Pasja ležišča

Gost · 251152

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #120 : 05 Junij 2007, 14:44:31
Hvala ;) izgleda kar vredu.



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #121 : 06 Junij 2007, 16:21:33
Citiraj
Naš Comfort je že malo drugačen, kot je bil pred dobrim tednom dni. Zgleda da le ni toooook zelo kvaliteten da dol padeš. Sicer je res, da se naša mala kar malo izživlja nad njim ampak vseeno. Ima že kar veliko prask, sploh po notranjih delih. Bomo vidli koliko časa bo zdržal

Moj labrador ga ima že 3 leta,pa je še vedno popolnoma celo.   :)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


marjan

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 06 Junij 2007, 21:09:00
Tudi mi smo s Comfortom zelo zadovoljni, naš Sky ga ima od vsega začetka (sedaj je star 8 mesecev) in je še kot nov, pa tudi zelo rad leži v njem. Všeč mi je tudi, ker ga je lahko čistiti, pa še cena je ugodna.
Pa še ena slikica



Takole pa Sky uživa svoje pasje življenje



Lp



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #123 : 06 Junij 2007, 21:43:08
Ahahaha... tale zadnja fotka Skyja pa je svetovna. Super ležišče, se vidi kako uživa.  :o

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #124 : 06 Junij 2007, 21:51:06
lahko se konkretno midva dogovorima ali pa na www.topler.si.
moja stran je še v izdelavi , jo pa v kratkem lahko pričakujete.

lp Dominik

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #125 : 06 Junij 2007, 22:05:01
Uau kok super zgleda tale Rogz  :-[
Naš Comfort je že malo drugačen, kot je bil pred dobrim tednom dni. Zgleda da le ni toooook zelo kvaliteten da dol padeš. Sicer je res, da se naša mala kar malo izživlja nad njim ampak vseeno. Ima že kar veliko prask, sploh po notranjih delih. Bomo vidli koliko časa bo zdržal.

Ne vem sicer kaj tvoja psička počne z ležiščem ampak pri nas dva prinašalca gor ležita vsakodnevno že dve leti vsak dan (oba skupaj ::)) in izgleda kot nov. Ok pustimo to da je umazan ampak dejansko nima niti praske. Uporabljali smo ga tudi za prevoz v avtu in ga pridno selili iz avta v stanovanje... tako je bil že moker, blaten, skratka vse kar je mogoče. Zdaj ga uporablja tudi najina tretja pošastka, občasno zalotim mačka da si gor "brusi" kremplje in res ne vem če je kakšno ležišče tako trpežno kot se je pri nas izkazalo tole.

Lp nina



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #126 : 06 Junij 2007, 22:27:21
ninci kakšne barve je vaš comfort? Jst mam bež-svetlega. Ko sem kupovala mi je prodajalec rekel, da so te kao najmanj trpežni oz da so ostale barve malo boljši, ker so iz drugačnega materiala. Samo jst sm hotla tistga, ker nam najbolj paše v stanovanje.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #127 : 06 Junij 2007, 22:32:40
Malo temnejšo modro kot je tisti par sporočil višje od marjana (oz. njegovega Sky-a).
Potem ti zdaj priporočam glede na to da je tvoja še mladička, ki bo najbrž še kaj zgrizla :P da počakaš z kakršnokoli menjavo, ker je samo stran vržen denar. Počakaj da tega uniči do konca, preide fazo " da probam če je užitno" in potem razmišljaš o kakršnikoli menjavi ;)

Lp nina




marjan

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 06 Junij 2007, 22:47:51
Tudi nam je prodajalec rekel, da je ta Comfort iz najbolj trpežnega materiala.
Naj povem še to, da pri nas Comfort uporabljata tudi dve mački (ko Skya ni zraven ali ko zelo trdno spi) in otroka, tako da me prav čudi, da je še vedno kot nov.
Tako je pri nas obremenjeno ležišče, pa še vedno vzdrži  ;)


Lp



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #129 : 07 Junij 2007, 06:47:02
če še men dovolite ta ležišča od ruffweara so iz zelo trpežnega 3M materiala, kateri odbija vodo. Prijatelj ga je kupil, in je enostavno rekel da o drugem noče slišat, jaz pa rečem vsak se naj zase odloči, oz. za svojega ljubljenka kaj in koliko mu lahko privošči.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


marjan

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 07 Junij 2007, 09:24:59
Saj ni nihče rekel, da ostala ležišča niso dobra, je pa res tudi to, da so kar precej dražja od Comforta.
Jaz sem se v to temo oglasil zato, da povem mojo izkušnjo s Comfortom. Aja, ima pa Comfort tudi eno slabšo lastnost in ta je, da je kar precej težak, zato je najbolje, da je več ali manj na istem mestu.
Mislim, da se na koncu itak vsak sam odloči, katero ležišče bo kupil, pri nakupu pa lahko pomagajo tudi izkušnje drugih. :)
Lp



