Glasba

zoe · 105581

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #30 : 21 Maj 2006, 10:57:55
Tudi jaz gledam danes ponovitev, ker včeraj nisem mogla gledat. No za zmagovalno pesem sem pa že vseeno včeraj vedela ;D ;D Tako njihovi kostumi (nekaj čisto odštekanega, podobno kot kostumi iz Gospodarja prstanov ;)) in tako pesem mi je bila kot že prej napisala všeč in sem ves cajt za te Fince navijala...lp


Lola

  • Gost
Odgovori #31 : 21 Maj 2006, 11:26:56
Ah pesem moja štikla nima pomena, ne vem v čemu je fora rizi bizija in afrike paprike kr neki u glavnem, meni ni všeč



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #32 : 21 Maj 2006, 11:37:19
Meni tudi ta tako zelo opevan komad Štikla ni bila všeč.


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #33 : 21 Maj 2006, 11:54:25
Zmaga fincev mi je všeč predvsem zaradi ene stvari: da bo drugo leto (vsaj upam ::) ;D) malo manj cigu-migu-hojla-dra komadov. ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #34 : 21 Maj 2006, 12:00:21
Hehe...ima kdo sliko Lordov brez mask?Jaz sem našla eno sicer na internetu,pa jih je 6 pa še brez ženske so :-\.Tako,da sploh ne vem,če je to to.
Aja še nekaj.Je na eurosongu playback (ne vem,če je prav napisano :-[).Ker so el. kitare brez kablov...petje v živo,igranje ne?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lola

  • Gost
Odgovori #35 : 21 Maj 2006, 12:12:44
Ja jaz bi jih tudi rada vidla brez maske, me prav zanima kdo so.

Zmaga fincev mi je všeč predvsem zaradi ene stvari: da bo drugo leto (vsaj upam ::) ;D) malo manj cigu-migu-hojla-dra komadov. ;)

Se strinjam!

Drugače pa evrosong ni na playback :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #36 : 21 Maj 2006, 12:17:53
galy res verjetno drugo leto bo več rock komadov in to me veseli, pa da bo čim manj teh cigu migu ipd muske.

T.M.T. to tud mene zanima, kako izgledajo brez teh mask. So pa res posrečeni bili z temi maskami, pa ne vem kdaj se je že zgodilo, da že kmalu na začetku glasovanja bil že znan zmagovalec ( no kar se točko tiče mislim, ker so krepko vodili)...

lp


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #37 : 21 Maj 2006, 12:20:14
oo carsko da so Lordi zmagal. ful sem vesela, vsi smo veseli  ;). res super končno neki druzga neki bolšiga ;D. upam, da bo nasledn let tudi kaj takega ne a da je vse isto. drgač mi je bla všeč Rusija tko, da sm tudi za to vesela da so 2 in pa We are the winners ful huda pesem.Pojave so vsi. :D :) Drugače pa sem včeraj gledala ... vsen, če Dežan nebi komentiral zraven, k je taku pametn da glava peče.

no če kdo najde sliko brez mask...naj kar tuki pokaže, da vidmo vsi ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #38 : 21 Maj 2006, 12:31:36
irenchy  ja ta pesem We are the winners je res ful odštekana tud in me veseli, da je bila tudi kar visoko uvrščena ;D
Mislim,da ko pri nas ne bi bilo tolko kuhinje, bi poslali tud kaksega bolj primernega predstavnika. Ta Deržan itak ni imel šans za napredovanje na finale, pa tudi pesem mi njegova niti malo ni bila všeč. Samo vseeno bolje brez komentarja te kuhinje. Pa to  Deržanovo komentiranje je bilo kot si napisala res tako , da te glava peče, se mi zdi , da je od slave že kar nekaj  cm zrasel v višino ;) ;D

lp


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #39 : 21 Maj 2006, 13:34:58
vsen, če Dežan nebi komentiral zraven, k je taku pametn da glava peče.

Meni je tale Dežan katastrofalno komentiral izbor. Ni mogel skirit, za katerega navija (Bosna-12 pik, On; SUPERRRRRRRR)pa kako ne privošči Fincem zmage. Njegovi komentarji so bili neokusni in žaljivi do nekaterih...

Drugače pa privoščim Fincem. Evrosong je daleč od tistega, kar je bil. Zmagujejo tisti, ki bolj izstopajo (ženske se ližejo med seboj, slačijo, mođki se preoblačijo v ženske itd.). Politično ozadje pa tudi pripomore pri izboru... Eni in isti komadi vsako leto... Vsako leto je vsaj en Abba in Logan wannabe...


