Kako pogosto psu menjate vodo

*nastja* · 17430

Franka

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 10 September 2006, 12:29:45
Jaz moram kar paziti da je njegova voda čista, kajti noče piti umazane vode. Ne bo pil dokler mu jo ne zamenjam. Razvajenček.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #31 : 10 September 2006, 12:33:58
Naša ima pa vodo na balkonu, ki je zaradi Mandi zaprt. Ko je žejna se postavi pred vrata, ji odprem zamenjam vodo in pije. Torej ji menjam vsakič ko je žejna, nisem pa nikoli štela kolikokrat dnevno... Sigurno pa poleti in pozimi (centralna) bolj pogosto pije kot spomladi in jeseni.
lp
T.

8)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #32 : 29 November 2006, 17:34:42
Naš pa pije vodo iz bideja:)

Iz sklede jo pije samo če smo kje drugje oz. ko je v boksu:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


malena3

  • Gost
Odgovori #33 : 03 December 2006, 23:45:08
Jaz Kal-u menjam vodo kar redno. Tudi do 6x dnevno.
Velikokrat stopi s tačko v vodo, ali pa mu pade kak briketek v vodo, k hiti jesti in piti.
Pa tudi vsakič, ko mu nalijem svežo vodo, mu izperem posodo. Kar veliko pije in poskrbim, da ima zmeraj čisto vodo.



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #34 : 04 December 2006, 11:18:47
Tudi jaz Živi menjam ene 3x do 4x dnevno. Ponavadi zjutraj ko grem od doma, potem ko pridem domov in popoldne še enkrat. Poleti pa vodo menjam večkrat. Vodo pa vedno dobi iz pipe. Čeprav jo ponavadi smukne tudi na vrt k ribniku in se tam odžeja, čeprav sploh ni žejna.  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 31 Avgust 2009, 17:42:45
No jaz Nali, vsakič, ko ji je zmanjka, to pa je skoraj vsako urco. Menjam pa ji jo tudi, če je slučajno, kakšna smet noter padla itd.


sah

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 15 September 2009, 22:03:10
jaz jo menjam kake 6x dnevno, včasih pa sigurno do 10x. Namreč, ko pije se tudi dosti sline nazaj prenese v vodo, in je vsa slinasta, in ker mu take vode ne privoščim, jo takoj ko se napije, nalijem novo. tako da je res velikokrat zamenjam. Zvečer, če je notri, pa mu točim kar iz tuša, in to lepo počasi pije.



bernc

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 28 September 2009, 09:48:22
Doma smo za na vrt kupili majhno fontano. Mati je bila prepričana, da nekje pušča, saj je zelo hitro zmanjkovalo vode v njej. Nakar smo ugotovila, da Loto zelo rad pije iz nje. Drugače vodo v posodi menjam 3x na dan, sepravi zjutraj, nekje tekom dneva in zvečer.



tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 22 Oktober 2009, 10:57:21
Mislite da lahko zvečer in čez noč umaknem posodo z vodo? Namreč moj pes zadnje dni  gre pit okoli 11ure zvečer in potem se vsako noč notri polula. Prej nikoli ni pil tako pozno in ni bilo problemov, če pa je že, je popil malo in je tudi zdržal do jutra.



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 22 Oktober 2009, 11:36:12
Če se ob taki uri napije, da se ponoči polula, bi bilo dobro preveriti ledvičke.



tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 22 Oktober 2009, 12:03:59
Hvala za odgovor. Ga bom peljala na pregled. Sicer količinsko spije isto kot včasih, samo da prej je to spil do  nekje 7ure zvečer in ob pol10-ih šel ven lulat.



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #41 : 07 November 2009, 09:53:21
Matr, sem se kar zasekirala, ko sem brala tole temo  :( Jaz moji vodo zamenjam enkrat na dan, razen če jo zmanjka, potem jo nalijem še enkrat vmes. To velja za v stanovanju, seveda, če sva zunaj, potem ji jo ponudim večkrat in vsakič svežo. Drugače pa sem mnenja, da postana voda psom prav nič ne škodi - če pomislim na vse luže in mlakuže iz katerih se napajajo, je voda iz pipe čisto premalo "začinjena"  :D



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 07 November 2009, 10:38:21
Jaz jima tudi menjam, ko zmanjka - to je navadno zvečer - pa potem zjutraj, ker ponoči zelo malo pijeta in je postana. Drugače pa tudi jaz ne vidim razloga, da bi jo menjala na vsaki dve uri, če zunaj luže pijeta :) Pa nikoli se ne zaženeta k skledi, ko vodo menjam, tako da imam občutek, da jima je postana bolj všeč  :P



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 07 November 2009, 10:42:54
Jaz moji zju3 zamenjam vodo....Če jo spije ji pač dam novo(ali če pride kakšen pes na obisk pa mu dam vodo)...
Drugače pa poleti(ko je zimski vrt odprt) najraje pije iz zalivalke-vedno(ker ji je ta voda kot kaže najboljša ::))



Blue_Star

  • Gost
Odgovori #44 : 14 Februar 2011, 21:56:42
jaz mu menjam zjutraj in popoldne, poleti mal večkrat, ker velik spije