Pasje sim igre

Azu · 581869

Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1890 : 14 Marec 2007, 19:39:14
Pa ravno sedaj, ko se govori o "lock" tipki, ki ti malo olajša zadevo, če nimaš časa....  ;)
Sicer pa Azu, tvoj račun diši mamljivo  :D (psov imam sicer dovolj), bolj me mika forever elite, pa denar ;)...ampak je že oddano...naj ga Zorek dobro izkoristi  :P



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1891 : 14 Marec 2007, 19:43:16
Hay,
saj ne uživam ob njem samo jaz. Account imama skupaj z Nastjo.
Ja Azu je res zakon, da je dala account nama. To ne bom nikol pozabla kako je ona prijazna.
Jaz o tej "lock" tipki ne zastopim najbolje, kako bo to "olajšalo" zadevo.
lp,
Anja


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1892 : 14 Marec 2007, 19:51:09
Ja sej sta obe srečki  :o :P A potem se selita iz starega računa k Azu?

Ja lock tipko jaz razumem kot tipko, ko ne moreš gor pa se nekako na tvojem accountu vse ustavi...psi se ne postarajo, ne poslabšajo..itd., če ne skbriš zanje. Prednost je recimo, če vzrejaš redko pasmo pa v tistem času ni noebnega (primernega) samca za tvojo samico, pa zadevo malo ustaviš, da se kak pojavi...nekako tako, pa če se želiš malo spočit od FP, pa da ne zgubiš vsega dela...
Meni se zdi to ok, čeprav po drugi strani pa niti ne, ker lahko najdem dobrega samca (drugega vzreditelja) za mojo samico, pa bom potem jaz nekam šla pa bom stisnila "lock" tipko pa se bo samec postaral, samica pa ne...in ju potem ne bom morala parit pri 100FP, ker bo samec že starejsi od 100FP, edino ce bi bil lastnik samca toliko prijazen,da bi se on malo "zamrznil" svoj racun...to je slabost, sicer pa vidim prednosti..(kolikor sem razumela  :-[)
Mogoče kdo ve kaj več?
Lp



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #1893 : 17 Marec 2007, 09:55:47
Oj!


http://www.furry-paws.com/post.php?postid=505901

 ::)

Neki mi je ratalo nardit =D



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1894 : 27 Marec 2007, 14:41:58
Hay,
če koga zanimajo kakšni psi, ki se prodajajo pri meni in Nastji si oglejte Azujin account in če vam je kakšen pes ušeč dajte bid. Prodajama pa jih zato, ker sma začele vzrejat nove pasme.
lp,
Anja


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #1895 : 01 April 2007, 08:58:22
Sem se že prestrašila danes ko sem na furry-paws zagledala kitty claws...Kot je Kah napisala so bitko za furry paws dobili mačji ljubitelji in tako se je furry paws spremenil v kitty claws...Psi so postali mačke... :-\

Vendar pa gre vse samo za prvoaprilsko šalo.. :o :D

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1896 : 01 April 2007, 11:33:40
Ja jaz sem se tud ustrasla...sploh ko so moji psi postali macke  :o

Dobro, da sem kontaktirala prijateljico in mi je povedala  ;) :P



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1897 : 01 April 2007, 16:28:35
Hay,
men se je pa mal zdelo čudno ampak sem takoj povezala z 1. aprilom, ker sem že zjutraj razmišljala kaj bi koga nasrala. Pa tako ali tako če greš pod search so še zmeraj psi in nikjer ni bilo prej objave da bodo zdaj mačke namesto psov. Sam je bila pa ta finta dobra.
Jaz sem danes dobila od prodaje psov več kot 1.070.000$. Za 1 psa miljon, za drugega 70k pa potem sem še 1 ali 2 prodala.
lp,
Anja


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1898 : 02 April 2007, 15:29:51
Za 1 psa miljon
Wow. Kateri lvl je pa bil?



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1899 : 02 April 2007, 21:27:29
Hay,
bila je psička moje vzreje. Z zdravjem EEEE. Stara je bila 28 in level 11. Glede na to, da sta bila starša oba pod 26 in nad 20 levelom je psička zelo dobra. Pasme pa je English Foxhound. Ti psi so zelo dobri (moji) in čega kdo želi ga lahko dobi, ker prodajam vse razen 1 parčka.
lp,
Anja


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1900 : 03 April 2007, 14:31:19
Aha. Si imela srečo da je nekdo sploh toliko ponudil  ;)
Jaz sem kupila dogo lvl 36 pri starosti okoli 55 za 250k.



