Pasje sim igre

Azu · 581729

Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1770 : 17 Januar 2007, 20:29:14
hey! Js sm pa Juja #71855 (na FP) pa sm ze 2 let gor ^^ vzrejam BC (sam rdece-bele, poodle, welsh springerje pa najbrz bomzacela iz kooikerhondji :P drgac mam pa ene najdlasih seltie linesov sam jih bom nehala met ker sta me Starya in Shadow cist izrinle iz HoF-a  :(

no in ravno zdele sm gor in zabijam čas  ::)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1771 : 18 Januar 2007, 10:53:31
jaz že nekaj časa igram puppy luv kjer imaš mladička in ga moraš sprehajati...    jaz ga učim razne trikce kot naprimer sedi, leži,  mrtev, sedi pokončno al neki takega...  nažalost pa ne znam dati linka gor   :(



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #1772 : 18 Januar 2007, 15:19:21
Ooo .. Juja  :) Jaz mam tvojo borderko  :P




Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1773 : 18 Januar 2007, 19:13:34
vem :] upam da ji gre dobro  :D

heh... takrt si me res presenetla s tistim: I don't speak english very well because I'm for Slovenia ^^



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1774 : 18 Januar 2007, 20:21:49
Juja je iz Slovenije? O.O Wow. Ql to. Dobrodošla na forumu. :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1775 : 18 Januar 2007, 20:31:32
Jujec! :o >:D

Te moram enkrat prepričat, da greš še malo v Tollerske vode ;) Nam manjkajo dobri psi...predvsem genetika je še šibka. :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1776 : 19 Januar 2007, 18:53:36
ja, iz Slovenije sm  :P a, si me že kdaj vidla gor, da si tako presenečena  :) hvala za dobrodošlice  :o

Azujek! veš, saj že mam eno samico in mogoce bom obdržala mladiča in mu kupila par  :D mislim, da bo sta 2 za zacetk uredu...
sam najpri morm prišparati za elito ki se mi konca februarja  :( :'(



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1777 : 19 Januar 2007, 18:59:27
Hay,
če ma Nastja Jujino borderko pol mam jaz njeno 100%, ko imama skupaj account s SEFom in elite accountom za 2 meseca. Juja hvala za borderko. Nastja a si ti tisto sporočilo pisala ali jaz? Sej ne vem več, ko imam pa spomni kot kura oz. ima še kura boljši spomin ko pa jaz. Morm pogledat kera birderka je tej od Juje.
lp,
Anja


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1778 : 19 Januar 2007, 19:09:38
Hay,
sem pogledal in je to borderka, ki jo je Nastja že imela preden sma si skuapj naredili account. Sma pa še za ene pse pisale, da ne govorima dobro angleško...ma sj ne vem ka jaz tu nekaj nakladam kot stara bica...no jih pa res ne smem žalit...sem že čist iz teme...
Juja in Azu kje vidvi dobivata tolko denarja, da si lahko FPPje sproti kupujeta? Jaz sem komaj do SEFa prišla potem sma pa z Nastjo s skupnimi močmi dobile še 7 FPPjev do elita. Ma ko bi midve imeli toliko denarja kot vidve ka bi dale. Že na dan porabima okoli 100.000$, ko imama toliko psov. Se jih bo treba malo znebit ne pa zraven kupovat.
lp,
Anja


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1779 : 19 Januar 2007, 21:10:52
Juja, se te predvsem spomnim iz raznoraznih board-ov. Pa marsikaterega tvojega psa sem že vid'la. ;)

Ja ne si že na začetku bilijardo psov nabavit, ker ni mogoče zdržati. Prvo se je treba stabilizirat potem pa na veliko na pse...

Jaz sem si FPP-je predvsem z tag-i nabirala pa z prodajo x-mas predmetov. (kupiš poceni, prodaš drago). Tako da sem jih potem imela kar nekaj, ampak sem vse porabila z nakupovanjem tag-ov. (Prav odvisna sem od tega). Potem mi jih je ostalo samo še nekaj čez 20, zato sem na hitro ene par dolarjev poslala, da sem jih imela 30. Potem pa SEF + elite (60 dnevov) account. Zdaj pa se bom marca verjetno ali za eno leto re-elitala ali pa kupila low-numbered account in se tam elitala...Mah, ne vem.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1780 : 19 Januar 2007, 21:18:58
Hay,
kaj je to low-numbered account?
lp,
Anja


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1781 : 20 Januar 2007, 14:14:12
aa lepo ^^ sej js sm skos po bordinh   ::) vedno kaj prodajam/kupujem zato imam pa še kar veliko denarja  :o spoprijatelila sem se tudi z veliko dobrimi risarji na FPju ki me ponavadi sponzorirajo  :D

low-number account je pa račun, ki ima ID z okoli 4 stevilkami ali manj... js bom vrjetno kar na mojem ostala za vedno ker mu nič ne manka [razn forever Elite, k pa skiciram pse med poukom-doukčas in jih morm poskenerat in poslt...  ::) pol bomo pa vidl]



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1782 : 20 Januar 2007, 18:19:18
Jujec je pozabil reči, da Azu tudi občasno kaj prispeva ;)
1 Toller pa je vedno premalo... >:D Jaz jih imam sedaj "že" 18. 8)

Denar je pa najlažje dobit, če pridno šparaš. Najbolje je, da imaš toliko psov, kolikor jih lahko preskrbiš na teden z obrestmi ali celo manj. Tako se ti denar lepo sproti nabira. ;) Spotoma pa še kakšen rare item prodaš, kakšnega mladiča itd.
Če znaš pa dobro risat ali delat manipe, pa to prodajaš oz. pošiljaš v Image Bank.