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #131 : 07 Junij 2007, 10:20:12
Malo temnejšo modro kot je tisti par sporočil višje od marjana (oz. njegovega Sky-a).
Potem ti zdaj priporočam glede na to da je tvoja še mladička, ki bo najbrž še kaj zgrizla :P da počakaš z kakršnokoli menjavo, ker je samo stran vržen denar. Počakaj da tega uniči do konca, preide fazo " da probam če je užitno" in potem razmišljaš o kakršnikoli menjavi ;)
Lp nina

Sploh še nisem razmišljala o menjavi, ker mu sicer razen nekaj prask nič ne manjka. Mogoče jih samo nisem pričakovala še tako kmalu. Upam da ga bomo imeli lahko vsaj še eno leto :D Bomo vidli ;)



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #132 : 07 Junij 2007, 13:36:07
Mi imamo tudi comfort. Že krepko več kot leto dni. Nekaj časa je bil na balkonu in ga nismo uporabljali, ker moja baba še vedno prisega na kavč. Zdaj sem ga pa dala nazaj v dnevno in Theba sama odloča kam bo parkirala svojo pasjo ritko.
Torej naš comfort je preživel: skakanje dveh otrok po njem in pretvarajnje, da je to ladja ::), mačje brušenje krempljev, Thebino kopanje luknje za "mladička" (v obliki Mandi) ::), v začetku tudi kakšno lužico, stanje pokonci na balkonu, v času stanja na balkonu dež, sneg, točo in še marsikaj.
Ko sem ga dala z balkona je bil opran kar v banji s tušem, zdrgnjen in neverjetno po vsem tem je še vedno kot nov. Ok trenutno je spet packast, ker je Theba na njem grizla kost, vendar je barva in oblika še vedno ista, tudi sledov krempljev ni na njem. Odkrito povedano glede na ceno nisem pričakovala take vzdržljivosti.
lp
T.

8)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #133 : 09 Julij 2007, 11:46:00
No, zdaj lahko koncno pokazem, da se ima nasa buca tudi fajn, ko kdaj le zaspi na rogzu in ne na najini postelji..  :D



Nala

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 3
Odgovori #134 : 09 Julij 2007, 15:20:48
 :) Prvič slišim za pasje ležišče comfort, ali mi lahko kdo pove, kje se ga kupi in ali je primeren za v kočo ali bolj za v dnevno sobo.
Berem, da ga uporabljajo tudi bernčki.
Hvala in lp.
Irena



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #135 : 09 Julij 2007, 15:24:11
Pojdi pogledat v Avtoboutique Bučar... v BTC-ju center Tangram (ista stavba kot Muller, samo v zadnjem delu. Če bi šel v kočo je odvisno od mer koče (http://www.hovawart.si/lezisca/velikost.php), definitivno pa je za v dnevno :P

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #136 : 09 Julij 2007, 16:07:41
Nala.... tudi naš Taj ima ležišče Comfort in sicer v velikosti XXL in ga naravnost obožuje, zelo rad poležava na njem, se na njem igra, gloda kostke in razne priboljške na njem in na splošno uživa. Tudi sama sem zadovoljna z njem, edino kar me moti je to, da nimajo pestre izbire barv... to je pa vse... vse ostalo je super. :)

Aja... res je, da je se Comfort lepo poda v stanovanje - dnevno sobo, ga pa imamo mi sedaj že nekaj časa na balkonu sicer je pod streho, ampak ko ornk pada dež, ga sem pa tja tudi zmoči in moram rečt, da je še vedno nespremenjen. ;)

V glavnem s Tajem vama ga priporočava! :D



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #137 : 09 Julij 2007, 16:18:39
Tudi naša Easy ima ležišče od Rogz. Sicer v njem spi samo ponoči, ker si čez dan rajši poišče bol čudna mesta za počitek.
Zlatolasska katero velikost ležišča imaš ti za tvojo Elly? Jaz sem za mojo vzela najmanjšo ampak ga bo pomoje prerasla.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #138 : 09 Julij 2007, 16:19:20
Tkole se naša zverinica igra na Comfortu. Tale slikca je stara že nekaj časa, medtem je Nala že kar zrastla  :D Največkrat se usedem nanj potem pa ona po meni pleza, skače in se igrava. Je pa Comfort tud na nek način prostor, kjer so njene igračke spravljene v dnevni. Zaenkrat sem zelo zadovoljna z njim, malo je le spraskan, ker tamala res nori in se izživlja nad trenutke nad njim haha.



