Šarpej [Shar Pei]

Ch · 463643

All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 10 Avgust 2007, 21:22:02
Ja tudi mi pridemo septembra v Varpolje jutri pa nas žal ne bo :'( Fajn zrihtajte vsi ki greste bomo mislili na vas   :)



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #361 : 11 Avgust 2007, 09:34:35
Tudi nas danes ne bo. Upam, da se bodo gubice dobro držale v tem deževnem vremenu.  8)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #362 : 11 Avgust 2007, 13:57:28
jaz sem danes božala ljubke šarpeje pred Mr. Petom.....tok so bli luštni (še posebej dva mladička, ki sta se igrala v ograjici...)

če me mogoče kdo spozna....oranžna majica in siva jopica, kavbojke, dolgi rjavi lasje, frufru.....
Me je kdo videl?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Candy

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #363 : 11 Avgust 2007, 17:20:03
No me pa smo se šle malo pokazat :)

Candy bila navdušena nad malimi gubicami, jst pa seveda tud. ;D
lp


_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #364 : 13 Avgust 2007, 22:54:01
Dober večer!

Gdaj se bo gospodična iz foruma pohvalila za novo kepico? :D:D

Čestitke...

Čist preveč ti zavidam veš?  :-[  :P

Čim več veselja z novo gubico!!




Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #365 : 14 Avgust 2007, 09:55:15
A  je morda kdo svojega shar pei-a,med dopustom dal v "hotel" za hišne ljubljence v Boračevi?(no,nevem če je hotel)
Ker je med julijem bil tam en tak luštkan šarpejček. :-*



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #366 : 14 Avgust 2007, 10:16:58
Hvala, Tai, za ta prisrčni napovednik in dobre želje  :D. Glede na to, da si napisal, da te malo daje zavist, lahko v prihodnosti pričakujemo podobno novico še od tebe  :o?

Torej, od petka zvečer ima naša Šar-lotka sostanovalko z imenom Ru, ki jo ljubkovalno kličemo Ru-kola  ::)  :P.


Z Lotko sta se super ujeli, ''ta velika sestra'' se igra mamo in ima ''otročička'' večino časa na očeh.  :P




Razbojnici vsem gubicam pošiljata en velik cmok.  :)




Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #367 : 14 Avgust 2007, 10:19:27
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Kakšni luškani gubici! :-* :-* :-*



soli

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 3
Odgovori #368 : 14 Avgust 2007, 11:27:09
Alya, mi smo imeli našega kar s seboj na morju, tako, da smo mu prihranili "traume"  ;D. Naš pesjan je bil z nami drugič na dopustu in se je kar dobro obneslo. Imamo srečo, da smo v apartmaju tik ob morju, tako, da je pesjan cel dan pred hišo v senci in cel dan tudi prespi. Po mojem bi ga lahko s hišo vred odnesli, tako je drnjohal  ;D. Dvakrat na dan sva šla na dolg sprehod in to zjutraj in zvečer, takrat si je obvezno privoščil tudi osvežilne kopeli v morju, to je bilo pa tudi vse. Vsi okrog nas so se čudili, da tako mirnega in nezahtevnega psa še niso videli. Sploh nismo vedeli, da ga imamo, nobenih problemov ni delal.
Ch, pred dopustom sem si šla ogledat gubice k M. in mi je povedala, da je ena tvoja. Joj, tudi jaz ti zavidam, a žal si poleg otrok, službe in že enega psa, ne morem privoščiti še enega. Morda enkrat nekoč  ;).



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #369 : 14 Avgust 2007, 12:58:01
Ch tudi mi vam želimo da se bosta gubici razumeli najbolje in sedaj bosta postali pravi banditki našega kraja  :o  :P pa še Daisy se jima pridružuje  :D Bomo sklenili društvo vražjih gubic ker sedaj bodo pa tri gube proti ostali " lajasti druščini šefov" in pooozooor z nami ni heca a ne Ch  ;)  :o  :D



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #370 : 14 Avgust 2007, 17:31:35
Ch: Še enkrat ti moram povedati, da ti tako zavidam, da kar sam sebi ne vrjamem :) Tamala je prečudovita!

