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Tudi mi smo bili v arboretumu ;) Samo da v Mozirskem gaju.





Več slikic najdete na moji strani pod novicami :)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Tiffany je ful lušna ;D Je v obdobju nagca :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Mi smo vceraj imeli kosmati obisk, mladicka bernija, ki slisi na ime Doni. Mali je pravi medvedek, ceprav je ze krepko vecji od mojih dveh norckov. Joni je na zacetku bil malo nezaupljiv, Toffee pa je Donija kar izzival, saj medvedka nogice niso tako hitro nesle kot malega urnega papillona. Nastalo je tudi nekaj slikic.








Lep pozdrav, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ojla!
končno sem tudi jaz prišla do novega fotoaparata( ;D )...evo nekaj slikic, ki so nastale ob mojem raziskovanju funkcij fotoaparata(klik za večjo slikico) :














več pa TULE


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
No super!!!Je pravi pozerski papillonček!!! :D Tako da imaš zdaj slike za novo podobo. ;D  :D  :P (hec,lol)



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Zala, pisno pohvaljena za foto elaborat  ;) Kar tako nadaljuj  ;D

Kaj pocneta moja dva metuljcka te dni ...

eni uzivajo na balkonu


drugi fehtajo in pri tem stojijo v pravilni razstavni stoji   8)


pa malo pozirajo ... tokrat ena iz arhiva .. oce in sin  8)



Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hehe hvala, a ne :D

Drugače smo pa mi sedaj ubogi... Ma Winny na tački nekej uneto(ni nič hudega... Če prav jo je pomoje kar bolelo :-/ ) in je veterinar tačko povil (seveda sem jo mogla celo pot od veterinarja nosit, ker "uboga revica" ni mogla sama hodit... Ko je bila pa doma na vrtu, je pa takoj začela tečt naokrog ::) hinavka mala ;D )
evo kako to izgleda:








pa še ena lepa


spet klik za povečavo ;)

lp


p.s-saj me bo slikanje minilo  ;D :-[ ::) hehe




lp


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Na prvi sliki pa ima res pogled "poglej me, kako sem uboga"  :D Prava kokica.

Ti kar posiljaj slikice, mislim da noben nima nic proti, samo da se kaj dogaja.  :)


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
No, da se malo oglasim :) Pri nas nimamo časa niti dihat, kaj šele sedet pred računalnikom.. no pa mi je vseeno uspelo osvežiti spletno stran. Najprej pohvale Winny... ki je postala prava lepotica!! Res mi je fenomenalna, upam da bo tako nadaljevala ;). Se ji obeta dobra razstavna kariera - kolikor se je da s psičko sploh narediti :).

Toffee je pravi nagajivec in po karakterju zeloooo podoben Tiffany.. a sta si v sorodu? ;D Sicer ima naša dama bolj blage "prijeme" med igro, ampak ga je hitro naučila kako se igra z damami in sta se kar lepo ujela. Te dni, mesece,... smo imeli res pestro. Najprej je bila v varstvu whippetka iz Kranja, ki se je odlično ulela z vsemi, še najbolj z Žanom (seveda ;)) in z Geri.. hitro je tudi ugotovila da je naudobneje ležat v naročju ::).



Geri predstavlja svojo pasmo na obesku za ključe iz pleksija podjetja www.artpleks.si Obesek sem si že naročila in sem navdušena nad njim :)

(klik za večjo sliko)

Potem smo imeli obisk Goldija in Zuzane in... tu je "naša" nova pridobitev Voltaire. Ker sva se s fantom preselila na svoje, prej pa živela pri njegovih sva tam pustila pasjo praznino... da ne bi bilo tako hudo sva seveda njegovi mami prinesla malo kepico :) Mali je čudovit in upamo, da se bo tudi na razstavah kdaj pa kdaj pokazal.



