4. PeSjanarsko srečanje

Neyka · 235967

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #30 : 30 April 2006, 15:03:24
Pa saj mislim, da med toliko pesjanarji Alba ne bi švignila kam drugam. Sploh če ni zajcev in srnjadi, potm najbrž tudi lovcev ni.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #31 : 30 April 2006, 15:05:25
Meni bi Varpolje ustrezalo (voda + ovire + gozd + travnik...kaj več si lahko sploh želiš?), samo bi rabila prevoz zame in za Doro, ker moja mami ne bo več tako dolgo čakala. :-\
Konec junija se mi sliši super. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #32 : 30 April 2006, 15:05:53
Sammy saj drugače je prostor ok, ampak tukaj imamo streho, stranišče, kaminček za pečenje je že postavljen, voda, senčka, ovire kjer so pesjani včeraj celo malo trenirali, bokse kamor smo jih lahko dali, da smo imeli malo miru, ...

Lp nina



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #33 : 30 April 2006, 15:07:31
Alba, mislim, da ne. Jaz drugače tam nisem videla še nobene živali (razen kakšnih ptic in enakih ali manjših od žab). Zraven so pa travniki.
Zdaj ste se s tem ograjenim prostorom že razvadili :D in težko verjamem, da se bo kraj kdaj sploh spremenil, ker takega je težko najti. Ampak enakosti (rutine) se ljudje naveličajo ...

Prostor je resda zagrajen, samo mislim, da včeraj ni bilo pesjana, ki ne bi sam od sebe ven prišel: ali so se splazili pod ograjo ali so našli na koncu luknjo v ograji ali pa so si sami odprli vrata ::)

Mislim, da se ne bo nihče naveličal, če naslednjič ponovimo srečanje kar v Varpolju- nekaj jih bo tako ali tako takih, ki tam še niso bili. Ostalim pa mislim da je bilo zelo všeč ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #34 : 30 April 2006, 15:08:47
rožica potem bi se pa midva z mojim predragim rondotom zrinila k vam ;D. z tysonom pa tudi ne bi smelo bit problemov, ali pač :-[ ??? ???mašy ??? je prijazen fant ane?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #35 : 30 April 2006, 15:10:11
Ok, Irency, gresta z nami ;) Tayson in Rondo bosta tako ali tako narazen in ne bo problemov ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #36 : 30 April 2006, 15:12:20
dankešun, dankešun

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #37 : 30 April 2006, 15:15:55
Sammy saj drugače je prostor ok, ampak tukaj imamo streho, stranišče, kaminček za pečenje je že postavljen, voda, senčka, ovire kjer so pesjani včeraj celo malo trenirali, bokse kamor smo jih lahko dali, da smo imeli malo miru, ...

Lp nina

Edino, česar tukaj ni, so boksi (če ima kdo res potrebo psa na pesjanarskem srečanju zapreti, obstajajo tud avtomobili ;)). Kdor ne more brez ovir, pa so tukaj hlodi, mostovi itd. :) Ne, saj je ok, meni je Varpolje tud všeč. Pa drugič.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #38 : 30 April 2006, 15:17:33
Prostor je resda zagrajen, samo mislim, da včeraj ni bilo pesjana, ki ne bi sam od sebe ven prišel: ali so se splazili pod ograjo ali so našli na koncu luknjo v ograji ali pa so si sami odprli vrata ::)

Mislim, da se ne bo nihče naveličal, če naslednjič ponovimo srečanje kar v Varpolju- nekaj jih bo tako ali tako takih, ki tam še niso bili. Ostalim pa mislim da je bilo zelo všeč ;)

Kar se plazenja pod ogrado tiče je bil včeraj samo moj prevelik za plezanje spodaj, mu je pa dvakrat ratalo elegantno odpret vrata. Bogega revčka smo seveda dali nazaj not ali pa je moral ostat pri miru  ::)  ;)

Mislim pa, da je rpostor res lepo urejen in primeren  :-*  in če nas bo Zoran še hotel gledat se res nebi branila

