Pretepanje???

Ewe · 1494

Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
: 08 Maj 2006, 21:40:34
Moj mucek je pred nekaj dnevi prišel domov in sem ga božala kot ponavadi po ličnici, ko sem prišla do leve sem opazila bunkico, mamci sem povedala, vendar se ni dokaj zmenila za to, potem pa je naslednji dan(včeraj)hodil po spalnici in mijavkav kot takrat ko je kaj narobe, ni bilo kaj videti, včeraj mucka potem celi dan ni bilo doma, danes pa enostavno zjutrja ni ničesar jedel(zmeraj poliže posodice), mami ga je božala pa ni opazila ničesar, jaz pa sem ga kot po navadi po ličnicah, ko sem se dotakn ila leve je mucek glasno zamijavkav, in tako je spet in spet, potem pa sem opazila da ima veliko zateklino, mami se je prestrašila in smo ga hitro peljali k veterinarju(od 6.30 zjutraj delati pa začne ob 7-ih)dinotu(mucku)so pobrlili dlako(dolgo dlak, zato otekline nismo opazili)in ko so mu krastico odrezali je ven priteklo vsaj deci gnoja rečenga z krvjo, dino je kastriran že od svojega 7 meseca in prej nikoli ni imel stika z mačkami in se z njimi ni dobro pozanl zadnje 2 leti(star 4 leta)pa se je začel tepsti kljub kastraciji(veterinar nam je rekel da do tega ne bo prišlo)oteklina je izginilila vendar je mucek bil celi dan zunaj(pravkar se dere v stanovanju in pleže po meni)rana je že boljša vendar me skrbi da bi se okužil rana pa mora biti odprta, totalno sem iz sebe  :'(

hvala za razumevanje :'(, ewe & dino


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 09 Maj 2006, 10:50:24
Ti spremljaj rano. Mačkon pa naj bo vsaj ta čas noter, če ga že stalno ne morate imeti v hiši.

Lp nina



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 10 Maj 2006, 16:03:04
seveda je skoz notri, rana pa kar vredu celi, dino pa je že takšen kot je bil prej (skoraj takšen :P)
predvidevam po tem da ima spet neverjeten tek :P

lp, ewe, dino in oli :-*