Plesno-pasji piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4. junij 2006

nutella · 2192

nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Kopiram:
V nedeljo, 4. junija 2006, vas ob 15. obletnici Plesnega studia M vabimo na M-ov PLESNI PICNIC v Mostec.

Navodila za obiskovalce in obiskovalke, ki bodo prišli s svojimi kužki:

Na prireditev ste toplo vabljeni vsi, ki imate svoje kužke in bi jih radi predstavili tudi drugim. Ker pa bo ta dan na kupu veliko število ljudi in psov, je nujno, da v izogib raznim nevšečnostim zadostimo nujnim pogojem:

- vsak pripelje svojega psa na lastno odgovornost. Organizator ne odgovarja za morebitne posledice grdega vedenja psov,
- psi, ki se bodo udeležili prireditve, morajo biti socializirani (to pomeni vodljivi, vajeni večjega števila ljudi na enem mestu, nenapadalni in prijazni do drugih psov),
- če niste prepričani, kako se bo vedel vaš kuža, ga raje pustite doma ali pa (za vsak slučaj) prinesite s sabo tudi nagobčnik,
- vsi psi morajo biti ves čas prireditve na vrvici,
- vodniki psov morajo imeti s seboj dovolj vrečk za iztrebke in za svojim psom sproti pobirati morebitne ''kupčke''.

Če se boste odločili, da boste prišli s psom, se morate zavedati, da ga boste morali ves čas prireditve nadzorovati in skrbeti, da bo tudi njemu prijetno.

Organizatorji bomo zagotovili zadostno število posod za vodo in dovolj sveže vode, zato za pijačo kosmatincev ni treba skrbeti.

Zavetišče Horjul se bo ob pomoči Društva za zaščito živali Ljubljana in Društvom za pomoč brezdomnim živalim Repek predstavilo tudi na stojnici. Tu boste lahko:
- dobili brezplačno izobraževalno gradivo o odgovornem odnosu do živali,
- sodelovali na srečelovu,
- dobili informacije o živalih, ki trenutno iščejo nov dom,
- vprašali karkoli vas zanima v zvezi z pravilnim ravnanjem z živalmi.

Predstavili pa bomo tudi nekaj prijaznih in živahnih kužkov, ki nestrpno čakajo na primeren dom. Lahko jih boste spoznali in kdo ve... Morda bo preskočila usodna iskrica?

Če bi želeli finančno priskočiti na pomoč Zavetišču Horjul, pa lahko svoj prispevek nakažete na TRR pri NLB: 02027 0254948113.

Podatki Zavetišča Horjul:
domača stran: www.zavetisce.horjul.net
e-pošta: [email protected]
telefon: 051 30 44 35

Več informacij: http://www.plesnomesto.si/phpnews/show_news6.php?show_n_id=303&archive=


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Tema je sicer odprta že pod zavetišče Horjul, ampak bolje dvakrat, da se bo več ljudi udeležilo  :)

Se vidimo v nedeljo! Če se bo le dalo (zaradi temperatur) bom imela oblečeno oranžno Pesjanarsko majico, da se spoznamo še s tistimi, s katerimi se ne poznamo  :)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Ah, sori, :-[ tega pa nism vidla, sm že čist zmešana. Bosta pa naša dva ta glavna Pesjanarja zbrisala, da ne bo preveč enakih tem. ;) Upam, da se vidimo. :o


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Res bolje več tem o tem, samo , da čimveč ljudi pride inn kaj prispeva za Horjulsko zavetišče. Z  ali brez Aske jaz pridem.  Bolj verjetno pa da brez ker bi preveč rinila k drugim psom, to pa ni zaželeno, tako ,da se mogoče vidimo...lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Nutella, saj ni panike  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
 >:( joj, meni na nos greste delat tole plesno pesjanarsko srečanje.  >:( >:( >:( jaz pa ne morem od doma :'(

Upam in želim vam, da se boste imeli lepo, predvsem pa, da vas bo vreme držalo. Pa ansamblom naročite, da bodo musko naštimal na glas, da vas bomo vsaj slišali, če se že ne moremo udeležiti srečanja.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Danes je bil torej plesno-pasji piknik v Mostecu  :D Nekaj mojih slik si lahko ogledate tukaj  ;)
Spoznala sem Polono iz zavetišča Horjul in varovanko Belo, ki je super psička, zadela nekaj dobrih stvari na srečelovu, donirala nekaj denarja in opazovala začetek prireditve plesnih parov (otroci + psi)


Horjulčanka Bela  :-*

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Ja, zoe, sm mal gledala, če bom kakšno pesjanarsko majčko vidla, pa nč. ;) Šapo sem pa opazila šele, ko sem pregledovala svoje slikice in sm jo vidla nekje v množici. :o ;D Jest sm pa poleg otrok in peskov gledala še orientalske plesalke in morm rečt, da so ženščine obvladale zadevo. Bela je pa taka lepa in seveda priiiidna kužica, sploh ne morš verjet, da je bla kdaj huda. Pikica je bla tut tam - vsa važna v svojem fensi šmensi Repkovem plaščku. 8) Moje slikice so pa tukaj.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Škoda, pa še zanalašč nisem vzela nahrbtinika, da se je videl zadaj napis  ;D

Na tejle sliki se me malo vidi: klik

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
No, spet sem zamočila in priletela ful pozno  :-\ Ponavadi mi uspel ujeti vsaj sveto trojico, tokrat pa ste mi tudi vi ušle! Pa zoe tudi... eh prav mi je! pa drugič!

Sama prireditev pa je bila nekaj tako simpatičnega, da sem že zdajle čisto v plesnih idejah! Vsa čast organizatorjema za dober name, organizacijo, prijaznost in ves vložen trud! Uspelo je prečudovito!

happy ostržka

p.s. kje ste bili pa ostali kaj?



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Zoe, zdaj mi je pa jasno, katera si. :P Upam, da bom naslednjič spoznala pol tvojega desnega lička, ki je sedaj razkrinkan. 8) Ah, k jest skačem s fotičem, ne vidim nč druzga kot svoje "žrtve" (beri: modele). ;D Ostržka, škoda, da smo se zamudil, ampak sej je zdej tok teh prireditev, da se bomo zagotovo zopet uzrli. :o ;)