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1901 : 15 April 2007, 07:52:03
Hay,
jaz imam pa končno pri mladičih kvaliteto čez 100 seveda z Azujinim psom http://furry-paws.com/litters.php?id=195166
lp,
Anja


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1902 : 20 Junij 2007, 18:42:04
Oj!
Zanima me kako se dobi uxp točke? Sem pa trenutno kot cerkvena miš  :-X :-X :-X  Kje pa veš to številko, kamor ti kdo nakaže denar? Ali mi kdo da/posodi kaj denarja?

Lp,Tjaša



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #1903 : 20 Junij 2007, 19:37:31
uxp točke se dobi eno z vsakim dnevom. Ko jih imaš dovol se lahko povišaš v bolšo službo v kateri imaš bolšo plačo in druge ugodnosti. Koliko denarja imaš lahko pogledaš v banki, ki pa jo najdeš če greš pod market. Če ti kdo nakaže denar pa se tudi shrani v banko z ostalim denarjem.
L.p


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1904 : 21 Junij 2007, 07:37:21
Hay,
TYASHY to je bilo že vse napisano večkrat. Zakaj ne prebereš kar je že bilo napisano? In na FP pišeš na chatu v slovenščini. Kdo te bo razumel? Skoraj nihče, samo Slovenci.
lp,
Anja


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1905 : 21 Junij 2007, 13:35:38
Hay,
TYASHY to je bilo že vse napisano večkrat. Zakaj ne prebereš kar je že bilo napisano? In na FP pišeš na chatu v slovenščini. Kdo te bo razumel? Skoraj nihče, samo Slovenci.
lp,
Anja

Na chatu NE pišem samo v slovenščini, sem bila samo enkrat tam, pa še to ko sem začela(pred približno enim letom)  ;) ;) ;)

Lp,Tjaša
P.s; Jaz sem prebrala okoli 12 strani, pa nikjer nisem zasledila, je pa res mogoče, da sem zgrešila, ker sem furjastakotnevemkaj.



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #1906 : 21 Junij 2007, 14:06:29
Na chatu  ne pišem samo v slovenščini, sem bila samo enkrat tam, pa še to ko sem začela(pred približno enim letom)  ;) ;) ;)
P.s; Jaz sem prebrala okoli 12 strani, pa nikjer nisem zasledila, je pa res mogoče, da sem zgrešila, ker sem furjastakotnevemkaj.
  Ok, mi lahko razložiš kaj si s tem misnila povedat.
Če si že začela igrat pred enim letom bi pa tako ali tako že skoraj mogla znati igrat FP. Ampak koker sem videla na poslanih postih iz preteklosti igraš šele od januarja, kar pa ni eno leto  :-\   
Ima pa Zorek prav, da je vse razloženo že na vseh poslanih postih. Res pa je da jih ni malo.

L.p


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1907 : 21 Junij 2007, 14:14:38
Oj!
Furjasta=površna...
 Od januarja imam pa en račun, ker sem včasih igrala v knjižnjici, tako, da bo sedaj enkrat eno leto(nekako v sredini sedmega meseca...)  :)

Lp :-* , Tjaša



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1908 : 21 Junij 2007, 14:17:35
Zgoraj imaš možnost 'išči' in če vpišeš 'upx točke', boš ven dobila to kar rabiš.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1909 : 21 Junij 2007, 19:52:47
Hay,
to lahko še kathy potrdi da si pisala tudi v slovenščini. Na srečo je bila to moja tema in sem te razumela.
Drugače pa res preberi prvih par strani.
lp,
Anja


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1910 : 21 Junij 2007, 20:16:30
Hay,
TYASHY: zmotila sem se. To nisi bila ti, da si pisala v chatu v slovenščini ampak klarcy. Tako, da prosim oprosti mi, ker sem te zamenjala, ker je že kar nekaj časa nazaj ko sem tisto prebrala, zdaj pa sem šla preverit, ker se mi je že zdelo malo čudno, da le res nisi bila to ti. Res oprosti.
lp,
Anja


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1911 : 29 Junij 2007, 22:20:21
oj!
Če koga kej zanima kar še ne ve mate tud opcijo help in ne rabiš brat sam Help boarda.
Drgač glede slovenščine v chatu amte tut pravilo da se ne sme pisat v drugih jezikih kot v angleščini.
nevem zakaj negreste prvo ko začnete igrati najpri prebrati Help opcijo in faq-je če vas pa še kaj zanima pa uprašite na help board - če seveda tega še ni tam.