M. sem že zdavnaj rekel, da je moja velika želja imeti 2 pejčka :) (upam, da mi nekoč uspe) :)
To si res že dolgo želim... Tai bi 100% užival ob družbi male horsice :) ...ti imaš 'mamico' ..jaz bi imel 'očka' :)

Po slikah sodeč, se psički zelo zelo ujameta kaj? ...

Čestitke še enkrat!

Počohaj obe gubice!!  :-*

Lp! :D


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #371 : 16 Avgust 2007, 07:51:11
Res hvala vsem za vzpodbudne besede  :D.

Soli, midva nimava otrok  ;D, drugače bi bilo najbrž kar težko...ali pa tudi ne. Če ne bi bili nagneteni v tem majhnem stanovanju, na vrhu, brez dvigala  >:(..... (no ja, pa imamo vsaj spodobne mišice na nogah  :P.)

All I want is you, itak smo že društvo vražjih gubic  ;). Ta mala je taprava ''gavnarca'' in bo lepo paradirala Daisy in Loti.

Tai, ja ja, po moje bi Tai res rad čimprej postal očka   8).
 Bosta kaj delala vzrejno, mimogrede? Mi smo bili zadnjič v Zagrebu na fotosešnu kolkov, a ne All I want is you  ;), in mogoče, enkrat, v prihodnosti, male gubice, pri nas. Če bo vse ok seveda.

Lep dan vsem! In tačka od L&R!



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #372 : 16 Avgust 2007, 10:48:15
Ch: sem videl fotke z vzrejnega ja :D ...cestitke obema ... Lotki in Daysi :)

Ah ne še...kakšen očka...še sam je kot mladiček, pa da bi očka postal :D
Vzrejno bova mogoče šla narediti, ja.

A v Varpolje prideta z obemi psičkami?

p.s. (slikc se ne bomo nič branili) :D:D

Lp, Andraž


All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #373 : 16 Avgust 2007, 13:22:37
Ja itak Ch da je najmlajša in najmanjša in da se mora dokazati pred šeficama  :D

 No res kolki so bili odlični in smo bli fuuul veseli ker imamo tako fajne psičke in seveda zakaj pa ne enkrat v bodoče pridejo na svet tudi naše male gubice  :P
in seveda Tai hvala za čestitke  :)





_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #374 : 16 Avgust 2007, 19:54:30
Zdej pa bo veselja, kaj? ...3 babnice na kupcu :D:D

Midva zaenkrat samo upava, da se bo kakšnen ljubitelj shar-pejev tudi v Postojni pojavil :)


Lp!


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #375 : 18 Avgust 2007, 20:56:26
Po slikah sodeč, se psički zelo zelo ujameta kaj? ...
;) Jap. Tako zelo, da nonstop visita skupaj, se igrata, ližeta in ''grickata''- Lotka ima ustnice in arkade že čisto popikane od Rujinih šivank.  :D
Med enim izmed njunih podvigov:


Lp vsem in počohajte gubice!



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #376 : 20 Avgust 2007, 13:16:13
Hehe! :D

lepa fotka!

Kar se pa šivank tiče...si kar predstavljam ja kakšna je Lotka :D

Imam še vedno na japonkah znamenje Taievih šivank :D :D


_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #377 : 25 Avgust 2007, 10:00:32
Zdravo!

A ste vsi na dopustu? :)  :P

Midva sva tudi zbrala pogum in se prideva septembra razstavljat v Varpolje :)
Tako, da se 100% vidimo :)
(zdaj morava it pa malo povadit  8) )

Lp! :D


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #378 : 30 Avgust 2007, 09:16:23
A ste vsi na dopustu? :)  :P
Žal ne  ::).

Super, se vidimo v Varpolju.

Naša Lota-tota je prejšnji teden izvedla manjšo akcijo odmetavanja dlake in sva že mislila, da se ne pridemo razstavljat  :-\. Potem pa...voila...v enem tednu nove dlake kolikor hočeš in nismo več nagci  :o.

Ta mala mojstrica pa...nič. Faci sta. Zaljubljeni ena v drugo.
Lp vsem!



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #379 : 30 Avgust 2007, 12:08:23
No super potem :D se vidimo :)

A tamala 'kepa' tut pride? :):)

Počohaj obe gospodične!

Lp!


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #380 : 30 Avgust 2007, 20:18:58
Ja, malika tud pride  ;), samo ne razstavljat se, ker bo še premlada takrat. Pride navijat  :P.

Tai, beži, če te dobi nagubana babja banda v pest  ;D. Cmok za Taija od obeh divjakinj!



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #381 : 31 Avgust 2007, 10:32:46
Ooo super :) ...komaj čakam, da spoznam obe gospodične :)

Tai-u sem povedal, da ga čaka obilo divjanja z dvema gospodičnama...pravi, da se strinja  ;)  :P




All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #382 : 01 September 2007, 17:14:55
Ooooj mi pa smo se pravkar vrnili iz zeloooo prijetnih počitnic  :P

Ne morem si kaj da vam takoj ne sporočim novice : DAISY PLAVA  ;D  :o  :o in to tako vneto da jo komaj spraviš iz vode  :o Nisva mogla verjeti ko je začela plavati in nisva je nič silila.

Drugače je vse OK vendar je bila vedno bolj pogumna in vedno bolj radovedna v vodi seveda in tako je skoraj pojedla potapljača z masko  ::)  :o  :D potem ji tudi ptice na vodi ( beri galebi ) niso dali miru in je morala tudi v vodi imeti vse pod kontrolo  :o  :D in podobne stvari so se nam dogajale. Bom prilepla tudi eno fotko da se malo nasmejite naši  korajžni gubici. Sem se hecala in rekla da moram M. vprašat če ni mogoče kakšna mešanka med labradorcem in shar peiem ker res nisem pričakovala takšnega zanimanja za plavanje  :D  ;)

Zanimivo je to da ko se doma kopa je to strah in trepet ves čas je v takšnem krču kot da bi ji ne vem kaj počeli a na morju ko sva pričakovala vse kaj drugega ona čof v vodo in plava.  :D ful fajn



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #383 : 01 September 2007, 19:28:12
Zdravo!

Daisy čestitke! :) ... res zakon :)

Evo pa je Lee dobil 'spremljevalko' za na morje :D

Zdaj pa veš kaj te čaka ne? ...fotkeeee :)

V Varpolje pridete, ne?

Lp!



Lemon.aka.Fruit

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #384 : 01 September 2007, 20:40:22
Ahoj!

Čez približno en mesec bom novopečena lastnica male shar peijke in me zanima kako ravnati z mladičem prvih nekaj tednov, mesecev.. čeprav veliko že sedaj berem in ogromno sem tudi že prebrala pred parimi leti, ko je želja po shar peijih bila ogromna.. vendar vseeno.. kakšne so bile vaše izkušnje, česa naj se pazim in kaj mi priporočate... malo me skrbi ker bo takrat ravno šola že v polnem teku in se bo morala mala dokaj kmalu navadit biti sama doma do ene dveh popoldne :/.. čeprav bom nekaj dni nekako "zbolela" in bove skupaj, pa tudi mami si bo vzela teden dni dopusta samo za njo.. bo to premalo?

LP, L.akaF.


_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #385 : 01 September 2007, 21:06:36
Živijo in dobrodošla med nami!  ;)

Še negdo, ki mu je pasma pri srcu...super :)

Kar ti toplo priporočam, je to, da pusti malčici na začetku malo 'dihati' ...naj se počasi spozna z vsem novim...s tabo, s tvojo družino, stanovanjem, okolico...

