Buška

Mushi · 2506

Mushi

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 0
  • Trmasti paćek
: 03 Maj 2006, 15:07:01
Oj.
Ok, spet mam vprašanje. In spet je povezano z Oxom  :D Sicer j pa glede njegove buške na glavi. Vem, da se je 1x udaril in to močno *še kot mladiček* in potem mu je nastala buška, ki ni izginila. Peljali smo ga veterinarji, tam pa mi je veterinar dal neko zeleno kremo, ki naj bi mu jo mazala. Ok, nekaj časa sem mazala, ampak ni zginila čisto. Potem sem jo nekam založila in ko sem ravno po enem tednu mislila po novo, sem jo zdaj našla.
A je lahko buška sicer nevarna zanj? Ko je bil še mladič ga je bolela, zdaj pa je kolikor vem ne čusti sploh  :-\
A mu lahko ostane za zmeraj? :'(



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #1 : 03 Maj 2006, 15:41:48
Ne vem sicer kako je s psi, ampak jaz sem se zaletela v polico in staknila buško na sredi glave in mi ni nikoli izginila  :D , ampak me ne boli več. Z mano, mislim, da je vse v redu, da nimam posledic zaradi tega, tako da mislim, da tudi kužku ne bi smelo nič biti.

Lp


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #2 : 03 Maj 2006, 18:37:59
Dokler se ne veča in psa ne boli, ni panike. Ni pa nič narobe, če spotoma ob kakšnem cepljenju zadevo spet pokažeš veterinarju. Sicer je pa z buškami hec - meni se je naredila ena grda na kosti na nogi po ugrizu psa. Imela sem jo zelo dolgo, sem mislila, da mi bo kar ostala, potem je pa kar enkrat brez sledu izginila.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #3 : 03 Maj 2006, 19:41:19
Rondo je imel buško, ki je zdaj nima več. ni ga nič bolela in ni bilo nobenih problemov. vsakič sem veterinarju to tudi omenila in je vedno rekel, da če je kuža štor je pač štor.  ;) ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras