Frizbi oprema

Azu · 254601

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #90 : 25 Januar 2007, 09:47:34
Aja, se Eurablend me zanima--bom tudi to probala, ceprav je draga.

No, hvala cerae in bosquito za tako izcrpane recenzije in organiziranje nakupov!




cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #91 : 25 Januar 2007, 11:01:05
Jean - hvala tudi tebi za poročilo, kako se obnesejo določeni tipi frizbije, to najbolj potrebujemo ;)

cacy - te, ki se svetlikajo, so recimo bolje vidni, ko se začne mračiti. V čist temi se pa lahko mi podajamo z njimi  :D :D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #92 : 25 Januar 2007, 11:24:39
Carae :P a zato da ga bom dobila v glavo od tebe ??? :-\ :P :P :P



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #93 : 25 Januar 2007, 12:01:42
No, mislim, da bomo mi vzeli enega tistega za začetnike, enega osnovnega (Competiton), pa enega nihgtglow. Bomo pa še  lastnico Brine prašali, ker je zadnjič nekaj na glas razmišljala o tem!  ;)

Res pa bi lahko mogoče počakali še do Železnikov, pa si takrat podrobneje ogledamo vse.

Lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #94 : 25 Januar 2007, 13:33:24
No se nekaj pripomb, kar sem se ravno igrala z Oli (Jawz):

1. It's kind of heavy/clunky and doesn't have a lot of what I would call "loft"--the capacity to stay up in the air for a while at the end of the throw. It drops fairly quickly, and often to the side, at an angle, making spectacular canine catches less likely. (The Competition Standard has a similar flight trajectory, but is not as heavy.) So I'll be curious to try the Wham-O Fastback models, with a higher center. The CS and Jawz ARE good for distance--I tried both out on a nearby soccer field in Gornja Radgona, and they really flew far.

2. The clear plastic is hard to see in the snow!

lp,
Jean and Olivia



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #95 : 25 Januar 2007, 15:05:51
hihihihi - cacy - samo če bo bode prej dvigval taco od Icea in/ali če ga bo prehitel na agiju  :P :P

Hec hec - kolikor sem sposoben, bom frizbi prej zabrisal v najbližjo šipo (najvišjega cenovnega razreda), kot tebe v glavo (tudi če bi hotel :P)...



cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #96 : 25 Januar 2007, 23:00:53
Tudi meni frizbije:
1. Competition standard 2x
2. Jaws - pup (če se da) 3x
3.Wham-O Frisbee Fastback 1x

pa čim bolj žive barve!!! oranžne al pa rumene... da se v znegu vidi oz. v travi




gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #97 : 26 Januar 2007, 10:03:12
No, mi bi zaenkrat takole - to sem posredovala tudi ceraeu na ZP, :

Hyperflite K10 Competition Standard - 2x

Wham-O Frisbee Fastback nightglow - 1x

Hyperflite K10 SofFlite - 1x.

Mogoče pa se do končnega naročila odločimo še za kakšnega.



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #98 : 29 Januar 2007, 13:22:02
Hej!

Torej - glede na to, da vas večina želi videti frizbije v živo - na tekmi v Železnikih, sem se odločil, da kmalu po tistem določim rok.

Rok za oddajo naročila bo torej petek, 16. februar, v soboto zjutraj gre naročilo naprej v Nemčijo!

Ponavljam - lepo bi bilo, če mi vsi zainteresirani pošljete bodisi ZS, bodisi e-mail (imam objavljenega pod profilom), na katerega vam odgovorim in potrdim naročilo ;)



bosquito

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 06 Februar 2007, 18:57:54
Zdaj je dokončno. V Železnike me ne bo, ker imamo podaljševanje licenc za markerje. Toliko o prekrivanju terminov.
Saj, verjetno sem edini marker, ki fura agility :-[ :)

Frizbije bo v Železnike prinesel Oto. Fajn bi bilo, da nekdo,  ki Otoja pozna, frizbije prevzame in mu jih ob koncu tekme vrne. Recimo deteljica, Jean,... Tako, da se dogovorite.