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #40 : 21 Maj 2006, 13:44:16
Meni sta bili najbolj všeč Švedska in Belgija(ki pa žal ni  prišla v finale)... ;) ;D :D

Anžejevo komentiranje je bilo pa res moteče... ::)

lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #41 : 21 Maj 2006, 13:47:58
Ah pesem moja štikla nima pomena, ne vem v čemu je fora rizi bizija in afrike paprike kr neki u glavnem, meni ni všeč
Severin izgovor na to je bil, da je to dadaistična pesem. Severina pa umetnost oz. dadaizem?  ;D Jea rajt!  ::) Mislim no comment. Komad mi je eden izmed najslabših na Evroviziji.


Lola

  • Gost
Odgovori #42 : 21 Maj 2006, 13:51:22
ne ne sej je pravilno povedala, dadaizem izhaja iz otroške govorice ''da da'' meni se zdi pesem res otroška že vsaj po tem kakšen je nivo razumevanja. Dežan je tudi mene motil, res je že poln samega sebe če se mene praša. Najbolj me je zamotil komentar '' we are the loosers''



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #43 : 21 Maj 2006, 13:51:49
Meni je tale Dežan katastrofalno komentiral izbor. Ni mogel skirit, za katerega navija (Bosna-12 pik, On; SUPERRRRRRRR)pa kako ne privošči Fincem zmage. Njegovi komentarji so bili neokusni in žaljivi do nekaterih...
Smrtni greh RTV-ja, da so Dežana spustili v komentatorsko kabino! Obnašal se je kot razvajena 6-letna smrklja! In on, ki se ima za ne vem kakšnega intelektualca! Kakor si napisala 5rca: neokusno, žaljivo in predvsem dokaz, da se take narcistične in razvajene mularije ne sme spuščati pred mikrofon (in on potem vodi Jasno in glasno.... no comment  :-X ).


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #44 : 21 Maj 2006, 13:53:40
ne ne sej je pravilno povedala, dadaizem izhaja iz otroške govorice ''da da'' meni se zdi pesem res otroška že vsaj po tem kakšen je nivo razumevanja.
Vem kaj pomeni dadaizem, ampak ta pesem mi ni dadaistična. Zame kaže zgolj na pomanjkanje domišljije. Mogoče zato, ker nisem fan Severine (tudi melodija mi ni všeč) in ona je uporabila besedo "dadaizem" zato, da bi izpadlo na kako visokem nivoju je njena pesem - ker je pač dadaistična.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #45 : 21 Maj 2006, 13:59:31
ta moja štikla je polom od pesmi....

Ma do zdaj sem vedno gledala in mi je blo še vedno žal, letos mi je bilo pa super...sploh potem ko so glasove dajal. naslenje leto pomoje nebo nobene no UPAM  nobene najnananajanana al kako že gre.

glede Dežana ja...najprej preveč očitno govori, kako mu niso všeč na koncu pa reče nene saj so te Lordi prav vredu oz. nekaj v tem smislu. in potem reče nevem kje je to rekel sam zase, da pove kar misli...o ja seveda.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #46 : 21 Maj 2006, 14:12:54
Jaz ponavadi ne gledam evrosonga (res ni več na nivoju - vse je isto). Letos sem namerno gledala glasovanje. In bila z vsakim glasom bolj navdušena. Posebno, ko se je videlo, kako gredo teli Dežanu v nos.  ;D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #47 : 21 Maj 2006, 14:48:00
Ampak res se je Dežan oglašal takratko,ko ga je bilo najman treba.Glede malte,ki je ime še kar komad,tudi dobro zapet je bil on pa gre govorit,da nič čudnega da nimajo nič točk.
Ni mi pa jasno,kako je Slovenija dala BiH toliko točk...se vidi,da so v Slo. sami bosanci in cigani (pa nisem rasistično nagnjena,ampak pesem je bila poden).
Štikla pa je bila meni norod dobra,ker je bila "kr neki" ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #48 : 21 Maj 2006, 15:13:43
Ja res tole Deržanovo komentiranje je mene ful motilo, res pod nobenim pogojem ne bi smel on komentirati, enkrat čez ene govori, drugič pa pravi sej so kar vredu ??? Evrosonga ne maram gledati, samo letos ko v predizboru slišala te Fince pa sem vsaj ponovitev gledala, res so ful popestrili evrosong in upam, da drugo leto bo čim več rokerjev. Se je pa res drugače ta evrosong izredno poslabšal, ena bolj naga kot druga, drugi bolj polizan kot drugi in sploh ni več to kar je bilo včasih. Pa da še vsako leto kdo Abbo poskuša oponašati ipd....lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #49 : 21 Maj 2006, 15:20:42
Jst pa nisem uspela do konca pogledati, ker sem zaspala, tko da tudi Dežana nisem slišala (po komentarjih sode še na srečo  ::) ), so mi bili pa teli Finci res zakon (samo nisem pričakovala da bodo zmagali, glede na prejšnji izbor zmagovalke). Ampak Rus po moje ni znal tudi približno plesati  :D  ;D Noge je levo pa desno metal  :D Mi je bila pa všeč tista baletka ki je prišla iz klavirja.