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #39 : 30 April 2006, 18:11:33
Ja jaz upam, da bom naslednjič lahko prišla(zdaj sem šla na birmo od prijatelice)...Prostor zgleda ful OK. ;)
Citiraj
Ne, če bojo srečanja na pol leta, mene nikoli ne bo, ker se bo Nara vedno gonila.
Pri nas je podobno...sicer jaz drugače pridem z Loto, ampak Eta potem nikoli ne bi mogla z mano...goni se ravno takrat, ko so srečanja... ::)

lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #40 : 30 April 2006, 18:19:05
Kakor sem že nekajkrat napisala - ta prostor tudi meni popolnoma ustreza. V bistvu je več kot odličen. Samo, če nas bodo še gledali....  ;D
Je pa res, da mi junij nikakor ne ustreza (edinole pogojno 24.6. - samo ta dan. pa še to ni ziher), kajti res da je za osnovnošolce in srednješolce takrat konec obveznosti, za študente pa se šele začne najhujše!  :'(
No ja, da ne bo pomote - odločitev naj bo večinska.  ::)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #41 : 30 April 2006, 18:59:12
Hehe...meni je ati že tako ali tako rekel,da me samo 1x na leto pelje na srečanje ::).Tako,da če se bi lahko h komu zrinila (brez psa ;)) za prevoz bi bilo fino :).
Je pa gor plac super (samo boksi niso 100%,ali pa je moj pes specjalc da vse odpre ???).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #42 : 30 April 2006, 19:06:14
Kaj pa če bi bilo 4. srečanje nekje na dolenjskem ? Recimo kakšen idiličen kraj ob Krki z možnostjo kopanja pa še kakšna turistična kmetija s konji bi se našla zraven :o Maša in ostali - kaj pravite ???



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #43 : 30 April 2006, 19:25:02
Kaj pa če bi bilo 4. srečanje nekje na dolenjskem ? Recimo kakšen idiličen kraj ob Krki z možnostjo kopanja pa še kakšna turistična kmetija s konji bi se našla zraven :o Maša in ostali - kaj pravite ???

Jaz sem danes ravno o Dolenjski razmišljala. Drugače je bil meni zelo všeč Mirtoviški potok. Glede kmetije s konji, pa rajši ne, ker niso vsi psi navajeni nanje ... Jaz sem mnenja, da bi lahko tale srečanja povezali s spoznavanji novih krajev, zato bi bilo pač vsako drugje. Je pa res, da midva v Varpoljah še nisva bila (prvič sem slišala za ta kraj) in bi šla tja z veseljem, vkolikor se ponovno odločimo za ta prostor.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #44 : 30 April 2006, 19:31:21
TMT če si iz bližine ljubljane bi šla lahko z nama z Albo. Pa kjerkoli bo že srečanje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #45 : 30 April 2006, 19:37:41
Jaz navijam za Varpolje, ker mam tako blizu, da me je lahko sram, da nisem prišla  ::)
Za datum mi je vseeno, samo bi bilo pa fajn še pred septembrom  ;D
Pa lepo vreme mora bit...

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #46 : 30 April 2006, 19:39:47
rožica potem bi se pa midva z mojim predragim rondotom zrinila k vam ;D. z tysonom pa tudi ne bi smelo bit problemov, ali pač :-[ ??? ???mašy ??? je prijazen fant ane?

No, rožica je že rekla da bosta narazen pa vseeno. Ne bi smelo bit problemov, Tyson je prijazen fante. ;) Tudi če mu kdo stopi na živce ne naredi skoraj nič, še opozorila včasih prišpara, razen če mu je nekdo res močno na živcih. ;)

Jackie, mogoče bi lahko potem za 5. srečanje nekje na Dolenjskem? Samo za 4. pa je pomoje ok, da bi bilo kar v Varpolju, do petega pa najdemo kakšen fino plac pri nas, po možnosti ograjen. ;)