Ko sem sam pripeljal svojega nagubanca domov, je najprej preiskal okolico hiše, nato sva šla noter...in imel je prosto pot...vse je prevohal, precaptal in ko je naredil celoten 'obhod' se je umiril in ulegel na sredino moje sobe.

Mi smo imeli na začetku kovinski box, kjer je imel svojo blazino in tam je spal...na začetku je poskušal izsiljevati, ampak je hitro dojel, da sem pač 'šef' jaz in ne on...in izsiljevanja ni bilo več...v roku 3 dni...je šel v box spat sam..
Boxa zdaj ne uporabljamo več...ima le blazino..

Kar se tiče tega, da bo psička sama...
Privajaj jo postopoma. Najprej jo pusti samo za 5 minut, nato se vrni, jo pobožaj, ji daj kak priboljšek..tako bo vedela da se boš vedno vrnila.

Potem pa te minute podaljšuješ. Vrjami, da bo hitro dojela da biti sam ni noben 'bavbav'

Teden dni je super. V tem času se vas bo že malo navadila, tako da ne bo problema...

Čimveč užitkov z gubico ti želim!

Če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj! :)

Lp!


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #386 : 01 September 2007, 21:41:40
All I want is you- nič ne verjamemo  :P. Lota zahteva fotke za dokaz  :o. Čimprej.  ;D

Lemon.aka.Fruit, glede na to, da si dosti prebrala o gubicah in gotovo našla prave vzreditelje- ne se jih bat povprašat tega in onega. Jaz sem včasih že (predvsem sebi  ::) ) zoprna s temi stalnimi vprašanji...ampak nihče se ne rodi učen   :-[ in za naše pejčke želimo vsi samo najboljše.

Moja oz. najina izkušnja:
pri prvi pejki sva tedne in mesece prej delala scenarij, kako bo, kaj je dovoljeno, kaj ni...
Jaz sem vzela 2 dni dopusta, kasneje pa bila sem v popoldanski službi, tako da je bila mala prvi teden sama doma samo okoli ur'co in pol. Nameravala sva jo dajati v kletko aka hišni boks, a je vzreditelj nanjo ni navajal, pa še taka bolj ''izsiljevalska'' gubica je in ko je presunljivo cvilila tam notri....sem jo pustila kar v zaprti dnevni sobi (prej onemogočila dostop do vseh mogočih kablov, pospravila rože, knjige, majhne predmete....)in na najino veliko presenečenje in veselje do danes (stara bo 14 mesecev) ni zgrizla niti robca. Mlajša gubica je navajena kletke. Po moje bo teden dni dopusta čisto super, kletka gor ali dol. Pazi le, da jo bosta med tem časom navajali na to, da bo ostajala sama (sprva jo pustita par minutk, nato podaljšujeta). Pri naju se je tudi obneslo, da je ob najinem odhodu in vrnitvi vedno dobila priboljšek in tako najin odhod in prihod povezovala s prijetnim.

Kar se tiče SOBNE ČISTOČE- kletka je dejansko dober recept za navajanje na sobno čistočo. Kuža (sploh pa šarpej, ki slovi kot izredno čista pasma) se zlepa ne bo podelal tam, kjer spi. Ko je čisto majhen že, kaj kmalu pa je sposoben nekaj uric prebiti brez lulanja. O kakanju pa ne bi...sem na lastne oči videla 3- 4 tedne stare gubice, ki so iz kotilnice tekle kakat na časopisni papir  :D. Če pa kletka ni opcija....kot pri najini prvi razbojnici  :-*...ali pa če mora v kletki preživeti dalj časa...zelo dobro se obnesejo ti. plenične podloge (podloge za dojenčke za previjalno mizo ali za inkontinenco, kupiš v lekarni ali drogeriji). Pejko zelo hitro dojame, da je zaželjeno na njej opravljati malo potrebo, ko te ni ali pa je velika sila (na to ga navadiš tako, da ga vsakič, ko počepne, neseš na plenico...ali pa tako, da celotna tla v sobi prekriješ s temi podlogami in potem površino manjšaš toliko časa, da ostane samo še ena podloga). Uporabiš lahko tudi časopisni papir, ampak te podloge so posebej ''kul'' ker so nepremočljive in nimaš popackanih tal.
Najina druga ljubica gubica (stara 3 mesece) je od vzrediteljice vajena kletke in prespi v njej celo noč (nekje 6-7 ur) in ves čas, ko naju ni doma brez nesreče. Pa še malo bolj ''grizljiva'' je, poleg tega  bi lahko s starejšo kaj ušpičile, ko sta sami, tako, da nam kletka pride kar prav.