Ko sem že omenila Image Bank ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1783 : 20 Januar 2007, 19:14:30
ja, pozabla sm dodat teh 60 FPPjov od Azu ::)

18 tollerjev? wow! sej jaz bom tudi mela 2 ali pa 4 nekoč... ko zberem za Elito :D
Lahko pa mi pomagaš pri risanju, tako da mi malo popravljaš anatomijo na risbah  ::) ker me to najbolj matra :-\
In mi nič ne rata poslati v IB ker nakoncu pride ven nekaj kar bolj spominja na mačko kot psa  ???



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1784 : 20 Januar 2007, 21:16:29
In mi nič ne rata poslati v IB ker nakoncu pride ven nekaj kar bolj spominja na mačko kot psa ???

Pa sem mislila da sem edina. x) Ta anatomija je res križ...Meni ponavadi ven pridejo nekakšni psi s cerkvami namesto glav in glava je 1/3 telesa. ::)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1785 : 20 Januar 2007, 23:05:56
Pa vi vsaj znate risati  :( Jaz narišem kakšno rožico pa srčka, potem se pa končajo moje umetnine  :o  :P :P  :-X Pa še tistega "svinčnika" (nimam pojma kako se mu reče) nimam, z miško mi je pa ful težko sploh kaj naresti  ;D Pa saj ne bi imela kaj naresti  ::)



Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1786 : 21 Januar 2007, 11:42:06
lol :P ravno kar sem hotela narisati pritlikavega pinča... pa je ratala egipčanska mačka z ušesi kot ventilator ven :-\
no, potem sem use skupaj poredirala in je ratal valižanski springer ki ga bom verjetno uporabila kot sliko za moje vačižance  ::)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1787 : 22 Januar 2007, 16:08:18
A se slučajno psi pomladili za 2 dni  ??? Ali je to samo začasno?



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1788 : 22 Januar 2007, 16:12:32
Psi stari od 14 do 102 dni so se pomladili za 2 dni, legla, ki so bila stara vsaj 2 dni so se tudi pomladila. Pravtako so se za 1 dan pomladili vsi psi, ki so bili stari 13 dni in pa legla stara 1 dan.

Za tiste ki še ne veste...Obvestilo o novi novici lahko dobite takoj, ko je dodana na stran, če gresta pod Home in spodaj pri Receive News Alerts izberete Yes. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #1789 : 22 Januar 2007, 16:16:42
ja  :D meni je to prau super saj imam zdaj psa starega 13 dni in lvl 8. :P

to pa se je zgodilo zato ker so šli showi tako počasi da nekateri niso imeli živcov showati  ::)


joj Azu, sam ti res hudo rišš  :-* 8)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1790 : 22 Januar 2007, 16:22:39
Oh ja ful fajn  :P

Sem pa vesela da nisem bla edina k ji niso šli šovi nikamor  >:( cel dan sem pse po malem prijavljala pa še 15 psov nekoga drugega sem mela za prijavit  >:( A je blo kej narobe? Ker dans mi ful lavfa vse.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1791 : 22 Januar 2007, 16:27:29
O potem pa ful fajn  :D Jaz imam pa zdaj 17 dni lvl 14  ;D



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1792 : 22 Januar 2007, 17:34:45
no....ker sem zdaj še bolj začetnik in nimam kaj veliko pojma na FP  ;D bom najprej vprašala kako se prijaviš na razstavo in kako vse skupaj poteka?

Hvala za pomoč in vse odgovore!

Lp, nina!


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1793 : 22 Januar 2007, 17:52:26
atlas --> shows
show type: izbereš kar tvoj pes je (herding, agility, rally-O...)
show level: kateri lvl je tvoj pes 
rundate: 1

ostalo lahko pustiš prazno

potem pa search pa klikaš in daš enter dog  ;)



klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #1794 : 22 Januar 2007, 17:53:54
Hvala, jaz sem tudi rabila tole, upam da mi bo uspelo!



lp,klara :)

papa***


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1795 : 22 Januar 2007, 18:41:33
atlas --> shows
show type: izbereš kar tvoj pes je (herding, agility, rally-O...)
show level: kateri lvl je tvoj pes 
rundate: 1

ostalo lahko pustiš prazno

potem pa search pa klikaš in daš enter dog  ;)

Kanchy hvala!!!  :-*


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #1796 : 22 Januar 2007, 19:01:28
Men pa to zgleda da ni namenjeno :(


tole mi napiše,kaj to pomeni;
Welcome to the new, stream-lined show entering page. Your browser must support CSS, Javascript, and iframes for this to work properly. If you're having problems, you can always download the new Internet Explorer From Here. If this show entering page doesn't seem to be working properly for you, click back, and select "Old" instead of "New" by Display Style.

Key
T = Type
L = Level
E = Entrants
F = Fee

papa***


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1797 : 22 Januar 2007, 19:04:31
Ok, nimam pojma česaa nimaš da ne moreš priti tja  ??? Pa si šla potem probati na old style?



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1798 : 22 Januar 2007, 19:14:41
A se slučajno psi pomladili za 2 dni  ??? Ali je to samo začasno?

Jap :) jaz bi morala parit jutri pa bom v četrtek, kar mi je se bolj vsec, ker imam prvo se 2 dni vec za dat v showe pa se v četrtek mam več časa :D Mi je pa tud bolj všeč, da ko pridem gor, da so showi že potekli, ne da se potem čez cel dan vleče...



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1799 : 22 Januar 2007, 19:43:48
No, jaz sem pred kakšne pol urice tisto kliknila enter dog in je zdaj not v razstavi...in kaj bo zdej?  ???  ;D

Lp, nina!