Mišina pasja trdnjava

MIŠA · 244805

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #840 : 25 Januar 2008, 11:33:12
Evo, se taglavnega cuvaja:



Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


bullyzone

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 1
Odgovori #841 : 25 Januar 2008, 13:50:50

 :'( :'( :'( :'

Dokler imamo zive starse smo otroci, ko nam umre mama ostanemo sami ne glede na druzino in prijatelje okrog nas. Ocetov imamo lahko vec ( receno v prispodobi ), mama je ena sama! In mame nebi smele imeti dovoljenja za umiranje. Mame bi lahko umrle en dan za nami.
Missa

Tole Miša je pa zelo ganljivo napisano  :'( :'( ti dam prav. Vedi pa tudi da za mame ni hujšega, kot da pokopljejo svoje otroke, sploh če so otroci mlajši. Poznam nekaj takih mam in njihova bolečina je neizmerna  :( :'( :(

Krasno bi bilo če bi vsi živeli vekomaj a ne?! Na žalost temu ni tako, zato je bolje da pozitivno izkoristimo vsako minuto svojega življenja. ::)

Lp, Eva

PS
Zdi se mi da so tvoje lubice solidarnostno bolne, da ti ne bo preveč hudo. Upam da se čimprej pozdraviš!!  :)

Bully Zone psarna - vzreja angleških bullterrieerjev
www.bullyzone.net

Internacional bullterrier forum
www.terijer.com/forum/index.php


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #842 : 26 Januar 2008, 09:25:17
Malce pozno a nikoli prepozno ;) :P






lp


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #843 : 27 Januar 2008, 17:44:35
Aska, hvala za lepe slikce!  :-* Se priporocamo se drugic!  ;D

Danes nase macke fracke praznujejo polnih 20 mesecev. Z veliko zalostjo moram priznati, da ga je polovico nase pasje trdnjave vceraj lumpalo in smo danes tako utrujeni, da sem delanje tortice prestavila na kaksen drug dan. Zato pa nisem pozabila na rojstnodnevna darilca. Polek obilice pasjih piskotov in velikih socnih kosti sem poskrbela, da so nase cokoladne princeske ovekovecene na svojem lastnem koledarju ( ki sem ga dala delat sele v ponedeljek in je na sreco v petek ze prispel kot presenecenje za r.d.):







Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #844 : 03 Februar 2008, 21:08:09
Nase cokoladne princeske so za pusta  nasemile v prave princese s  kroncami:

Simply:


Cucka Bucka:


Seyka:


Twisty:


In se nekaj o ogledanju televizije.
 Lansko leto je bila nasa Cucka s svojo bordojsko prijateljico Luno v Parizu. Jaz sem mislila, da je na to ze pozabila. Pa ni!
 Danes popoldan se namestimo na nasi sedezni ter opremimo za gledanje filma Hooch. Ko je Cuca zagledala na ekranu bordojca Hoocha je zastartala in ga dobro prelizala cez celi ekran, ker je mislila, da je gor njena bordojska prijateljica Luna. Potem je budno spremljala vso dogajanje na ekranu in film cisto do konca spremljala. Meni se na misel ni padlo, da iz tega ne bo nic dobrega, kajti punca je pogruntala, da vrata niso samo zato, da jih odpiras zato, da prides ven, ampak tudi noter. Po vecerji, ko sem pustila Simply in Cucko sami v njuni sobi je Cucka sprobala kako se gre skozi vrata noter. V samo treh minutah je pogruntala sistem in zlezla k Simply v kletko. Sedaj sem prav besna, saj se sprasujem, zakaj na pasje filme ne dajo podobnega opozorila kot na filme za odrasle ( otrokom pod 18 let film ni priporocljiv). Za pse bi moral biti znak, ogled nadpovprecno inteligentnim psom prepovedan.
Kako pa naj jaz vem, da je bil ta film za Cucko prevec pohujsljiv? Simply se trznila ni, ga je prespala, tako kot se za princesko spodobi.

