Frizbi oprema

Azu · 254572

artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #270 : 13 September 2007, 13:45:04
A boste sporocili se na tole stran, ko bodo prisli, da se potem lahko pulimo zanje :)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #271 : 13 September 2007, 13:50:55
A boste sporocili se na tole stran, ko bodo prisli, da se potem lahko pulimo zanje :)

http://www.pasji.net/shop/   ;)


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #272 : 13 September 2007, 15:41:00
Ja, ja, to sem ze nasla.
Sem si hotela samo malo olajsati, da mi ne bi bilo treba gledat vsake 5 minut, ce so ze gor. :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #273 : 13 September 2007, 15:45:53
Ja, ja, to sem ze nasla.
Sem si hotela samo malo olajsati, da mi ne bi bilo treba gledat vsake 5 minut, ce so ze gor. :-[

Smo dobili odgovor uvoznika, da najbrž do 26-ega ne bodo odposlani, ker so odšli na svetovno prvenstvo v Ameriko ::) Ampak po tem datumu pa bi v cca. 1 tednu morali biti pri nas. Vseeno pa obstaja še malo možnosti da jih pošljejo že sedaj.

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #274 : 13 September 2007, 18:31:30
Jaz moram povedat, da sem zelooo navdusena nad Wham-o Fastback Luftmeister :o :o :o je narejen tocno tako, da ga jaz lahko dobro mecem :P leti pa tudi precej pocasi, tako da ga Grin lahko vsakic ujame v zraku :o
V glavnem, zame je idealen 8)

battito animale


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #275 : 13 September 2007, 18:35:29
Koliko trpezen je ta luftmeister?

Lilit, prides v Hrusico? Lahko ga probam?

Tvoje kanadske kolegice nisme videla na Krimu...



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #276 : 13 September 2007, 18:40:36
Trpezen ne vem, ker je Grin relativno nezen. Zgleda v bistvu se kar mehek... leti pa dosti pocasneje kot Jawz X-comp.

V Hrusico me zal ne bo :'( pridemo pa v Prosecco, ga bom prinesla s sabo...

Ja Gwen je morala v sluzbo tudi v soboto... je pa rekla, da bo prisla z mano v Naklo 8)

battito animale


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #277 : 24 September 2007, 17:00:47
Vprašanje za eksperte...

Iščem to čudežno zadevico v verziji za mojega "nežnega" kosmatinca v profilu. Začela sva s plastičnim, pa me je strah, da bi si poškodoval zobe. Zverinica ima cca 50 kg (+/- 5), močan ugriz in nagnjen je k žvečenju. Prav tako jaz nisem ekspert v metanju.

Pes je kar talent, ni pa tako zelo hiter kot kakšna bolj okretna pasma. Priporočila mi ga je pa Ivana namesto žogic (ker ga je letenje v neslutene višave pripeljalo do poškodbe hrbtenice)

Iščem torej nekaj dovolj trpežnega, za začetnike v metanju, da ne leti prehitro.

Mi lahko kakšnega priporočite?


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #278 : 24 September 2007, 19:45:41
Mi lahko kakšnega priporočite?

Hyperflite Jawz, Hyperflite Jawz X-Comp ali Hyperflite Competition Standard.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #279 : 24 September 2007, 19:47:56
opozorilo: x-comp leti ful hitro...

battito animale


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #280 : 24 September 2007, 23:56:38
Competition standard pa pomoje ni dovolj trpežen :-\ moj border je v prvem metu lukne naredu :-\
Mislim da Jawz bi mogu bit kar vredu. Samo Urška morš se vsaj malo naučit metat, da ne boš preveč v zrak metala, če so že žogice poškodovale hrbtenico.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #281 : 25 September 2007, 00:18:10
Žogice, ki jih imam se ful odbijajo, enako kong. Problem je moj pes, ki se pri trenutnih 55 kg vede kot da ima 15 kg in je leteča veverica. Ga imam na sumu, da je bil v prejšnjem življenju netopir. Problem je bil, ker je skočil visoko v zrak in se potem ujel na zadnje noge in si priščipnil živec, tako da 3 dni ni niti repa dvignil.

Mečem že tega nizko, lovi ga v letu in me preseneča kako uspešen je (jih ulovi več kot polovico, pa sva poskusila samo nekajkrat). Mi je pa super, ker se tudi ustavlja ne na hitro, prinese pa ga s takim navdušenjem, da mu bo rep odpadel.

Zato mislim da je dobro, da kupim kaj bolj primernega za mojo letečo veverico.  :)

Punce, bi se dalo kje poskusit kako izgleda več vrst fisbijev in kako se mečejo, da ne bom čisto mimo udarila z nakupom?



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #282 : 25 September 2007, 00:42:07
Jst imam samo Jawza, tko da bi lohk sam tega sprobala ;D
Če te zanima se lohk na ZS menimo dalje ;)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #283 : 25 September 2007, 19:08:56
Bravo jean!!!

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit majhne in lahke frizbije... ker moja psička je čisto zmešana na njih :P( no zdaj sem ji metala plastičnega-sposojenega ta velikega, pa je počakala, da je pribljižno pristal na tleh in ga potem prinesla nazaj k meni...)

lp


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #284 : 26 September 2007, 09:24:46
Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit majhne in lahke frizbije... ker moja psička je čisto zmešana na njih :P

Lahko probaš s puppy frizbiji.


