Frizbi oprema

Azu · 255900

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #390 : 28 December 2007, 19:05:40
artichoka hvala za info  ;) Verjetno tudi pri nas potem nebi ne vem koliko casa zdrzal.. No, superherotov nimajo vec, ampak bomo pocakali na novo posiljko, ker tok se pa spet ne mudi :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #391 : 17 Januar 2008, 09:48:39
Danes sem slucajno odkrila se eno trgovino s frisbiji:

http://www.flyemhigh.nl/estore/index.php

Na Nizozemskem je, cene so kar ugodne--Jawz €12, Jawz Pup €10, Eurablend €11, Superhero €11, Hero Extra €5, fastback in competition standard €3,50, Dog discuit €20. So tudi kolicinski popusti.

Samo v vednost.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #392 : 04 April 2008, 20:13:37
V kolikor bo zopet dovolj zanimanja za frizbije, jih bomo naročili v Nemčiji. Ponudbo in cene si lahko ogledate tukaj.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #393 : 04 April 2008, 21:42:33
Jaz sem za roza superhero definitivno  :o

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #394 : 06 April 2008, 12:06:23
petrca, komu se odda naročila in do kdaj bi se zbiralo naročila? Sem videla da nimajo veliko barv na zalogi (posebno pri Herotih). :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


maja72

  • Gost
Odgovori #395 : 06 April 2008, 13:12:28
Petrca, tudi jaz bom naročila (cca. 5-10, moram še stanje na računu preverit), računaj name in povej, kdaj je zadnji rok za oddajo naročila. Hkrati se strinjam tudi s tem, da se plačilo pobere vnaprej, saj gre za velike zneske in iz lastnih izkušenj vem, kako je zalgati in potem od ljudi terjati vsak cent posebej.

Jaz bom naročilo Hero Extra 235. Bom kar odkrito povedala, da se nam je Jakub na seminarju prav namuzljivo smejal, ko smo vsi navalili s svojimi Jawzi  ;D. Je rekel, če imamo res take ekstra grizače, ki vse drugo uničijo. Razlika v letih je namreč res ogromna, Jawz je težek, kakor koli obrneš, in pri ne ravno spretnih metalcih hitro pade dol. Moj pes je pa hiter in rezultat je bil, da je bil hitrejši od frizbija oz. je frizbi prej padel dol zato, ker ga je pes pričakoval dalj, kot je frizbi pri mojih nesposobnostih letel  :-[. Ko sem potem poskusila s Hero Extra 235, je bila slika drugačna, pes je lovil dobro in meti so bili bolj smooth ...

So mi bili tudi glede metanja Hero Extra bolj všeč kot Competition Standard, ker imajo enkraten grip za prijem !!! in so morda nekoliko tanjši, zaradi česar jih manjša roka bolj lepo prime, ergo lepše vrže. Competition Standard so mi včasih nekontrolirano zleteli iz roke, Hero Extra ima pa res super oprijem in bistveno širše narebreno polje kot recimo Jawz ... Čehi se s frizbiji tudi veliko vlečejo, za kar pa Hero res ni, ker se bo hitro deformiral, tako da bom jaz Yawze uporabljala za motivacijo in kratke freestyle mete, kjer je potrebnega več kontakta, za pravo frizbi letenje pa Hero Extra. Pa če računamo, da bomo kaka tekmovanja v prihodnosti imeli, je vendarle treba vedeti, da Yawz tekmovalni frizbi ravno ni ...

Upam, da bo komu v pomoč pri odločanju ;).



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #396 : 06 April 2008, 14:33:58
Hej.

Ja, mi bomo verjetno tudi vzeli še kakšna dva ali tri, mi je pa tvoj post maja72 zelo pomagal, ker sem se ravno včeraj odločila, da Lum zdaj pa res lahko dobi še kaj drugega kot Jawza, ker se je naučil lepo loviti in prinašati in je po zadnji preizkušnji še celo SofFlite ostal nepoškodovan  :o Tako da bomo tudi mi preizkusili tega Heroja, ker Jawza jst sploh ne znam matat  :-[, Sofflite ja pa zelo lepo letel (tako lepo, da je Lum skoraj treščil v drevo, ko ga je poskušal ulovit  ::)).



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #397 : 06 April 2008, 16:48:28
Danes je bilo tudi na tekmi še nekaj povpraševanj za frizbije. Tako, da se bodo sigurno naročali. Vsi, ki bi karkoli radi naročili, mi prosim pošljite e-mail ali ZS s svojimi željami do 25.4..