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #139 : 09 Julij 2007, 17:20:21
Oh, Kathy, super, da si ga tudi ti kupila!  :) Midve imava tudi najmanjsega, ampak se bojim, da ga bo tudi nasa prerasla.. Ze zdaj, ce se raztegne ji je majhen..  :-\ Ah, no, bomo vidli kako bo, pa ce bomo nabavili vecjega.. Zaenkrat mislim, da ne, ker se itak gnezdi na postelji..  :'( :(  :P


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #140 : 14 Julij 2007, 00:24:18
Nala... takole izgleda berni na Comfortu (velikost XXL), samo naš Taj ima raje, če je obrnjen na glavo! :D

Drugače pa resnično uživa na njem in ga obožuje... 8)
Imamo ga pa povsod po malo... zdaj poleti na balkonu in na terasi, kjer se pač Taj dani trenutek največ zadržuje, pozimi, pa v dnevni sobi in v predsobi... :)

Lp





sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #141 : 05 Oktober 2007, 20:41:15
Jaz sem sla danes tudi narocit lezisce Comfort in sem unmu prodajalcu tezila pol ure da mi je vse lepo razlozil :)

Torej, prej so imeli vec barv, ker so imeli vec dobaviteljev usnja (umetnega). Potem pa so scasoma ugotovili, da je usnje od dolocenega dobavitelja bolj trpezno in zato imajo sedaj samo te barve..

Jaz sem gledala enega bez z sivo obrobo in mi tista siva sploh ni pasala zraven. Tko da sem zatezila ce se da kej narest po narocilu, da bi mela bez-temno modro kombinacijo. Dal mi je telefonsko od sefa in rekel naj ga poklicem in se zmenim ce mi ga bo naredil.. Drug tedn ga bom poklicala tko da drzte pesti da bo.

Aja tisti, ki imate lezicsa Comfort->kaj se vam zdi boljs: da je lezisce bez pa da ma okrog temno modro crto, al da je modro, pa da ma bez crto?

Hvala ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #142 : 05 Oktober 2007, 22:21:08
sasha nas je siv z bez obrobo (takrat tudi niso imeli ne vem kaksne izbire)  ;)

Slikca:


Takrat je tudi meni prodajalec razlagal nekaj od mocnejsih materialov.. No, ta bez kombinacija, ki jo vidis na nasem leziscu naj bi bila bolj trpezna, medtem ko je sivo malo tanjse. Ampak, pri nas je po sestih mesecih uporabe se vedno kot nov. Parkrat je hotel kopati luknje, pa sem mu dopovedala, da se to na comfortu ne dela, sedaj ga ima pa za spanje in igranje  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #143 : 01 November 2007, 09:49:14
Jaz Nerotu kupujem ležišče, pa ne vem ali naj kupim plastičnega (pa notri gumo) ali Comforta... Problem je ker dostikrat praska kjer leži in se bojim da bo Comfort ali kakšno podobno ležišče takoj uničil..  :-\

Lp


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #144 : 01 November 2007, 11:35:58
Evo jaz sem narocila temno moder Comfort..sam zdej morm cakat ker jih ni na zalogi :-\

Ima pa se eno plasticno lezisce v katerem sploh noce spat..zjutraj se malo poigra, malo ga pogrize, spi pa na tleh ob moji postelji pri vzglavju..



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #145 : 01 November 2007, 19:30:04
Jaz Nerotu kupujem ležišče, pa ne vem ali naj kupim plastičnega (pa notri gumo) ali Comforta... Problem je ker dostikrat praska kjer leži in se bojim da bo Comfort ali kakšno podobno ležišče takoj uničil..  :-\

Lp

Comforta bo pomoje s praskanjem kmalu uničil. Lahko mu kupiš plastično ležišče pa daš notri kakšen povšter, ki mu lahko menjaš preobleko, ali pa dekco - odvisno na kakšnem rad spi :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #146 : 01 November 2007, 19:42:45
mene pa zanima, kje se comfort lahko kupi




       Lp Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #147 : 01 November 2007, 20:23:55
V BTC-ju v tisti hali k je Mango notr. V pritlicju je ena trgovina...Bucar..



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 02 November 2007, 14:11:36
Ob torkih in četrtkih je zaprto!

Sem bila lih v torek tam........ :(



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #149 : 02 November 2007, 14:22:23
Ja odprto je pon, sre, pet od 10-13 in od 15-17h.

Da ne bo se kdo zastonj hodu ;)