Pasje sim igre

Azu · 582746

Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1860 : 09 Februar 2007, 22:13:13
Hay,
jaz sem jih več poslala. Najlepša pa je bila diskvalificirana in ne vem zakaj. Z drugimi pa tako ali tako ni bilo možnosti, ker so na comp čisto drugače prišle kot so bile na listu in itak so bile grde. Jaz sem pa trdoglava in ne odneham nikoli zlepa, zato se tudi zdaj ne bom vdala. Kanchy to je tvoj problem, da prehitro odnehaš. Po 3 risbah še nimaš možnosti za nehanje. Verjetno je šlo tudi Azu na začetku bolj slabo.
Lucija: babičina zbirka...O.K....mogoče res pretiravam...sem sama pač rekla tako, ker ima na steni prilepjneih pač par slik od nečakinje in mojih sestričn. Jaz pa sem mojo prilepla na mojo sliko, ker sem taka, da me ob pogledu nanjo skoraj infarkt zadene. Ni bilo druge izbire kot, da sem to sliko nanjo prilepla.
lp,
Anja


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1861 : 10 Februar 2007, 07:01:49
Jaz sem dobila Forever Elite s pošiljanjem 100 slik v IB (sedaj jih bo kmalu že 300).
Na začetku še ni bilo tega ocenjevalnega sistema, zato so tudi moji prvi "zmazki" prišli noter (danes gotovo nebi). Zdaj pa redko dobim kaj s skupno oceno pod 9. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1862 : 10 Februar 2007, 11:16:59
Kanchy to je tvoj problem, da prehitro odnehaš. Po 3 risbah še nimaš možnosti za nehanje.

Hehe, ne sej jst sem samo realistična  ;D Žal vem, da moje risarske sposobnosti niso so za nikamor, pa še z miško ne znam nič narisati, če pa na papir slučajno kaj ustvarim je to bolj tako tako, in še skenerja nimam, in jo lahklo na comp spravim samo tako da jo slikam in je potem še slabša.... whatever  ;D
Eh sej mogoč bom še kdaj kej naredila ko bom mela čas (pa voljo), pa bom videla, mogoče še kaj pošljem tja.

Verjetno je šlo tudi Azu na začetku bolj slabo.

Po mojem gre Azu že od vsega začetka dober. Eni so pač nadarjeni  8)



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1863 : 10 Februar 2007, 13:48:17
Hay,
jaz tudi nimam skenerja. Zato pa grem k Tosy in mi ona na comp spravi in pošlje v IB.
Ja eni so res nadarjeni. Mene niti ni tako zadelo risanje, ker moj deda, oče in brat ful dobro rišejo. Jaz zraven samo gledam kako rišejo in so njihove slike res tako dobre, da nekatere zgledajo resnično če bi bila barva zraven. Je pa škoda, da je brat zvezek z risbami psov v koš vrgel, ker bi se po njih lahko naučila, saj drugače mi gre zmeraj bolje risat. Vaja dela mojstra. Vsaj pri meni je tako.
lp,
Anja


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1864 : 13 Februar 2007, 11:40:30
Hay,
če pri enem psu ni status označen s krepko pisavo a se potem vseeno upošteva pri showih?
lp,
Anja


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1865 : 13 Februar 2007, 16:08:29
Pri vsaki pasmi posebej so glede na skupino (ovčarji, nedelavni psi,...) so krepko označeni trije statsi, ki kažejo na to, v čem ima ta skupina booste običajno.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1866 : 13 Februar 2007, 19:28:51
Tosy ti je povedla prav direkten odgovor na tvoje vprašanje pa je: da se upošteva. Upoštevajo se trije statsi (ali dva od tega en dvojni) in sicer tisti ki so če klikneš na show information napisani pod major stats. Recimo ena skupina ima krepke statse agi str int ima pa pes najboljše statse agi con in ga pač natreniraš v športu v katerem imajo ti statsi največji seštevek. In se potem na razstavah tudi upoštevajo.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1867 : 14 Februar 2007, 09:41:13
Hay,
hvala za obrazložitev, ker tega nisem nikoli najbolje razumela.
lp,
Anja


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1868 : 16 Februar 2007, 13:35:10
Hay,
spet imam 1 vprašanje, ki me že dolgo muči. Od česa je odvisna kvaliteta mladičev? In ali se jo da kako izboljšat?
lp,
Anja


Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1869 : 21 Februar 2007, 22:05:04
Mislm da je kvaliteta odvisna od socializacije in hranjenja.