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #845 : 03 Februar 2008, 22:24:29
He he so pa posrečene tele pasje pustne maškarice - princeske :o


bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #846 : 04 Februar 2008, 22:28:18
Ajoj, res vas ne bi spoznala  :P če ne bi bilo govora na tej strani  :D Še jutri maškare, potem pa... nič več kraljičine  :'(... ali pač... naše so vedno kraljičine, a ne :o

N.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #847 : 05 Februar 2008, 05:04:16
Aska, hvala za lepe slikce!  :-* Se priporocamo se drugic!  ;D
Me veseli, da so ti všeč :)


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #848 : 07 Februar 2008, 15:13:20
Ajoj, res vas ne bi spoznala  :P če ne bi bilo govora na tej strani  :D Še jutri maškare, potem pa... nič več kraljičine  :'(... ali pač... naše so vedno kraljičine, a ne :o

Pa saj se nismo toliko spremenili  :) Ali pa?  In nase princeske so cez celo leto princeske, samo, da na dan maskarc lahko to malo bolj ocitno pokazejo. Sicer pa sama dobro ves, da jih vedno razvajamo tudi takrat, ko to ni potrebno. Nadia, gres v Celje na razstavo?

Sem nasla en filmcek, ki mi je zelo pri srcu:

http://www.youtube.com/watch?v=j0YR8smjU_E

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #849 : 07 Februar 2008, 17:09:37
Super filmček!
Ja, v CE grem, še zadnji trening pred Cruftsom, ampak samo z Bonom :P (v LJ sem ugotovila, da Ira, kot prava profi misica ne rabi več treninga :P). Pridem pa iz Železnikov, kjer imamo v soboto tekmo agilitya :o
Kaj pa ti? S katero-katerimi kraljičinami?

N.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #850 : 11 Februar 2008, 19:16:45
Bombon,

nase cokoladne princeske ne rabijo nic s te razstave, zato jo bomo kar izpustili. Ce  ne bo  ( prav si prebrala ) slo vse po planu se bomo prijavili na dvojni CACIB v aprilu. Ni pa vse od mene odvisno. Bomo pa drzali pesti za vas in v soboto kakor v nedeljo. Mogoce bomo celo prisli pofirbcat, ce bo Bog dal.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #851 : 11 Februar 2008, 19:34:04
Nič ne rabiš pesti držat, mi tudi nič ne rabimo, samo malo polaufat po ringu ;) da bo v Angliji šlo lepše :o

N.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #852 : 17 Februar 2008, 13:21:04
To je zelo lepo za slisat - "nic ne potrebujemo... ;D"!  Mogoce bomo vseeno prisli navijat za vas  ;) ( tako, za stos, da ne pridemo iz vaje  :P )

Tudi mi nic ne potrebujemo s te razstave, zato nismo nic prijavili. Cakamo na kaksen  pameten cacib, ker od tam pa "krvavo" rabimo se en cac  8).

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #853 : 25 Februar 2008, 17:24:45
Nase macke fracke so vceraj bile zelo pridne. Twisty se je celo sprehodila po celjskem razstavnem prostoru in nasla dovolj rok za crklanje. Tudi Zoro jih je ulovil nekaj zunaj na parkiriscu. Potem pa sem njihovo pridnost nagradila z dolgim in soncnim sprehodom:











In se nasa Saska:



Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #854 : 27 Februar 2008, 00:41:56
Miša, ti maš pa nek fetiš, da slikaš pse, medtem ko... najbolj rabijo mir. Ampak kera velepomembna faca na drugo fotki. 8)


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #855 : 28 Februar 2008, 07:42:58
Saj imajo svoj mir, jaz stojim metre vztran  ;D













Imam pa res en pasji motiv, ki mi je ljub in jih zelo rada slikam v tistem polozaju, samo to ni tale, ki si ga ti pogruntala, nutella :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #856 : 13 Marec 2008, 08:07:20
Se tukaj,da vas naprosim,

 javite se mi tisti, ki sem spregledala vam poslati novo stevilko mobilca.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #857 : 21 Marec 2008, 12:55:40
Citiraj
Danes mineva leto dni..
Silvester, pogrešamo te!
Tudi tvojim sestrcam manjkaš.

Naj te angelčki čuvajo, srček moj mali 

Miša,kaj pa je bilo s Silvestrom?