HRANA- mi smo prevzeli brikete, ki sta jih jedli pri vzrediteljih. Nekje dokler se zobki ne zamenjajo namakaš...to je to. Vsaj 3-krat na dan papica do 6. meseca starosti, potem pa 2- krat in kasneje (nekje po 1. letu)po želji 1-krat dnevno. Mi ostajamo pri starejši na 2-krat dnevno.

IGRAČE- najina starejša pejka obožuje žoge v vseh izvedbah, sploh tiste piskajoče, ta mala pa itak v vsem sledi večji. Kaj kmalu po prihodu v nov dom (nekje okrog 3., 4. meseca starosti) bo tvoja gubica začela menjati zobke in male dlesni bodo srbele...pri nas se je obnesel (se obnese) kong, ki se zlepa ne uniči in se tako lepo griiiiizlja....pa kaka mehka kost iz goveje kože...

KOPANJE- ne prepogosto. Mil šampon.
HIGIENA- redno je potrebno čistiti ušesa, striči kremplje (že od malega), brisati gobček in gubice po jedi (in kontrolirati za morebitna vnetja, ki so lahko posledica vlage, nečistoč...). Tudi zobke lahko krtačiš, je pa treba prav tako začeti z zgodnjim navajanjem. Mi imamo še poseben ''obred'', da po vsakem izhodu obrišemo izločalne organe  ::) in tačke z baby robčkom.

Kar se tiče ostalega- so zelo učljiva pasma, zelo hitro ''skapirajo'' kaj hočeš od njih (mi npr. delamo s klikerjem) bodi dosledna (gubice so mojstri v ovijanju okrog kremplja in hitro ugotovijo, koga in kako lahko obračajo  :o), vztrajna, predvsem pa jo imej rada in tvojo ljubezen ti bo tisočkrat povrnila.
Veliko jo vodi v družbo, na prostore, kjer se zbira veliko ljudi....
Začni z navajanjem na ovratnico in povodček brez odlašanja.

Če sem že na začetku govorila o scenariju, preden je starejša pejka prišla k nama....razne prepovedi v stilu ''ne bo smela na kavč'' so se zrušile prvi teden...lahko pa vseeno danes rečem, da sva ponosna na najino lepo vzgojeno in potrpežljivo mazico, ki je mlajšo gubico sprejela tako, kot sva si lahko samo želela.

Drugi forumaši bodo dodali svoje izkušnje....aja, pa še to, dobrodošla med ''šarpejisti''!

*No, evo, veliko je vmes med mojim nakladanjem povedal že Andraž  8).*



Lemon.aka.Fruit

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #387 : 01 September 2007, 22:35:31
hello!

hmm.. mi tut že nekako delamo spisek "kje ne" in "kje ok" . .haha.. za kavč že sedaj mami govori da lahko. .samo bomo videli kako bo ko bo prvič menala dlako..  :o .. pa še brush coat je..  :o :o ..

glede boksa: tudi nameravamo imeti vsaj z začetka.. v moji sobi pod enim luštnim kotičkom pod mojo mizo.. ob moji postelji seveda..ki upam da bo ostala moja  ::)..
drugače pa tudi nameravamo si "sposoditi" od kolegice ograjico.. da bo mela omejen prostor gibanja ko nas ne bo.. vendar potem to ne bo enako kot boks, kjer ne bo želela opravljati potrebe kajne? o.O.. keer cel dopoldan preživeti v boksu pa tudi ne sme.. -.-'

uuuff.. kok si se razpisala Ch.. zdej se pa lovim pa iščem na kaj bi še lahko odgovorila. .x.x ...

aha!.. za mini obred po vsakem tacanju zunaj bomo tudi doma s familijo prakticiral. .in me samo zanima če obstaja kje na tržišču kkšno blago razkužilo za tačke oz. robčki...  ;D .. in če ja, če sploh priporočate..