Lp



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #47 : 30 April 2006, 20:16:39
No, rožica je že rekla da bosta narazen pa vseeno. Ne bi smelo bit problemov, Tyson je prijazen fante. ;) Tudi če mu kdo stopi na živce ne naredi skoraj nič, še opozorila včasih prišpara, razen če mu je nekdo res močno na živcih. ;)
no potem pa sploh ne bi smelo bit problemov ;D

glede placa pa...če mislimo zdaj konec junija narest srečanje in če bo plac še prost je pomoje najlažje, da se dobimo v varpovljah! zraven pa že razmišljamo npr. o dolenskem za srečanje, ki bi pa bilo lahko enkrat po počitnicah ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #48 : 30 April 2006, 20:25:15
Butterfly iz kod si pa?? :P
Jaz tudi navijam za Varpolje. Drugače me pa mami kam drugam tudi pelje. Je rekla da brez problema, ker lahko celo Slovenijo že v enem dnevu prevoziš. Zaradi avtocest itd.  ;D :D :D :D In je rekla da komot. Kamorkoli že. Še v Koper bi me  ;D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #49 : 01 Maj 2006, 09:32:44
Iz Črne na Koroškem.
Fajn tebi, ko imaš take starše...pri nas je pa ravno to najtežje - peljat kam  ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #50 : 01 Maj 2006, 09:37:21
Vao, pa je končno še nekdo s Koroške tuki 8)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #51 : 01 Maj 2006, 10:01:17
Butterfly iz kod si pa?? :P
Jaz tudi navijam za Varpolje. Drugače me pa mami kam drugam tudi pelje. Je rekla da brez problema, ker lahko celo Slovenijo že v enem dnevu prevoziš. Zaradi avtocest itd.  ;D :D :D :D In je rekla da komot. Kamorkoli že. Še v Koper bi me  ;D

Hehe, sej smo res že v avtocestah zakopani. Jaz ko iščem kakšen dober plac pri nas sem se nekako vrgla nekam tja blizu Otočca, ker je pač zdej po novem tam avtocesta (še ni ravno čisto dokončana, ampak ok) in bi komot prišli, ampak če bo kje drugje lepše boste pa mal po navadni cesti vozili.

No, dajmo v čimmanj dneh določit datum, da bo Sky pač lahko rezerviral plac. ;)



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #52 : 01 Maj 2006, 10:47:07
 :D   :D   ;D   ;D


Seveda vas bomo še gledali,edina težava je v tem,da je čez poletje prostor neverjetno zaseden-dajemo ga namreč v najem,da zaslužimo za vzdrevanje in podobno.


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #53 : 01 Maj 2006, 19:39:51
Sky če se ne motim si omenil da je najemnina prostora 10.000 (če sem skiksala me popravi) toliko pa skupaj že spravimo skupaj. (Upam, da nisem preveč glasna ampak 10 ljudi ki bi dali čuka bi se nas pa najbrž hitro nabralo  ;))

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #54 : 01 Maj 2006, 19:44:29
Moj predlog- Ribnoo tam kot 2. srečanje  :P  ???  ;)

Junija...


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #55 : 01 Maj 2006, 19:50:17
No, kak predlog za datum srečanja? Meni se zdi, da bi bilo 24. ali 25. junija super ;) Bo treba pohitet, če hočemo v Varpolje ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #56 : 01 Maj 2006, 19:50:54
Ja Ribno je blo tut fajn. Jezerčk itd.



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #57 : 01 Maj 2006, 20:01:41
No, kak predlog za datum srečanja? Meni se zdi, da bi bilo 24. ali 25. junija super ;) Bo treba pohitet, če hočemo v Varpolje ;D

Neeee :(
Mene takrat ni. Pridem domov šele 27. Od vikendov v juniju sem doma samo 3. in 4.6. :( Ta vikend bi bilo mogoče bolje, ker še ne bo tako vroče kot konec junija (no ok, vreme je zadnje čase čisto zmešano). Bi pa rada prišla, ker imam mladega psa in bo to dobra socializacija...

Za kraj se mi zdi pa Ribno tudi vredu, ker lahko 'tamali' pridemo z vlakom... ;D

lp

Los je car!


missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #58 : 01 Maj 2006, 20:49:26
Jaz bi naj nekaj predlagala? hm... lahko bi se dobili v... ne vem, Mlin na Muri, Otok ljubezni, kaj takšnega?
lp


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #59 : 01 Maj 2006, 21:28:54
Kaj pa če bi prišli kar v Črnuče, pa bi se sprehodili po Sračji dolini do Rašice? ::)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)