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #398 : 06 April 2008, 19:56:50
Jaz bom naročilo Hero Extra 235. Bom kar odkrito povedala, da se nam je Jakub na seminarju prav namuzljivo smejal, ko smo vsi navalili s svojimi Jawzi  ;D. J

Ja, tudi mene je danes kregal, ko je videl, da spet metam Superhero (in Monika tudi). Med seminarjem mi je prepovedal uporabe tezkih frizbijev, samo Hero Extra sem lahko imela.  :D Na tekmi sem sicer zacela s Hero Extra, in to dokaj uspesno v prvi rundi DogDartbeeja, potem pa je zacel veter pihati in po obupnem nastopu v prvi rudni minidistance-a, ko je frizbi letel samo po strani, sem vzela Superhero v roko.

Ima prav, ce pravilno metas, so Hero Extra tako stabilni kot nek Jawz ali Superhero, in lepse letijo. Ne padajo tako hitro. Moras pa obvladati.  :-[

Najbolje je, da se navadis ze na zacetku, tako da od zdaj naprej, po njegovem nasvetu, tudi jaz odsvetujem nakupa Jawza razen ce imas psa z res zelo mocnim ugrizom. Hero Extra je idealen--je dosti bolj trajen in trpezen kot Hyperflite competition standard ali Hero (navaden), dosti lepse leti kot Jawz. Poleg tega je dovoljen na vseh tekmah (Skyhoundz, USDDN, UFO).



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #399 : 06 April 2008, 22:06:08
No danes smo se z Jakubom menil, da bi mogoče frizbije pri njemu naročili.
On ima Hero Extra, in večina (tisti ki smo bili na seminarju) je precej navdušena nad njimi. Kar nekaj jih je, ki si jih želijo. Zato sem omenila Jakubu da bi naročili pri njemu (petrca, a tm v nemčiji majo tud hero extra??) in bil je kar navdušen (obljubil je popust).
Sem rekla da bomo v roku 14 dni se odločili in pobrali naročila.

lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #400 : 07 April 2008, 07:23:45
(petrca, a tm v nemčiji majo tud hero extra??)

Ja...tud imajo Hero Xtra. Za naročilo v Nemčiji sem se odločila zato, ker imajo tudi veliko ostalih modelov, ki jih pri Jakubu ni oz. jih na spletni strani nisem zasledila.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #401 : 07 April 2008, 07:45:09
No potem bi pa jaz kar 5 Hero Xtra naročila preko Jakuba. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #402 : 07 April 2008, 07:57:40
Ce boste narocili preko Jakuba, ga bom (vsaj upam) videla naslednji mesec, ce ne ze na Madzarskem 3.5 (ker ne vem, ce mi bo ratalo) pa bolj sigurno 24.5, in lahko pripeljem posilko, da ne bo treba postnine placati.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #403 : 07 April 2008, 08:10:28
Če boste naročevali pri Jakubu, potem jaz ne bom v Nemčiji. Ker je brez veze na 2 različnih koncih naročevat.


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #404 : 07 April 2008, 08:29:31
Če boste naročevali pri Jakubu, potem jaz ne bom v Nemčiji. Ker je brez veze na 2 različnih koncih naročevat.

Ma ne vem, ce je. Je manj dela za vsakega ce so narocila deljena, poleg tega, kakor pravis, niso vsi frizbiji na razpolagi povsod. Mogoce bi bilo smiselno narociti npr. vse Hero Extra frizbije pri Jakubu, ostali modeli v Nemciji?

Jaz tokrat se ne javim kot tista, ki zbira narocila in denar, ker vem, koliko dela je, in nisem prevec talentirana pri racunovodstvu  ;D, lahko pa pomagam pri dostavi iz CR v Slo.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #405 : 07 April 2008, 08:40:36
Za 10-20 frizbijev, se meni ne da naročevat oz. se ne splača.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #406 : 07 April 2008, 09:19:13
No, jaz sem včeraj kupla 2 tista ta bela njihova, ki jih je priporočil. Pozabla sem ime, zdaj sem pa v službi in ne morem pogledat...  :-[