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #285 : 26 September 2007, 13:09:12
Ja, lahko dobis manjse frisbije ("pup")...sem jih videla na Poljskem, ampak jih nisem kupila ker mi ni bilo prevec vsec znamka/model  (competition standard)--res je, da so razmeroma poceni, ampak se prehitro rabijo za moj okus.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #286 : 26 September 2007, 13:12:32
Pup verzije so tudi Jawz, SofFlite in SuperHero  ;).


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #287 : 27 September 2007, 12:01:27
Aja, jenny3, bos videla v slikah, da Katja, ki ima manjsega psa, uporablja pup discs.



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #288 : 27 September 2007, 15:04:48
Ok bova probali... kje pa vi naročujeta frizbije?

Najbolje preko petrce--izbor vidis na tem naslovu:

http://www.frisbeeshop.org/?cPath=75

Zdaj mi je malo zal, da nisem kupila nekaj pup discov tam. Verjetno bi bil competition standard cisto vredu, ce nima pes mocnega ugriza...mislim, da je Hero Disc Pup se bolj unicljiv.

Od tisith, ki jih vidis na spletni strani, je sigurno Jawz pup najbolj kvaliteten, je pa hudicevo drag. Stvar je pri tem, da ce mislis delat freestyle, jih rabis precej (lahko imas do deset med nastopom). Morda bi bil SofFlite nek kompromisna varianta.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #289 : 27 September 2007, 15:15:44
Zaenkrat se ne mislim igrat nekega profija :D tako da je SofFlite ok... je pa tudi mal lažji kot Jawz pup :)

In petrca, kdaj se bo spet naročevalo :P


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #290 : 27 September 2007, 15:57:21
Zaenkrat se ne mislim igrat nekega profija :D tako da je SofFlite ok... je pa tudi mal lažji kot Jawz pup :)

samo naj te opozorim...SoftFlite bo kar kmalu šel po gobe, če ni mala nežna  ;)  (čeprav to težko verjamem, ampak nikoli ne veš  ;D )


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #291 : 27 September 2007, 16:07:16
Wi sicer ni najbolj nežene sorte ampak njen SoftFlite je še sedaj skoraj kot nov (samo ene 2-3 opaznejše praske ima...samo za to so krivi moji meti :-[ ::))

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #292 : 27 September 2007, 17:53:03
In petrca, kdaj se bo spet naročevalo :P

Se mi zdi, da sem SuperHero Pup naročila nekaj več. Če ti bo ustrezal, ga dobiš  ;).


http://www.frisbeeshop.org/?cPath=75

Nekaj modelov smo čisto pokupili, zato jih ni na seznamu pasjih frizbijev  :-[. Ko dobim frizbije in jih presortiram, sporočim, kaj je viška in bo še možno dobiti.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #293 : 28 September 2007, 17:05:07
samo naj te opozorim...SoftFlite bo kar kmalu šel po gobe, če ni mala nežna  ;)  (čeprav to težko verjamem, ampak nikoli ne veš  ;D )

Tamala je nežna, samo če se odloči da bo nagajala, postane meli hudiček  >:D drugače so še vse njene igrače cele - razen eno je pa čist uničla... tako da ne mislim da bo problem s tem
Se mi zdi, da sem SuperHero Pup naročila nekaj več. Če ti bo ustrezal, ga dobiš  ;).


Nekaj modelov smo čisto pokupili, zato jih ni na seznamu pasjih frizbijev  :-[. Ko dobim frizbije in jih presortiram, sporočim, kaj je viška in bo še možno dobiti.

ok super  :o


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #294 : 28 September 2007, 18:23:36
Tamala je nežna, samo če se odloči da bo nagajala, postane meli hudiček  >:D drugače so še vse njene igrače cele - razen eno je pa čist uničla... tako da ne mislim da bo problem s tem

 :D :D Super :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #295 : 30 September 2007, 22:17:54
Toliko sedaj o teh frisbijih :D ;) Da komaj čakam, da ga dobim za Asko :) Res upam, da ga bo moja velika trmoglavka dobro sprejela :o


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #296 : 30 September 2007, 22:54:27
No, danes sva s Paxom stestirala Jaws (hvala Cacy  :)) in mulc je bil navdušen. Lahko Cacy potrdi, da tudi moja 55kg leteča veverica v zraku lovi frisbi.

Petrca, tebi pa sem poslala PM, pa upam, da se bo dalo dobiti še kakšen frisbi.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #297 : 30 September 2007, 23:05:59
Ja res, jst sm sam gledala to "zverino" :o  Čist sm bla presenečena ;D Res mu gre dobro ;D ;)
Urška, če ne bo frej nič, mi sporoči, pa ti magar jst enga odstopim ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #298 : 30 September 2007, 23:08:18
Aska pa teh piskajočih stvari ne mara :-\ Tako, da res le nepiskajoči frisbi pride v poštev :D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #299 : 01 Oktober 2007, 07:42:43
Ja res, jst sm sam gledala to "zverino" :o  Čist sm bla presenečena ;D Res mu gre dobro ;D ;)
Urška, če ne bo frej nič, mi sporoči, pa ti magar jst enga odstopim ;)

Zakaj presenecena? Urska, a je Pax rottweiler? Nisem se srecala rottweilerja na seminarju ali na tekmi (saj tudi nisem dosti casa v tem sportu), sem pa videla bokserja in dobermana na zadnji tekmi, ki super delata in zelo uzivata. Na zadnjem seminarju je bil en bulldog--prav leteci. Ima fantasticne skoke in ulove.

(lily, hvala za cestitke, sorry, ker nisem prej odgovorila na tvoje vprasanje--bila sem na seminarju, ko si pisala, potem sem ga spregledala. Ceprav se vedno ne vem, ce lahko povem kaj koristnega.)