mladiči labradorja

labi · 2762

labi

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
: 11 Maj 2006, 19:13:42
Pozdravljeni,naj prvo povem,da sem nova,prihajam iz primorske in ker sem zasledila vašo stran in vidla,mnogo zanimivih strani,sem se odločila vam pridružit in takoj prosit za en nasvet oz.mnenje..upam,da sem na pravo stran postavila uprašanje..
No,doma imamo čistokrvno labradorko brez rodovnika in smo jo dali parit z labradorcem-njegova mati labradorka,oče novofurlandec,no reč je v tem,da sta oba labradorja svetle barve,sedaj smo dobili čudovito leglo 10 mladičev,ampak vsi črni z kakšno belo liso,sedaj pa nevem,ali je možno,da so kakšni prejšnji geni,ker z drugim se ni parila...za vsako mnenje bom hvaležna in se vam lepo zahvaljujem.. ???



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #1 : 11 Maj 2006, 19:17:47
Živjo! Oče mladičkov ni čistokrven labradorec, je mešanec z labradorcem, ker je njegov oče novofundlanec, zato tudi mladiči niso čistokrvni in imajo lise. Imate 10 mešančkov :)

Pa še to- niso novofurlandci ampak novofundlandci. ;)

Lp


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #2 : 11 Maj 2006, 19:18:45
Pa še to- črni so najverjetneje tudi po novofundlandcu- dedku!  ;)

Lp


labi

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 Maj 2006, 19:22:54
 :-[ups,hvala za opozorilo za pasmo,ki je nisem prav navedla...ter hvala za pojasnilo,ja hudiča so pa mešančki,nič zato so pa taki carteki... :D



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #4 : 11 Maj 2006, 19:28:03
Kako pa to, da ste jo parili???

LP


labi

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 Maj 2006, 19:35:45
ja stvar je taka,da je sin bil pri prijatelju,ki ima tega labradorca in je prišlo...kaj smo mogli smo pustili,sicer smo šli k veterinarju pa je bilo prepozno za ustavit,tako da smo jo razglistili in lepo skrbeli do kotitve,učeraj je kotila,joj so tako lepi,še jaz ki sem nora na žvali,ma jih bomo probali oddat,upam,da v dobre roke..