Potem pa smo se babe odpravile še na morje :) Voda je topla (21 stopinj) in tako smo malo počofotali, punci seveda tudi. Slikovni dokaz ;)





To bo na kratko dogajanje z našega "tabora". Več slikic pa najdete na: http://www.z-in-g.net/geri/index.php



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Citiraj

Iiiiiiii,mali je pravi cukerček!Želim mu čimveč razstavnih uspehov. :-*  :-*  :-*
Seveda pa sta tudi Toffe,Tiffany in drugi kosmetinci/ke izredno lepi in srčkani! :-*  :)







Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ta mali je pa 100% po mojem okusu!!!! :D Ful je lep in zgleda zelo perspektiven z dlako ;D.

Kdo pride v portorož, da se malo vidimo??


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Hja Tara,to se pa zmenite v temi srečanja! :D  ;)
Drugače pa se popolnoma strinjam s tabo! :-*  :-*  :-*



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ja, dlako ima mali ful lepo :D in nasploh je ful lep pes... (ful lepo ma tud črto na glavici :-* )

drugače jaz pridem v portorož... se moramo nujno kaj videti!
lp

p.s- upam da se bo winny lepo obnašala :D že doooolgo se nismo razstavljali


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Geri, tudi tukaj cestitke za Voltijev prihod v druzino ... no, sicer pa se moram pohvalit da sem malega medvedka ze videla  ;D Je res fenomenalen ze za videt, ampak pri njemu definitivno zmaga karakter ... little crazy teddybear  :D

Mi bomo v polni zasedbi v Portorozu v nedeljo, tako da se zagotovo vidimo.


Lep pozdrav,


Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Super, saj  že dolgo nisem videla vaših kepic ;D. Tara bo sicer doma ostala, ker je že znano da je preveč gužve na razstavah :D. Joni, a imaš kakšno informacijo, če pride kdo iz tujine?


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Seveda, imam insajderske informacije  ;D Prideta Jutta (Beautyfly) in Graziella (Dilunas) iz Svice, Hrvati s svojo mlado nado iz paritve z Dudijem, Zala & Winny in moja dva. Ce se ne motim je vse skupaj 9 papillonov prijavljenih.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ja, sej kaj sploh sprašujem, itak da imaš veze :D ;)
Super, bom vidla vaše kepice, pa še nekaj novih. Kaj hočeš boljšega ;D


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Ojla...

Mi v Zagreb ne gremo.. če mi uspe gremo vsaj gledat - brez psov. V Hrušici se Tiffany razstavlja, Geri bo doma, ker bo vroooče in se mi ne da martrat obeh :). V Portorož pa če mi rata (beri če ne bom dežurna ali kaj podobnega...) pa prideva s Tiffany pogledat, da se malo uvede v gnečo :)

Upam da se vidimo...  :-[



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Geeeri, seveda se vidimo v Portorozu! Ma kako dezurstvo, saj ves zakaj se pride gledat (Karamelca vs. Saj-Veš-Kdo)  :P

Hrusice se pa zelo veselim, vendar bom na podlagi lanske izkusnje spakirala zraven se eno kremo za soncenje, ce ne bo rezultat spet tak -->  :-[ Drugace pa za Mariborom najlepsa SLO razstava, lani smo se imeli super.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Najprej moram pomagati pri pospravljanju   ::)


Potem si malo odpocijem na travici ...



... in cez 15 min sem znova fit za nove podvige



 :-* vam posilja vas Toffee

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Iiiiiiii!Kak je luštkan!Chappi mu pošilja par mokrih poljubčkov! :D  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Oj!
Mi bomo na Papillona mogli počakat do septembra  :'( .
Voltaire je pa fuuuul luštkan  :-* :-* :-* !

Lp,Tjaša



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Kako je šlo v Portorožu? Jaz nisem mogla pridet, ker sem mogla delat :'( >:(. Pa tudi za zagreb nimam sreče, saj bom 10.6. na poslovnem srečanju v Zagrebu in bi lahko šla pogledat razstavo ampak glih tisti dan niso papilloni :-\.