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #858 : 21 Marec 2008, 18:21:16
In zakaj tebe nyssa, to sploh zanima?  Se cutis kaj oskodovano v zvezi s tem mladickom? Potem ti svetujem, da poklices http://www.klinika-vtz.si/ in se pozanimas v zvezi z njegovo zdravstveno  anamnezo, ceprav mocno sumim, da se bodo sploh zeleli s teboj o tem pogovarjati.  Mene nimas pravice o tem sprasevati, ker te ne poznam, ker nisi bila njegov potencialni kupec ( ta mladicek niti nikoli ni bil namenjen za prodajo) in ker ne spadas v moj osebni krog ljudi s katerimi bi o tem primeru sploh debatirala!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #859 : 21 Marec 2008, 19:27:57
Maodna, kakšna reakcija   ::)
Saj te je samo lepo vprašala kaj je bilo z njim in ni mislila sprožati nobenih provokacij. Sploh pa ne takšnega odziva  ::)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #860 : 21 Marec 2008, 19:39:57
  Daj ga srat se ti, no!  ;D 

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #861 : 21 Marec 2008, 19:44:23
Ok, ne razumem, ampak kaj je takega v temu da človek kulturno vpraša kaj se je zgodilo z določenim psom?
A je v tem kaj slabega slučajno ?
In glede na to, da pišeš na forum, med drugim tudi o dotičnem psu, zakaj pa nas ne bi zanimalo?



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #862 : 21 Marec 2008, 19:47:58
Celotni pasji trdnjavi Fort Bones želimo lepe in vesele velikonočne praznike  :-*



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #863 : 21 Marec 2008, 19:57:54
Ok, ne razumem, ampak kaj je takega v temu da človek kulturno vpraša kaj se je zgodilo z določenim psom?
A je v tem kaj slabega slučajno ?
In glede na to, da pišeš na forum, med drugim tudi o dotičnem psu, zakaj pa nas ne bi zanimalo?

Pocakaj, da bos se malo zrasla in si nabrala izkusnje, pa ne bos z neumnimi vprasanji nabijala brezveznih postov.  In ce ti moj ton ni vsec, potem me ni treba citati. Jaz nikjer nisem na tem forumu reklamirala svojega legla, ga financno trzila, sploh pa se mi ne da ukvarjati z nedoletno mladino, ker danes pa res ne maram otrok v svoji blizini, kljub temu, da sem ze vecerjala. Veliko bolj druzbeno koristno delo bos opravila ti in tebi podobni, ce boste sli zajckom pomagat iskat pirhe!

Satinka, hvala, tudi tebi, Larsu in tvojim domacim!  :-* In poseben pozdrav od tvoje Cucke Bucke iz njenega potepanja po Hrvaski ta teden:



Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #864 : 21 Marec 2008, 20:05:11
geez,Miša,kdo pa te zaslišuje?  ::) Kakšen over reaciton...
Samo zanimalo me je,ker sem te že takrat vprašala,pa ni bilo odgovora,pa sem spet vprašala,ane?
Če ti ne paše odgovorit,pač napiši : Na to vprašanje nočem odgovoriti ;) Ne pa da napadeš z vsem kar imaš  ::)

Miša,niti ne vem,če imaš kaj proti meni ali ne,samo ni mi jasno s čim sem si zaslužila takle odziv. Očitno bom tudi jaz morala skakat v luft,ko me bo kdo kaj vprašal-tako kot izkušeni in starejši počnete.
Lesson learned ;)

Sploh mi ni jasno o kakšnem ''primeru'' govoriš,jasno pa mi je,da te sprašujem zadeve,o katerih pišeš na javnem delu foruma in razglabljaš o njih,ko pa te vprašam,pa tišina.

Odraslo in izkušeno,ni kaj ;) Mislim,da bi bilo pomagati zajčku iskati pirhe sproščujoče za vse,koristno pa tudi  ;)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #865 : 21 Marec 2008, 20:08:05
Glede na tvoje izkušnje MIŠA, bi jaz prej pričakovala  tvojo modrost, ne pa probleme z mentalnim zdravjem (očitno).......

 ::)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #866 : 21 Marec 2008, 20:18:40
No, sedaj sta se izkasljali, happy  ::)

In, ne nobene ne poznam, proti nobeni nimam nic, le zelje  nimam debatirati o stvareh za katere smatram, da se vaju ne ticejo. Zato tudi ne odgovarjam na vprasanja, ki se ne ticejo doticnega. Ne samo v tej, tudi v drugih temah, ce se nista opazili.