Drugače pa raje kot da "fehtate" za deanar maš klele par nasvetov:
-prodaji tage, slike pač kar narišeš sama,
-prodaji manipe in fotomontaže
-prodaji layoute
-deli showe pa se ti že kej nabere
-tut psi ti lahko  prnesejo denar, če delajo dobro u šovih
-lahko kupiš poceni psa, ga nekaj časa šovaš in ga nato (ko je bolši) prodaš.

zadnja opcija sicer ni zelo učinkovita ampak učasih deluje ;)

pa ko pravjo: vam ki dobro rišete ni težko rečt prodaji tage... Amapk tut js sm učas delala take da so šli po 1k sam pol se pa mal "zverziraš" pa ti gre vedno bolš pa ti nakonc že kej solidnga rata narest (sedaj je moj tag vreden usaj 4FPP)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1912 : 17 Julij 2007, 15:54:38
Oj!
Nekaterim branje faq-a ne pomaga, ker ne znajo angleško :-[ .  Zanima me kaj so layouti, manipi in tagi...  :-[  Sem pa fuuuuuul prijetno presenečena, ker je trenutno moje finančno stanje več kot odlično in sicer: $315084 Wiiii! Sem dobila nek kamen pa šla pogledat v shope drugih uporabnikov in ga dala za mio ceneje in potem dobila 28 mio  :o Aja, še nekaj me zanima- kje se dela layoute, manipe in tage? Pa če bi se dalo kak primerek prej naštetega dobit? Prosim in hvala  :D .
Lp, vesela Tjaša



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #1913 : 17 Julij 2007, 16:13:40
Layout je ozadje, ki se ga uporablja za odzadje pri home, kjer lahko imaš tudi napisane razne opise,...
Manip je odzadje, ki ga lahko imaš pri psu npr. slika psa, ki je ni v image bank.
Tag pa je slikica, ki jo imaš namesto imena oz. pri imenu. Nevem če sem dosti jasno napisala ::)
To vse se da dobiti če greš pod chat in art sales. Drugače pa lahko narediš tudi sama če veš kako  :)

L.p


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1914 : 17 Julij 2007, 16:17:55
Layout je ozadje, ki se ga uporablja za odzadje pri home, kjer lahko imaš tudi napisane razne opise,...
Manip je odzadje, ki ga lahko imaš pri psu npr. slika psa, ki je ni v image bank.
Tag pa je slikica, ki jo imaš namesto imena oz. pri imenu. Nevem če sem dosti jasno napisala ::)
To vse se da dobiti če greš pod chat in art sales. Drugače pa lahko narediš tudi sama če veš kako  :)

L.p
Oj!
Mi je čisto jasno! Popravek mojega prejšnjega posta: tisoč ne mio   :-[
Lp,Tjaša



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1915 : 20 Julij 2007, 16:53:10
Tule layout (sem ga površno naredila, sploh nisem delala manipa itd. ampak mi vseeno kar precej dobro služi). Klik.
Tule manipa (stara kot Peca, ampak vseeno pogojno užitna.)

Še en.

Pa tagi. (ki so mi všeč in so v moji lasti (c) drugim avtorjem.) Omejitev velikosti je pa 150x150 pix za osebni tag nekaj več za kennel tag (mislim da 200x150 ali 100 ampak nisem prepričana)
itd. itd. tule pa še moj trenutni kennel tag (tale je res res star in ga nameravam po hitrem postopku zamenjat.)

Potem so pa še drugi pojmi kot so fanart, ref sheet ipd. (fanart --> nekakšno darilo - risba/tag fursone drugega playerja in pa ref sheet --> opis in nekakšna risba fursone). Primer (v fanartih nimam kakšnega dobrega primera ^^;; v ref sheetu pa ravno delam svojo, medtem sem si pa sposodila M'Lady-n lineart in naredila začasni ref sheet). Snyin. Snyin2.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1916 : 31 Julij 2007, 22:02:27
Juja in Tosy koliko stanejo vajini "commishions" :D



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1917 : 01 Avgust 2007, 11:41:22
hej

to sme šele odkrila in sem se zalčela igrat- mo ne še čisto, nek imi piše, da morem počakat vsaj 45 minut da se neki nardi...  ??? a bo pol delal?  :-[  hvalaaaa že v naprej  ;D


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1918 : 05 Avgust 2007, 12:55:31
Kiya, umm. . .odvisno. Ponavadi jaz prodajam tage za 5 FPP/2.1 mil, manipe že dolgo nisem ampak ko sem jih pa, pa se mi zdi da za 1 FPP/500k. Layout pa ne vem. Zdajle bom [ko bo skodiran] prodala tegale za ? FPP.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1919 : 06 Avgust 2007, 21:50:24
Še en dober način dobička. ;) Če se prodaš za recimo one week/one month/2 months ipd. 'art slave'. Jaz sem se 'prodala' dvem osebam za 6 mil in pa 20 FPPjev ker sem rabila denar za tem ko sem jih porabil ana dveh [24 HH] dogah. XD Obe po 3 milijone.

Glede art slavinga je pa tako, da nekako 'služiš' za določen čas osebi, ki te 'kupi' in delaš zastonj za njo/njega po naročilih. Zabavno.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."