 Štikle pa sploh ne bom komentirala  :-X Pa BiH je po moje dobila toliko glasov samo zato ker jih izven njihove države živi več kot pa je vseh nas v Sloveniji  :)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #50 : 21 Maj 2006, 15:55:34
   dadaizem -zma m (i) um. zahodnoevropska
umetnostna smer po prvi svetovni vojni,
zametavajoča vsebino in obliko: manifest dadaizma

 :D

Aja .. Lordi .. ja so bli res ful dobri. Jih bi pa rada vidla brez mask. Pri štikli mi je bilo všeč tisto plesanje. Ko so se primli za ramena  :D ;) pa densali  ;D
Drugač je blo pa fajn ko je pršla bela baletka iz klavirja pri Rusiji.
Pa zelo mi je žal za Romunijo, ker je bila pesem ful dobra.

Sem našla njihovo stran ampak so nažalost tam gor samo slike v maskah. Še malo iščem. Če jih najdem bom vam jih prilepla.  :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #51 : 21 Maj 2006, 16:22:48
*nastja* če si že našla njihovo stran, daj semkaj link. Sem tu sama malce brskala, pa nič ne najdem , da bi bili kje brez mask, se mi dozdeva, da so kar staln že v te maske namaskirnai, sej dolgo časa tako ne bodo zanimivi, da bi se za temi maskami skrivali, se bodo slej ko prej razkrinkali ;) ;D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #52 : 21 Maj 2006, 16:25:40
Če greš v google in vpišeš Lordi,daš slike dobiš ven take slike,da te je kar strah :o
http://www.lordi.org/

Pa še od eurosonga:
http://www.eurovision.tv/english/photo_frameset.htm?currentpage=http://www.eurovision.tv/english/start_photo.htm

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #53 : 21 Maj 2006, 16:33:57
Po mojem slik od Lordov v civilu ne boste našli. V intervjuju po zmagi na Evrosongu je mr. Lordi (pevec) povedal, da so jih nekateri oboževalci sicer videli brez kostumov, vendar pa jih nihče ne sme fotografirati. Je pa rekel, da med sprehajanjem svojih psov ne nosi maske, hehe.  :P
Sicer pa sem še nekje prebrala, da se kot Lordi povsod pojavljajo v kostumih in se brez njih nočejo ne intervjuvati in ne fotografirati, tako da Lordi so pač Lordi. V neki finski reviji so sicer objavili fotografijo mr. Lordija v civilu, kar je Lordi označil za zelo grob poseg v njihovo zasebnost in kot poskus uničenja njihove podobe, ki so jo gradili 10 let.
Sicer pa če so se skrivali več kot 10 let, se bodo pa še naprej.
Sploh pa to niso ljudje, to so pošasti. Lordi v človeški obliki ne obstajajo.  8)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #54 : 21 Maj 2006, 17:37:21
Hmmmm,hmmm...tale slika je na njihovi strani http://www.drakkar.de/images/secretdiscovery_2006_01.jpg

Sej kr ok tipčki zgledajo,če to so oni...samo ne vem zakaj,če njihovih slik ni,zakaj je ta slika na njihovi strani ???
http://www.drakkar.de/cgi-bin/dr_fotoarchiv.pl?command=einzelpics&bandid=37&fotoid=463

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #55 : 21 Maj 2006, 17:56:48
T.M.T. ja potem na tej fotko so to oni. Ta prvi čisto vspredaj na fotki se mi dozdeva , da mora biti pevec ;) ;D


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #56 : 21 Maj 2006, 19:03:23
Ne, to niso Lordi. To je nek drug band http://www.secret-discovery.de .

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #57 : 21 Maj 2006, 19:15:17
Lordi imajo eno punco vmes, a nimajo?


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #58 : 21 Maj 2006, 21:40:56
5trca ja Lordi so imeli eno punco vmes, samo lahko je samo vokalistka in ni vedno z njimi. Drugače pa ne vem zakaj to ne bi bili omni, če so na njihovi strani, ketero je T.M.T. dodala. No tolje je tud s te strani:http://www.drakkar.de/cgi-bin/dr_fotoarchiv.pl?command=view&bandid=37.
Tako newfka, moje menje je, da so to oni. Ne vem zakaj bi dajali fotke na njihovi strani od enega čisto iks folka, pa še ta na fotki čisto vspredaj, je čisto pevcu podoben, tako da..lp


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #59 : 22 Maj 2006, 11:18:05
Tisto ni uradna stran od Lordov, ampak od neke založbe, pri kateri poleg Lordov, izdaja tudi ta skupina Secret Discovery (od katere je tudi ta fotka) in še cel kup drugih.
Sicer pa na linku, ki sem ga dala zgoraj piše, da se pevec te skupine imenuje Kai Hoffmann. Pevec Lordov pa je Tomi Putaansuu.
Tole je pa uradna stran http://www.lordi.org/ .

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com