Imam še eno božično darilo, ali naj ga dam na trade ali na dražbo?
Koliko je sploh kej vrednost neodprtega darila?



katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #1870 : 22 Februar 2007, 12:02:07
Kvaliteta mladičev je odvisna tudi od levela staršev, boljša če sta starša, boljši bodo mladički ;)

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1871 : 25 Februar 2007, 11:51:23
Hay,
z Nastjo sma se odločili, da prodamavse angleške masife (1 samec star 24 dni level 7, 1 samica stara 24 dni level 8, 1 samec star 12 in 1 samica stara 12 dni) in angleško setrinjo, ki ni kaj prida dobra (stara je 79 dni in level 14). Če koga kateri pes zanima naj si ogleda najin kennel: http://furry-paws.com/kennel.php?id=307177
Setrinja je edina te pasme v najinem kennelu, z mastifi pa sma se nehale ukvarjat, kar je tudi dobro za naju, ker imama 56 psov trenutno.
Če koga zanimajo tudi kateri bodoči mladiči najinih psov se lahko zmanimo in mu jih prodama.
lp,
Anja


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1872 : 28 Februar 2007, 20:31:55
mene pa zanima kako bernko parim z berncom?
kam kliknem ???



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1873 : 28 Februar 2007, 21:01:37
Hay,
najprej home potem pa breeding page, če imaš oba v svojem pesjaku ali pa če že imaš izbranega samca oz. samico in ti je le ta sprejel.
lp,
Anja


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #1874 : 01 Marec 2007, 15:36:16
http://www.furry-paws.com/dogs.php?dogid=943829

Tole je pa moj aussie... :) Hvala Azu!!

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1875 : 01 Marec 2007, 16:17:36
Hay,
dober pes.
Zadnjič sem pozabila povečat pesjak in nisem dobila 2 mladičev. Samec je imel zdravje vse Excellent in dobre statuse, danes sem pa parila istega psa pa je bil med njimi enako dobra samica kot tisti samec.
lp,
Anja


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1876 : 05 Marec 2007, 14:20:11
jaz  pa delam commishne in sm že veliko zaslužila  ::) zato sm se odločila sponzorirati Anjo in Nastijo  :o
Učeraj sm dobila še 10 FPPjov, čakam pa še na dodatnih 16...

Sedaj jih imamo skupaj že točno 30 in jih rabmo sam še 10 :D wiiiii
[heh, če pa kdo hoče lohka pa tut kej donira XD
nbenga ne silmo :P]


pa zastojn layout sm vama zrihtala ^^, ko se vrne FP nazaj dobita use skupaj v kompletu :o





aja glede xmas presenta, zlobnga petelina pa enih grey fake pawsov.... baje je to use skp vreden 10-15 FPP.
kaj je pa not v darilu?  :-\  to bi ful rada zvedla...






Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1877 : 05 Marec 2007, 18:43:19
OK jaz imam zadnje čase ogromno problemov z računalnikom in mi ne znese več na FPju.

Zato sem se odločla da neham in account prodam. Je SEF in Elite do januarja drugo leto. Sprva sem ga mislila podarit pa sem se spomnila da mojemu sponzorju še dolgujem 20FPP in nekaj denarja zato je cena 20 FPP (40mio) + 500k FPD. Če koga zanima naj mi sporoči. Edini pogoj je da obdrži moje pse (garantiram da so zelo dobri - edino zadnji šnavcer ki mi je ostal gre verjetno nazaj k vzreditelju ker so meni en dan prepozno sprejeli zahtevo za paritev in je linije konec) ali pa jim najde dobre domove (imam njufke in ND). Na računu bo ostala vsa hrana za pse in igrače (cel inventar).