LP Bosquito

PS. Jaz naročam še:

-1x Jawz
-1x Superflex
-2x Hyperflite K10 SofFlite


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #100 : 07 Februar 2007, 14:36:59
Danes sem kupila Aerobie Squidgie Disc, bomo videli kako se bo obnesel. Je pa na otip zelo mehek in se ponoči sveti  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #101 : 07 Februar 2007, 21:30:40
Zoe prides v Zeleznikei?

Jaz bom prinesla Jawz in Competition Standard za pogledat/probat, pa tudi cloveske frizbije za primerjavo (malo vecji so). Bosquito, kaj pa moj trening DVD? Lahko posodim naprej, nacelno sem imela rezerviran zate. Ni ne vem kaj, dobis pa ideje.

Ali bo kaksen vecji plac zunaj kje v blizini za preizkus frisbijev? Da ne bomo oken razbili... ::)  :-[ Pa prosim zrihtaj soncno vreme.

Lahko porocam, da za nasi dve je Jawz dosti bolj priljubljen kot Competition Standard, pa tudi bolj trpezen. Oli je nekajkrat prisla nazaj s krvavo usto, Lyra pa je en krat dobila zuljo na ustnici, mislim da je prej kriv bolj trd Competition Standard kot Jawz za te poskodbe.




bosquito

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 08 Februar 2007, 13:39:58
Bosquito, kaj pa moj trening DVD? Lahko posodim naprej, nacelno sem imela rezerviran zate. Ni ne vem kaj, dobis pa ideje.


Ja, daj ga naprej, jaz pa se priporočam za Prestranek, če mi ga kdo prinese, plizzz.

Kdo bo šel k Otu (pismo, kako se sklanja Oto?)  po frizbije? Če boste cel dan kapljali  do njega, zna biti revež živčen in koga zlorabiti. >:D

LP Bosquito


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #103 : 08 Februar 2007, 13:46:40
Zoe prides v Zeleznikei?

Po vsej verjetnosti pridem :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #104 : 08 Februar 2007, 21:11:52
(pismo, kako se sklanja Oto?) 

Don't ask me!  >:D

But I'll be glad to get the frisbees from him, and then return them (I assume) at the end of the day. So I guess people who want to try out different models should come to me? Just hope there's some open space around, and not oo much rain/mud outside.

Zoe can you bring your Aerobie Squidgie?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #105 : 08 Februar 2007, 22:25:53
Bom prinesla. Se pa to zadevo dobi v interšparu, stane nekaj več kot tisoč sit.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #106 : 10 Februar 2007, 21:29:42
No, sedaj ste imeli v Železnikih priložnost vse konkretno stestirati (hvala Bosquito in Jean), sedaj pa imate še slab teden dni časa, da jih naročite - v petek zvečer bom poslal mail naprej v Nemčijo, da izvem natančno zalogo in barve, pa vam potem vsakemu odgovorim in povem možnosti barv in da potrdite naročilo ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #107 : 11 Februar 2007, 21:46:24
A lahko en pove, katere frizbije smo imeli moznost sprobati v Železnikih? So bili Eurablend (zelen), Fastback Flex (bež, rozast) in Softlite (rumen)? Sva s tino načrtovali, da si bova zapomnili imena pa ni šlo.  :-\ ::) :'(


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #108 : 17 Februar 2007, 12:02:46
Evo petek je mimo... Se dela kej na nabavi naprej?
Moj je učer na prafaktorje dal najin frizbi tko da nujno rabva nove :o :P



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #109 : 17 Februar 2007, 17:31:27
Tako, naročilo je oddano - počakajmo samo še odgovor, da zvemo za natančne cene in poštne stroške, potem pa dobite potrditvene emaile z nadaljnimi podatki  ;)

Morda malce statistike?

največ naročenih frizbijev - Hyperflite K10 SofFlite - 21
skupno število artiklov - 108 (od tega 104 frizbiji za pse),
število udeležencev nakupa - 28
skupna cena nakupa (brez popustov in poštnine) - €865.98



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #110 : 17 Februar 2007, 17:58:38
skupno število artiklov - 108 (od tega 104 frizbiji za pse),

 :o :o :o Super.  :o


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #111 : 21 Februar 2007, 22:37:29
Končno mi je odgovoril iz firme (sem še enkrat danes zatežil, pa je kuj odgovoril).