..hmm. .to bo to za enkrat...

samo še tole.. bo potem teden dni dovolj časa da se bo mala privadila postopoma biti sama doma dopoldne? seveda bomo prakticiral tole s petimi minutami in podaljševali..  me pa skrbi saj mladički morajo hoditi ven na opravljanje potrebe na vsake 2 -3 ure.. in če bo mogla držati vse do ene dveh popoldne.. uff.. >.<

 hvala obema!


All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #388 : 01 September 2007, 22:56:03
O še ena nova pripadnica gubic kk fajn  :P  ;)

No pri nas je bila pa zgodba prvih dni malenkost drugačna. Imeli smo to srečo da smo gubico dobili ravno na petek in potem smo bili lahko za vikend z njo. Kriza je bila prvo noč ko je parkrat malo jokala in sva jo pač malo božala ponoči da se je pomirila in zaspala. Drugače pa je v ponedeljek morala pač ostati sama doma ker nisva vzela dopusta. V boks ( železno kletko od firme SAVIC ) sva ji poleg blazine nastavila plenično podlogo kamor je pač hodila lulat ko je bila sama doma in logično da ne more zdržati cel dan brez lulanja. Kar se kakanja tiče se niti enkrat ni pokakala v boks niti v stanovanje to je držala od vsega začetka, lulanje pa je malo problem. Ampak vsak dan sva ji zamenjala za čisto, nosila sva jo pogosto lulat vn na travo ( imamo srečo da smo v 1. nadsaropju ) in tako se je počasi privajala čistoče. Nekega dne je sama zvlekla polulano pleničko iz boksa in nastavila sva ji drugo ampak je tudi to zvlekla ven in potem sva to nekako razumela kot da nama je hotela povedati da sedaj bo lulala samo zunaj  :) in tako je res bilo. Midva sva v službi vsak dan od 9h do 16h in takrat je Daisy sama doma in to že od vsega začetka in ji prav paše saj je ob vikendih vidno utrujena ker ji primanjkuje spanca ki ga je čez teden deležna ko sva midva v službi  ::). Vedno jo peljeva ven lulat preden greva v službo in tudi ko prideva iz službe tudi njo najprej lulat in kakat potem je vse OK.

Glede robčkov mi uporabljamo mercatorjeve ( LUMPI ) nič kaj posebnega, drugače pa ne pretiravat s temi stvarmi kot tudi ne s kopanjem. Pes se tudi sam čisti in pozimi smo mi ponavadi tačke sprali z mlačno vodo in obrisali z brisačo pa je blo OK. Razna vnetja med prstki pa se itak tu pa tam kaj pojavi to pa rešiš s pudrom za otroško ritko ali pa z dezinfekcijskim razpršilom  ;) Predvsem se ne preveč obremenjuj in zmeraj se obrni na vzrediteljico ki ti bo najbolj pametno svetovala včasih celo bolj kot veterinar ki zna zagnati kar paniko za malenkost.

No želim ti lepo in prijetno druženje s svojo gubico ki ti bo nenadomestljiv prijatelj za zmeraj

Lahko noč, fotke bodo jutri
 ;)  :P



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #389 : 05 September 2007, 11:20:10
All i want is you! :)

Mi smo še vedno v dvomih da Daisy plava :D

Dej nam kakšno fotko prpopaj, ko boš imela čas :)

Še 2 tedna pa se vidimo na 'norenju' :D :D

Lp!