No, po petih minutah uporabe je tako preluknjan, da ga lahko uporabim še enkrat ali dvakrat in bo za v kanto. :-\
Tako da za mojo pošast "talažji" ne preidejo v poštev.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #407 : 07 April 2008, 09:22:18
Se mi zdi, da so včeraj ostali Hero Air in Competition Standard v beli barvi. Xtra so bili pokupljeni že na seminarju.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #408 : 07 April 2008, 09:23:56
Mislim, da so oni najbolj uporabljali Hero Air.  :) So pa tudi povedali, da je to za pse, ki nimajo močnega ugriza.  :-\


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #409 : 07 April 2008, 09:42:25
Ce pravite, da je Hero Xtra tudi dovolj trpezen, bi potem tudi jaz ene 3 narocila.. Ko se zmenite kje bi narocili povejte komu oddam narocilo  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #410 : 07 April 2008, 12:19:38
Bom se jst s petrco zmenila v živo, pa se bomo dogovorili kje in kaj bomo naročili!
Vsekakor tudi jst mislim da je brezveze dvojno naročati. Zato je tudi treba malo vedeti kaj kdo želi (katere frizbije).

Mogoče je najboljše da sedaj začnemo zbirati informativne prijave (katere frizbije želite).
Tako da vsi, ki želite frizbije, pošljite email ali ZS petrci ali pa meni.
Tam do petka bomo zbirali tele informacije.
Potem v soboto ko se s petrco vidiva, bova imele sezname, kdo želi kaj, in naslednji teden začnemo resno z naročili!
Kaj pomeni resno z naročili: Ves denar za frizbije se bo pobral vnaprej! Nobena od naju ne bo zalagala denarja za nobenega! S tem je bilo velikrat že problem in se tega ne greva več!
Ko bodo naročila oddana (v roku 14dni) jih bomo posredovali Jakubu, on bo povedal točne cene (s popusti), se potrudil da dobi vse frizbije (barve in količino). Nato pa bomo pobrali denar. Rok za plačilo bo vrjetno tudi ene 14 dni (ker bo potem možnost da Jean prinese frizbije in ne bo poštnine). Tisti ki ne bo plačal v naprej, ne bo dobil frizbijev (bodo ostali na Češkem, ker jih bomo brisali iz naročila).
Upam, da vsi razumete zakaj bo tako z naročili. Tukaj se gre za velike vsote denarja.

To je moja ideja, in tudi z Jakubom smo včeraj govorili o tem.
Petrca, upam da se strinjaš  ;D

lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #411 : 07 April 2008, 12:24:48
Seveda se strinjam  ;). Vsote res niso majhne in včasih bi moral kredit vzet, da bi za vse založil  :-\.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #412 : 07 April 2008, 12:28:08
Aja, ni 100% da bomo pri Jakubu naročili, seveda obstaja možnost, da naročimo tudi v Nemčiji (če bo seveda veko zanimanja za frizbije ki jih ponujajo le tam).

Ja, zalagali pa res ne bomo za nobenega. Kar bo plačano vnaprej, tisto se bo naročilo.
Če bomo naročili pri Jakubu, potem se lahko naroči tudi vse ostalo kar ponuja on v svoji spletni trgovini (ne vem naslova, ampak ga bom najdla, oz. ga bo nekdo drug prilepil) ;D

lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #414 : 07 April 2008, 12:51:50
Sem dobila sporocilo od Jakuba, pravi, da je prisel domov ob 5. zjutraj, kurir iz UPS-a ga je zbudil ob 9. s posiljko Herojev.  ;) Ko pisem nazaj bom rekla, naj da na stran ker nekaj za nas (koliko naj recem?).

Je bil bolj kratek ker je utrujen, pravi da so se vsi super imeli pri nas.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #415 : 07 April 2008, 12:56:42
Hero Air235
Evo. Tega mam.  8)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #416 : 07 April 2008, 13:07:33
Ja, tale je za enkratno uporabo.  :-\



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #417 : 07 April 2008, 13:16:43
Jean, jst mislim da jih bo vsaj 50 extra... že zdraj jih imam v glavi 20 za naročit :D
Me veseli, da so čehi varno prišli domov ;D



Freya

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #418 : 07 April 2008, 16:44:02
Moja Freya je tud že lepo znucala svoje Air-e. Res je, da lepo letijo, ma s temi luknjami kmal ne bodo več. Mislim, da si jih bom samo z možem podajala, za ta malo pa bi ene 3 Xtra naročila, prosim. Al pa več, sam moram tud jaz finance sčekirat. Mogoče bo pa možek častil, ker ste ga na tekmi čist navdušili  :)



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #419 : 07 April 2008, 17:05:33
A...

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P