Glasba

zoe · 106315

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #360 : 06 Julij 2007, 07:42:38
Ja skupaj z Albo in ja na koncu je mal hecno zgledal ...voušššš in samo še pogled na roadie, ki so začeli pospravljati opremo, drugače pa moram reči da koncert mi je bil zelo všeč, tudi predskupina je bil dobro izbrana tako da so publiko res dobro ogrel.

Sem bila pa razočarana nad kulturo nekaterih v parterju, ma pijačo še nekak preživiš ampak cigarete in nekateri to kar sredi koncerta >:(

Petrca kje si bla, na tribunah ali parterju? Nama z Barby bi se uspelo glih do ograde prebit, če bi Pink odpela še par komadov :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #361 : 06 Julij 2007, 09:01:42
Petrca Pink se je poslovila, ampak je na malo nenavaden način. Nič ni bilo slišat, sem pa iz njenih ustnic prebrala good night.

Mi je bil zelo dober koncert, malo kratko sicer, ampak energijska bomba. Ni mi žal :).

Je pa tudi mene motilo kajenje na parterju. Že tako je bilo vroče.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #362 : 06 Julij 2007, 09:53:25
Bila včeraj na Pink - na tribuni kot vedno (me ne spraviš na parter  ::) ). Koncert je bil (kljub kratkemu času) odličen! Pink je res ena energijska bombica in bilo je noro. Edino kar me je zmotilo je bila ogromna pavza med predskupino in Pink (tako dolge pavze še na nobenem koncertu nisem zasledila  ??? ), kratkost koncerta in neklasičen konec.  :( običajno se izvajalca še za kakšen komad prikliče nazaj na oder, zdaj je blo pa kar... konec.  :( No ja, all good things must come to the end. ;)

Aja, pa še ena zanimivost, ki mi je padla v oči - predskupina nas je ogovarjala v hrvaščini (ker jih je tako naučil njihov ne vem kdo)  :( , pinkina članica zasedbe pa v slovenščini (ker je bila sama pač part slovenian).  8) :)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #363 : 06 Julij 2007, 09:53:47
Saj je v zadnjem komadu tud večkrat ponovila "thank you" in mahala, sam mi to takrat ni delovalo kot poslovilo. Sam OK...dobra je, da je sploh pela glede na bolezen, ki jo je pred kratkim imela. Menda je dokončno še ni prebolela.

Na splošno pa mi je bil tako nastop Pink, kot tudi predskupine zelo všeč. In tudi mene so motili kadilci v nabitem parterju. Že tako se stiskaš, potem ti pa še nekdo s cigaretom maha  >:(. Jaz, cerae in tincy smo bili v prvih vrstah parterja. Občasno sem imela nekaj težav s pogledom na oder, ker je pred menoj stal ogrooomen moški. In kot nalašč se je vedno premikal skladno z mano  :D.

Z mobitelom mi je celo uspel nekaj filmčkov posnet  :o. Za silo so dobri.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #364 : 06 Julij 2007, 09:58:36
Pink je zakon :o :o :o :D :D

Men je blo res ful fajn, ni mi niti malo žal, da sm šla... škoda k ni delj trajal, sam tud če bi 3 ure pela mi ne bi blo dost :D hvalabogu da smo sploh mel koncert ;D je pa dokazala da je res faca 8)
Upam, da pride še kdaj :-[



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #365 : 06 Julij 2007, 10:14:56
Ja Petrca tudi pred nama so bili naprej trije ogromni moški, potem sva šli malo bolj levo in imeli prekrasen razgled.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #366 : 06 Julij 2007, 10:52:23
Scythe če sem jih prav zastopla njihov maneger za merchandise, ki je hrvat po rodu. Sva se tudi midve ja malo borile z visokorasleži in se zabavale z idejo za organizatorje da se v prve vrste spusti najprej visoke do 1,70 m, šele nato večje od tega :o :D ;)
Ja res je blo super, folk je bil cel cajt skupaj z njo v movingu.


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #367 : 06 Julij 2007, 11:39:46
Scythe če sem jih prav zastopla njihov maneger za merchandise, ki je hrvat po rodu.
Ja to sm slišala, samo nisem znala v slovenščino prevest, ker res ne vem kakšen poklic je to pri nas....  ??? Menedžer promocije, prodaje? ...  :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #368 : 06 Julij 2007, 11:49:08
Manager, ki je zadolžen za prodajo njihovih cd-jev in drugega trgovskega blaga. kako se je pa imenovala predskupina?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #369 : 06 Julij 2007, 11:59:29
Manager, ki je zadolžen za prodajo njihovih cd-jev in drugega trgovskega blaga. kako se je pa imenovala predskupina?