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1878 : 05 Marec 2007, 18:52:12
oj!

JUJA kako pa ti dobiš denar ker jaz res newem kje bi ga dobila?  :'(

lp,tyaša

p.s. imam 2 psa ampak bi rada imela še enega kako ga dobim?
p.s.s. zorek men to nikjer ne piše  :(



Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1879 : 05 Marec 2007, 19:14:38
Načini da dobivaš denar:
-delaš tage za FPP in FPD [to jaz delam ^^]
-delaš layout ali slike za pse iz fotografij
-usak teden dobiš 15k plače [če si elite 20k] + obresti



Psa kupiš na: market/pet shop in si ga preprosto ustvariš ^^ ali pa search board poišči kakšnega ki se prodaja  in ni tako slab ^^



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1880 : 05 Marec 2007, 21:27:16
Hay,
TYASHY pod psi ti piše breeding page pa to. Zraven retiered dogs.
lp,
Anja


Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1881 : 06 Marec 2007, 13:25:40
Jaz,ki pa delam bolj slabe manipe in layouti so čisto osnovni, služim denar s trgovino.

Ustvarila sem Merchant account in kupujem hrano za 25% ceneje od glavne trgovine, potem pa prodajam v svoji trgovini. Moje cene konkurirajo ostalim trgovinam, tko da se da nekaj zaslužiti.

Sej mislm da ste že vsi bili vsaj enkrat v moji trgovini ;)




Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1882 : 06 Marec 2007, 14:14:45
Hay,
jaz tudi razmišljam, da bom začela delati layoute, ker sem prišla do nekaj kod. Seveda pa morem še vse naštudirati kaj se spremeni ipd.
lp,
Anja


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1883 : 06 Marec 2007, 16:04:52
Jaz sem tudi na zečtku vadila z že narejenimi layouti, potem pa po nekaj časa ko vse znaš dobesedno na pamet pa sama začela delati kode in je veliko boljše.

Glede služenja denarja pa jaz zelo priporočam vpisovanje na razne razpise na forumih (Contest Board). Jaz sem se recimo vpisala na enega izmed njih z zanič tag-om (ravno 10 minut, nekaj na hitro) in dobila tretje mesto (3 milijone + zastonj custom layout od Skye). Prvo mesto je bilo mislim da okoli 20 FPP + custom commission (ali nekaj podobnega). Tako, da se res splača malo pobrskat, ker iščejo ljudje vse od risanih tatujev in imen za njihovega rl psa pa do manipov, layoutov, tagov itd.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1884 : 10 Marec 2007, 19:49:13
Hay,
no zdaj sem začela delat layoute. Danes sem naredila 1. in ta je na kennelu z nastjo. Za vse, ki jih zanima ta 1. primer je številka accounta 307177. Okvirna cena je 3 FPPje ali miljon FPDjev, za vas pa naredim ceneje ali pa celo zastojn.
lp,
Anja


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1885 : 10 Marec 2007, 20:55:15
Pozna kdo ki ponuja stat boosts (mislim kod service... da dam jaz psa k njemu in on "uporabi" stat boosts na njemu)? Ali če kdo od vas celo to dela?

lp, maja



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1886 : 14 Marec 2007, 07:48:11
Če je kdo zainteresiran...ker ne igram več Furry Paws (od danes naprej) ponujam Forever Elite account z 100mill+ in 90FPPji, SEF, OGROMNO Rare Items.
Kdorkoli ga dobi, bo moral poskrbeti za moje sedanje pse, ne jih prodati ali jih vreči v Humane Society.
Če ga kdo želi, naj mi pošlje ZS. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1887 : 14 Marec 2007, 15:53:52
20 FPPjev je šlo h katie, ostalo je dobila Zorek.
 :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #1888 : 14 Marec 2007, 16:10:27
Je mogoče še kaj ostalo, ker bi bla zlo vesela pa sem prepozno vidla sporočilo  :(   


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1889 : 14 Marec 2007, 18:17:46
O_O;; Groza. Torej si...off FP za večno?

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."