Priporočilo glede operacije

Low Pro · 2088

Low Pro

  • Pesjanarček
  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 02 Avgust 2021, 16:30:49
Zdravo!
Se opravičujem, če pišem v napačno temo (sem gledal kje je največ aktivnosti)

Imam skoraj 14 letno psičko (Coton de Tulear). Pred parimi meseci so odkrili tumor pri dojki (kakorkoli se reče za psičko :D)...okoli 2 tedna nazaj smo jo ponovno peljali k veterinarju, ker je imel neke težave s trebuhom (sem mislil, da je povezavo s tem) in so ugotovili, da ima že 4 tumorčke v tem območju. Naredili so tudi krvno raziskavo in pregledali so notranje organe z ultrazvokom. Na papirju deluje vse vredu. Kri je super, tumor se za zdaj še ni naprej razširil. Veterinarka je svetovala operacijo, da odstranijo komplet maternico itd... Zdaj smo v ogromni dilemi, ker so nam rekli, da obstaja tudi možnost, da se psička ne bi zbudila, ampak glede na preglede, ki jih je naredila je optimistična, da bi morali biti vse vredu. Plačati za operacijo ni problem, ampak to dejstvo, da obstaja možnost, da se ne zbudi.... Tumor naj za zdaj ne bi bil nevaren, se pa lahko to hitro spremeni.
Zanima me če ima kdo izkušnje z operacijo pri teh letih? Je smiselno dati? Resnično ne vemo kaj bi...je bilo že kar nekaj neprespanih noči zaradi tega :(