Sorgente


Juja

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #370 : 12 Julij 2007, 17:16:16
Vrjemi, da nisi čisto nič zamudila.

wow... sm slišala da je blo slabo vreme... samo da je bilo tako huudo mi pa nihče ni omenil... Upam, da bodo Linkin Park še kdaj tako blizu... pa da jih ne bom spet zamudila  :P



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #371 : 28 Julij 2007, 01:47:41
Je bil kdo danes na Kranfestu na Siddarthi? Jaz sem bila in je bil kot vedno na njihovih koncertih res mega super :D. Res so zakon :o Ker fotke ne bi ratale, sem raje snemala filmčke ;D dokler ni baterija šla :-\


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #372 : 28 Julij 2007, 02:00:54
Oooo ti si tudi že tukaj :P Ja res super so bili ;D Upam, da jutri (oz. danes ;)) greva še Tonija poslušat in se ti bo spet uspelo prebiti v prvo vrsto in vse lepo posneti! :o ... Čakam filmčke na msn-u!



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #373 : 28 Julij 2007, 02:10:24
No ja verjetno se bo danes zvečer lažje prebiti proti prvi vrsti ;) :P Filmčki pa katere sem videla so tak tak, eni ok drugi slabši. Od enournega snemanja pa bo že kaj vredu ;) Nimaš kaj, če te ljudje rukajo :-\ Za spomin so pa le :P

lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #374 : 28 Julij 2007, 23:52:15
Kmalu se začne Trnfest :o Bo kdo iz pesjanarja šel kdaj na kak konceret tja???


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #375 : 28 September 2007, 17:39:26
Naslednji petek je koncert od Sidarthe v hali Tivoli :o :o Gre iz pesjanarja še kdo na ta koncert??


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #376 : 28 September 2007, 17:42:50
Moj brat. ;D

Lp Alja



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #377 : 28 September 2007, 17:49:41
O!
Tjashy in ''tastaradva''  ;D
Lp,Tjaša



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #378 : 28 September 2007, 17:52:49
TYASHY a res :D Imate karte že kupljene in za kateri konec dvorane 8) Baje za parkur je že vse razprodano ;)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #379 : 28 September 2007, 17:53:59
Oj!
Karte še ne  :( Oči pravi, da se bo s sodelavcem zmenil... Jaz komaj čakam  :D :o
Lp,Tjaša



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #380 : 28 September 2007, 18:01:43
No potem pa čimprej v nakup kart, da jih prej ne zmanjka, ker je velik naval :P Jaz imam za zahod karto ;) Za parter, ker sem pozno jo kupila nisem imela možnosti :-\
lp


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #381 : 28 September 2007, 20:24:14
Jaz in moj dragi greva tud na Suddhartin maraton  :o. Karte imava za zahodno tribuno. Sva bila pa z nakupom že zeloooo zgodna in sva lahko izbirala. Itak se bo po mojem folk na koncu pomešal. Sej je bilo pri Pink isto.

Aska, za kateri del imaš karto? Enkar pišeš za zahod, potem pa za parter.  :-[


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #382 : 28 September 2007, 20:44:25
Jaz in moj dragi greva tud na Suddhartin maraton  :o. Karte imava za zahodno tribuno. Sva bila pa z nakupom že zeloooo zgodna in sva lahko izbirala. Itak se bo po mojem folk na koncu pomešal. Sej je bilo pri Pink isto.
Za to zahodno tribuno imam karto. Kar se parterja tiče, sem pisala, da ni več na razpolago za tisti del. Sem nerodno prej napisla (premalo) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[Itak tokrat se nisem imela namena gužvat v parterju ;), se bom rajši na tribuni :P Mogoče pa se vidimo :o


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #383 : 28 September 2007, 20:46:38
Koliko pa so stale karte?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #384 : 28 September 2007, 20:47:27
V predprodaji 20,00 EUR


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #385 : 28 September 2007, 22:12:16
O, šele zdele sem vidla tole. Jaz grem tud na koncert in prav komaj čakam  :o :o Smo pa tudi mi na zahodni tribuni.


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #386 : 28 September 2007, 23:01:41
Men je ful žal de tisti vikend ne morem... :( ah pa drugič :P

btw. veste, da so bile karte, če si bil med prvimi 1000 kupci 17€ hehe

lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #387 : 29 September 2007, 05:37:10
btw. veste, da so bile karte, če si bil med prvimi 1000 kupci 17€ hehe
Ja seveda sem vedela :P


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #388 : 29 September 2007, 11:03:38
Aaaa jst bi tut šla  :o Sam še nimam kart  :-\ Upam da jih bom uspela dobiti. Bo treba mal pohitet  ::)



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #389 : 29 September 2007, 14:19:12
Kanchy, karte so razprodane, saj tako piše na Siddhartini spletni strani. Pa moja mami je šla okrog 11.00 v Big banga, pa so rekli da so jih že takoj zjutraj prodali še tistih nekaj kar jih je bilo. Jaz sem jih zdajle naročila preko neta, na strani vstopnice.com, kjer so še na voljo, dokler ne bo napisa razprodano pri siddhartinem maratonu. ;)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.