Frizbi oprema

Azu · 255460

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #120 : 25 Februar 2007, 10:18:37
Cerae še enkrat hvala za ves tvoj trud.

DVD ima zdaj Bosquito, ki ga by the way cestitam za uspeh z Nilom na prvi agility tekmi--odlicno drugo mesto! DVD bo prinesel nazaj na naslednjo tekmo v Prestranku in bomo dali naprej--kdo ga hoce next?

Pred kratkim sem zvedela (od Minci) za ta pasji hotel na Bavarskem:
http://www.hotel-wolf.de/

ki med drugim nudi zelo zanimive seminarje za agility, flyball, dogdancing, in nenazadnje discdog. Koledar seminarjev je tukaj:
http://www.hotel-wolf.de/seminarkalender/kalenderstart.htm

Zelo me mika, da bi sla tja na pasji dopust in izobrazevanje 1-7 julija, za seminar pri Karin Actun. Ne znam nemsko, ampak mi je rekla da to ni problem, ker lahko razlaga tudi po anglesko. Je mogoce se kdo zainterisiran?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #121 : 25 Februar 2007, 13:51:53
Jean, kaj pa je na tistem DVD-ju prikazano?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #122 : 26 Februar 2007, 04:46:01
Can I get it next? ;D

Jaz sem tudi zainteresirana za ta seminar...samo ne vem, če mi bosta čas in finance dopuščala, da bi šla. :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #123 : 26 Februar 2007, 07:56:35
Can I get it next? ;D

Jaz sem tudi zainteresirana za ta seminar...samo ne vem, če mi bosta čas in finance dopuščala, da bi šla. :-\

Tudi jaz ne vem glede financ--ce bo le mozno, bom sla. Glede na to, da ne hodim na morje poleti, ne grem smucat pozimi, vmes pa tudi nikamor (razen na tekme in srecanja), bi si rada privoscila nekaj takega.

Zoe, DVD pokaze v bistvu ene osnovne stvari za ljudi in pse ki niso nikoli tega delali (kako metati frisbi, kako navaditi mladega psa, da ga lovi), lahko gledas tudi nastope tistih parov (pes in vodnik) ki to ze obvladajo in tekmujejo.

Azu, zaradi mene lahko dobis next, ja.



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #124 : 01 Marec 2007, 11:57:50
Azu, zaradi mene lahko dobis next, ja.

Super. Sedaj si moram samo še prevoz poiskat. :D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #125 : 01 Marec 2007, 14:51:58
Frizbiji so danes poslani - sicer manjka še 6x competition standard - belih + 5x Wham-O Fastback Superflex, te dobim naknadno v roku 1-2 tednov, ker mi jih zmanjkalo (je ugotovil šele po naročilu  ::))

Bomo vse urihtal, da bo ok ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #126 : 01 Marec 2007, 15:46:34
Če manjka kakšen za naju, lahko midve počakava. Glavno, da imava enega za začetek.  ;D


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #127 : 01 Marec 2007, 16:47:00
Pri nas itak piha burja, tako da nam se nic ne mudi ;D

battito animale


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #128 : 05 Marec 2007, 16:34:23
Frizbiji so tu  ;D ;D - oz. pridejo jutri ob 10h, ker sem danes dostavljalca zaradi opravkov uspešno zamudil :(

Javite se za možnosti prevzema, doma sem pa na Viču, če bo kdo bluzil tu naokoli :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #129 : 05 Marec 2007, 17:11:01
Jaaaaa!  :o

Kul.

Meni jih boš predal na kakem bližnjem srečanju (tretje vrste  ;) ), upam!



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #130 : 05 Marec 2007, 17:17:10
Super!
Mogoče bom pa ta teden kaj na Vič zabluzila (se že tako dnevno mimo vozim) :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #131 : 05 Marec 2007, 17:52:08
Andraž, boš kaj na poligonu? Če boš, lahko moje Poloni pustiš.  ;D Če pa ne, se bom pa do tebe zapeljala.  ;)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #132 : 05 Marec 2007, 18:03:28
Samo za informacijo Aerobie Squidgie Disc v interšparu stane nekaj čez jurja sit, v maxi marketu pa okoli 3500 sit  :o ::) Da ne boste po nepotrebnem zapravljali.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #133 : 06 Marec 2007, 14:33:24
Mi se bomo kar za osebni prevzem zmenil. Sej smo čist blizu  ;D.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #134 : 06 Marec 2007, 14:38:28
Andraž, boš kaj na poligonu? Če boš, lahko moje Poloni pustiš.  ;D Če pa ne, se bom pa do tebe zapeljala.  ;)
enako, al pa tud na Prestranku ,itak sem si tolk zabasala urnik, da ne vem kdaj bom sploh kaj metala   ::)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #135 : 06 Marec 2007, 16:11:09
Frizbiji so zakon!!!!  :o :o :o Še enkrat hvala Andraž.


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #136 : 06 Marec 2007, 18:02:01
Tako - po nadaljnih komplikacijah, katere sem si povzročil čisto sam (in še tukaj naaaajlepša hvala Tinchy, ki me je reševala iz dr***), sem doma, frizbije imam že presortirane, pridite ponje :) :)

Lahko me tudi pokličete na 041 360 543, pa se zmenimo za prevzem ;)

Končno bo konec tega dela, naslednji group buy bo pa kar nekdo drug delal :D :D :D  :P :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #137 : 06 Marec 2007, 19:18:22
Ja jst jih mam tud že :o
Fuuul dobr letijo :o Samo trpežni pa niso tok kokr sm pričakovala :-[ Al je pa moj Bode preveč ugrizne :-[ :'(

Hvala Andraž!!!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #138 : 10 Marec 2007, 10:30:58
No, jaz sem sprobala vse tri frizbije, ki sem jih naročila. Let je pri vseh frizbijih super (zaenkrat še ne morem opaziti razlike).