Torej - barve so enake, kakor ima na strani, to ima dosti veliko na zalogi. Slaba novica pa je - da Eurablenda ni več sploh. Zamenjali ga bojo z drugim izdelkom, a začasno nič ne bo. Itak dobite še vsi v naročilu sporočilo v najkrajšem možnem času, sedaj se pogajam za 25% popust :) Najprej je hotel dati samo 10, sedaj pa sva že na 20%, ampak ni še izgubljeno, da ne bo kar po moje - 25 % - 870 EUR je 870 EUR ;)

Skratka - se tipkamo posamično kmalu!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #112 : 22 Februar 2007, 06:21:21
Kaj zdaj namesto Eurablenda? Dobimo že zdaj drug frizbi namesto tega ali lahko zamenjamo naročilo?  :-\


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #113 : 22 Februar 2007, 09:44:23
Zamenjat je treba naročilo :-\ Ta najboljšega oni nehajo prodajat >:( :'(



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #114 : 22 Februar 2007, 10:05:58
Ja, povsem žal, ni več Eurablenda. In ga bojda ne bo več. Zamenjave pa ni in je še začasno ne bo. Sem bil jezen, ampak kaj češ - sej jim ga je že dolgo nazaj zmanjkalo, ker ga dolgo ni bilo na strani (to vem, ker sem ga hotel pokazat enim); zdej ga je pa dal na stran, da se ga da samo videti, ne pa tudi kupiti. Zakaj je to napravil, če ga ne bo več, mi ni jasno.

Večinoma menjavajo ljudje za Jawz, Comp. Std. ali pa za Dog eat disc...



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #115 : 23 Februar 2007, 12:59:32
Tako, frizbiji so naročeni in plačani (sem založil). Tisti, ki se mi niste javili, sem predvideval, da želite to, kar ste vzeli, sem pa nabavil še malce zaloge in se bo dalo še kaj postoriti naknadno.

Zaenkrat so stroški poštnine 27 EUR, čakam še stroške naše banke in tuje banke, kar bo razlike, bom povrnil (ker sem računal na 50 EUR poštnine). Boste o vsem korektno in pravočasno obveščeni ;)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #116 : 23 Februar 2007, 14:33:40
Zaenkrat so stroški poštnine 27 EUR, čakam še stroške naše banke in tuje banke, kar bo razlike, bom povrnil (ker sem računal na 50 EUR poštnine).

pa dej  no  ::)  pust si vsaj za eno pico in pir profita  ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #117 : 23 Februar 2007, 15:43:48
Ja deteljica, res je... jst bom plačala toliko kolikor je pisalo v emailu (navzgor zaokroženo) in me prov mal briga če bom ob pol €ura  ;D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #118 : 23 Februar 2007, 16:26:10
Ja deteljica, res je... jst bom plačala toliko kolikor je pisalo v emailu (navzgor zaokroženo) in me prov mal briga če bom ob pol €ura  ;D

Ja, se strinjam. Že pri majicah se je namatral pa ni nič hotel. Tukaj mu bomo pa kar vsilili pa je.  :P ;)


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #119 : 23 Februar 2007, 17:44:07
Ah, dejte ga no lomt  :P :P Ne delam tega za kakršenkoli zaslužek, najraje imam vse pošlihtano :D

Sej veste - čisti računi, dobri prijatelji ;) Važno, da bomo vsi uživali z našimi frizbiji kajne ;)