Pac ne maram  nesramnih otrok v svoji blizini, to je vse!

Dovolj prijazno  ???  Bosta upostevali zelje stare kure?

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #867 : 21 Marec 2008, 20:28:16
Miša,učili so me,naj starejše spoštujem. Kasneje sem se naučila,naj spoštujem bolj izkušene in modre od mene. Ampak ni mi jasno kako se obnašat,ko se starejši in izkušenejši spustijo na primitivno raven in se obnašajo,tako kot se ti zdaj.
Napadi za brezveze,brez utemeljitve,brez pojasnila.
Če rečem kaj nazaj,bom nevzgojena smRklja,če pa sem tiho pa kaj?

Kaj dosežem s tem? Miša,ponavadi od odraslih(kot si praviš,da si) pričakujemo določen odnos,ki naj bi bil na nivoju,ne pa sarkazma,žaljivk in degradiranja.
Rekla bi ti: Umiri se malo,pa mi nekaj preprečuje,ker se mi zdi,da se je le vredno potrudit in ohranit svoje dostojanstvo,tudi kadar ljudje okoli tebe izgubijo pamet in svojo integriteto. Vsaj zame

In morda ti ne maraš nesramnih otrok, z enako mero nazaj ne maram tečnih starcev, ki mi pribijajo in vbijajo v glavo da so najpametnejši, in da sem jaz samo en kos dreka na cesti, ki ga ni vredno pogledat. Oprosti, ampak tako naj bi se obnašala odrasla, zrela oseba?

Če maš pa samo slab dan, pa bog pomagaj, če ni druzga je bolje it jokat na luster kot sproščat svoje frustracije
 na forumih.



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #868 : 21 Marec 2008, 20:35:31
In zakaj tebe nyssa, to sploh zanima?  Se cutis kaj oskodovano v zvezi s tem mladickom? Potem ti svetujem, da poklices http://www.klinika-vtz.si/ in se pozanimas v zvezi z njegovo zdravstveno  anamnezo, ceprav mocno sumim, da se bodo sploh zeleli s teboj o tem pogovarjati.  Mene nimas pravice o tem sprasevati, ker te ne poznam, ker nisi bila njegov potencialni kupec ( ta mladicek niti nikoli ni bil namenjen za prodajo) in ker ne spadas v moj osebni krog ljudi s katerimi bi o tem primeru sploh debatirala!

Missa
No no Misa, dej se malo kontrolirej no! Nyssa te je samo vprasala kaj je bilo z Silvestrom, in mislim da ima vso pravico do tega, glede na to da o njemu javno pises na forum. Ce pa pac kaj skrivas ali o tem noces govoriti, ga pa sploh ni treba omenjat, ce kasneje na vprasanje povezano z njim ne znas prijazno oz. NORMALNO odgovoriti.
Sploh pa nevem kaj se tukaj za brezveze usajas, raje pojdi v temo o Nemskih dogah pa odgovori na tistih par vprasanj, katere tako vztrajno ignoriras ze lep cas.
Itak je najboljse kokodakat po forumih, ko te pa kdo kaj vprasa je pa tisina ane? Valda. Pa ce se to vprasanje nanasa na Silvestra, na Aykija in ostale ''civave'', ali pa na tvojo bivso mastincico ''Betko pastetko'', a mam prav?

In edini ''nesramen otrok'' v tej temi si ti, pa da ne recem za povrh se nevzgojen, glede na to da si na razstavi v Celju stala 2m stran od mene pa nisi znala pozdravit.

@Jackie, hehe ne sekiraj se, to je samo kriza srednjih let  ;D



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #869 : 21 Marec 2008, 20:38:25
Miša,zakaj pa potem napišeš na javni del stvari,ki se nas ne tičejo?

Oprosti,samo če se nas ne tiče,mi ni jasno zakaj potem deliš z nami? Ko pa nismo vredni oz.karkoli ti že pač misliš? Žal pa ne morem vedet,ali lahko vprašam ali ne...misli zaenkrat še ne berem ;)

Izkašljat se nimam kaj;nad tabo pa še posebej ne,menim pa da je prav,da se zadeve razčistijo-tako:do konca. Takrat bom happy. ;)

Kdo pa je bil nesramen,pa ne vem-res ne  :-\

Oz. saj veš....aciton-reaction ;)