Najprej je bil SofFlite. Frizbi mi je ful všeč. Odtisi zob so na frizbiju vidni že po prvi uporabi. Samo ni zdaj panike, da bi bil že čisto zgrižen. Škoda je sicer taka, da miceni koščki plastike visijo dol (komaj omembe vredno), ampak je ta plastika tako mehka, da ni panike.

Potem drugi je bil Fastback Flex, ki me je popolnoma razočaral kar se tiče vzdržljivosti. Po celem robu so močno vidni odtisi zob, plastika, ki visi stran pa je grozno trda, kar se je že videlo na Veni (je revica prišla krvava nazaj). Tako da tega ne kupim več.

Sem pa izredno vesela, da je zmanjkalo Eurablenda in sem naročila Jawz.  :o :o Niti praske ni na njem. :o Ta me je presenetil v pozitivnem smislu.  :o :o



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #139 : 10 Marec 2007, 11:33:18
5rca, pri meni je enako...
Softlite, Fastback FLex in Competition Standard imajo lukne, pa sm vsazga sam 5x vrgla do sedaj. Letijo vsiiii super, sam sm pričakovala da ne bo tok lukn tako kmalu :-[

Jst sm tud še enga Jawz vzela, na njem se pa nič ne pozna ;D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #140 : 10 Marec 2007, 12:03:27
Samo SofFlite ni tako hudo luknast k pa Fastback Flek. Fastback Flex me je kar malo strah ji ga metati, ker jo nazobčasta plastika poškoduje. Ampak Jawz je pa zakon.  :o


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #141 : 10 Marec 2007, 12:51:19
Se tale Jaws dobi v kakšni trgovini ali ga je treba naročit? Naših zob za zdaj ni še noben frizbi zdržal  :(. Vsi začnejo po nekem (ne prav dolgem) času pokati, se lomiti,...
lp
T.

8)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #142 : 12 Marec 2007, 10:30:25
Mi smo tudi sprobal frizbije čez vikend. Zaenkrat sem s čisto vsemi zadovoljna. Z nočnim frizbijem sva bile pa glavna atrakcija na travniku za blokom  :o :D.


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #143 : 12 Marec 2007, 16:52:51
Do jutri zjutraj mi povejte, če želite še kak Jawz, ker mi bo še nekaj pošiljal, pa bo priložil. Žal ne bo popusta, ker je premalo naročil (cena 13.95 EUR) - imate 3 barve na voljo - modro, oranžno in belo.



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #144 : 12 Marec 2007, 17:32:54
JAAAAAAAAAZ oranžnega  :) Rabiš še kakšne podatke ali kaj podobnega?
lp
T.

8)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #145 : 21 Marec 2007, 17:07:26
No, nama je že počil prvi frizbi.  :'( :'( Pa nimam pojma, kateri je.  :-[ :-[ Tisti prvotni, ki sem jih naročila, so še celi. "Umrl" je frizbi, ki sem ga dobila v soboto od Andraža (in sem ga res najmanj uporabljala). Bo moral on povedati, kateri je bil.  :-\


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #146 : 22 Marec 2007, 13:28:27
Čudno - umrl naj bi ti Dog Eat Disc, tega je ful Jean hvalila, kok lepo leti... Sej baje je, dokler je letel... Pa tudi cena ne žale - ni Jawz zastonj 3x dražji, kot ostali - jest jih dnevno matram, v Prestranku so ga vsi uporabljali, pa je vse, kar se vidi to, da farbe ni več gor, pa čist blago sledi zob (črtice, nič ugreznjene :)) - leti pa itaq super ;)

Upam, da kmalu pride še nova pošiljka, včeraj jo je poslal - kar pomeni, da bi jutri oz. v soboto morala bit tu :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #147 : 22 Marec 2007, 13:31:21
No, Jawsa lahko pohvalim tudi sama, ker kljub občasnemu Lumovemu zvijanju (je jezen, kadar ga ne ujame, al ne vem kaj) ni še prav nič poškodovan in še neprej lepo leti. Ostalih pa še nismo sprobali ...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #148 : 22 Marec 2007, 15:07:58
Čudno - umrl naj bi ti Dog Eat Disc, tega je ful Jean hvalila, kok lepo leti... Sej baje je, dokler je letel... Pa tudi cena ne žale - ni Jawz zastonj 3x dražji, kot ostali - jest jih dnevno matram, v Prestranku so ga vsi uporabljali, pa je vse, kar se vidi to, da farbe ni več gor, pa čist blago sledi zob (črtice, nič ugreznjene :)) - leti pa itaq super ;)

Upam, da kmalu pride še nova pošiljka, včeraj jo je poslal - kar pomeni, da bi jutri oz. v soboto morala bit tu :)

No, saj ni že čisto umrl. Je malce poškodovan. Leti še vedno. Ampak kakor se mi naredi, da frizbi poči, že dobim strah, da ga ne bo Veni tako prijela, da bo spet krvava (ker Veni je po lastnici izredno štorast pes  :-\ ).  :D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #149 : 22 Marec 2007, 15:24:14
moj Day vsak Freesby vedno zloži kot palačinko ,preden ga prinese.
Opažam pa,da je bil tsti stari mehki za začetnike, ki sem ga dobila kot vzorec boljše kvalite  ekot so novi istega designa. Onega so vsi žvečili in prepogibali,pa je kot nov (no mal umazan in zobki se vidijo, ampak oblik ain let pa čist isti)
Novi pa ,ko so enkratpre pognjeni niso več čist vodoravni ,kar se pozna tudi pr iletu - mal vibrirajo.
tako pravzaprav ves čas uporabljam starega.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!